MANO
SUPER
50

Viktorija S. (47 m.) rašo iki programos pradžios…

Sveiki, norečiau užsiregistruoti į šią programą. Esu dalyvavusi jau dvejose prieš tai. Labai patiko.

NAUJA PROGRAMA YRA PUIKI!

2024-02-19

Nuotolinės veido pokyčių programos gyvuoja keletą metų. Daugybė nuostabių veido pokyčių ir dar nuostabesnių atsiliepimų. Programos remiasi, 2018 m. moksliškai patikrinta  Viktorijos Baltramiejūnienės metodika “V FaceFit” (veido mankšta ir savimasažas). Puikiai veikiančios programos (“Startas”, “Švytėjimas” tinka visiems veidams, nepriklausomai nuo amžiaus. Tačiau per tuos metus, vis prašėte programos “vyresnėms mergaitėms”, nes norisi būti bendraamžių grupėje, jaustis komfortiškai (net ir nuotoliniu būdu) ir nenumoti į save ranka bet kuriame amžiuje… Tiesa, veidas 45+ dažnai kelia papildomus uždavinius, kuriuos sėkmingai ir natūraliai spręsime manualinėmis technikomis. Nauja programa taip pat remiasi mano metodika, tačiau yra kitokia, su papildomais tikslais ir uždaviniais. Užsiėmimų struktūra yra truputį kitokia (dar aiškesnė). Užsiėmimai taip pat yra truputį ilgesnį (vidutiniškai 60 min.), negu įprastai (vidutiniškai 30-45 min.). Programa yra išties nuostabi (pirmos grupės dalyvių atsiliepimai PUIKŪS), o jūsų veidas tikrai gauna teigiamus anatominius bei estetinius veido pokyčius!!! Būtinai dalyvaukite, nes karantino metu, mes laikomės sumažintos kainos politikos, tad NAUJA programa yra už specialią kainą * (69 Eur., vietoje įprastos programų kainos – 159 Eur). 

REGISTRACIJA VYKSTA IKI 2024-02-19. PROGRAMOS PRADŽIA: 2024-02-19, 12 VAL. LT LAIKU. SVARBU! VĖLIAU NEBUS JOKIOS TECHNINĖS GALIMYBĖS PRISIJUNGTI PRIE PROGRAMOS!

IKI REGISTRACIJOS PABAIGOS :

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

%

TEIGIAMI ATSILIEPIMAI (kitų programų)

DALYVIŲ ATSILIEPIMAI

15 d.

DIENŲ PROGRAMA

69 €

VIETOJE 159 € *

100 %

NATŪRALŪS POKYČIAI

KAM SKIRTA PROGRAMA?

Nuotolinė veido pokyčių programa skirta veidams 45+ ir iki begalybės. Rekomenduojama dalyvauti būtent šios kategorijos asmenims, nes visa programa skirta būtent šių veidų ir asmenų grupės poreikiams bei tikslams. Išimtiniais atvejais (subjektyviai nusprendus pačiam dalyviui) gali dalyvauti asmenys nuo 40 metų. Jaunesni asmenys gali būti nepriimti į programą. Ačiū už supratigumą!

KAS BUS PROGRAMOJE?

MANOS SUPER 50 programoje bus naudojamos manualinės veido (ovalas, kaklas, dekoltė) manualinės technikos, kurias per ekraną (video formatu) demonstruos programos autorė. Veido mankšta, savimasažas, biologiškai aktyvių taškų stimuliacija, darba su pečių juosta (laikysena, pagurklis), galva (aponeurozė), veido ovalas, akių zona bei kakta (papildomai). Dalyvė visas manupuliacijas atliks savarankiškai, savo namuose. Programos autorė (iš praktikos) demonstruoja ir paaiškina programą suprantamai, bet siekiant konkrečių rezultatų – jūsų veido pokyčių!

KOKIE PROGRAMOS VEIKIMO PRINCIPAI?

Visų nuotolinių veido pokyčių programų veikimo principai yra vienodi. Pagrindiniai yra:
SAUGUMAS – be jokios žalos veidui namuose, bet maksimaliai efektyviai dirbti su veidu.
BENDRADARBIAVIMAS – programos platformoje (užsiėmimai matomi joje) prie kiekvienos dienos yra dienoraštis, kuriame dalyvės ne tik užpildo savianalizę po užsiėmimų, bet ir gali užduoti klausimą (susijusį su programa), pasidalinti mintimis, pasidžiaugti,  parašyti “kaip jaučiasi?”. Į klausimus, susijusius su programa yra atsakoma video formatu.
KONFIDENCIALUMAS – dalyvavimas programoje yra konfidencialus. Dalyviai mato tik savo vardus ir 3 pirmas pavardės raides.
MOTYVACIJA – itin svarbus ir išskirtinis programos principas. Jo pagrindas – užsiėmimai platformoje prieinami lygiai 24 val. LT laiku. Jeigu kažkas tingėjo, nespėjo, pamiršo – jis apvogė pats save! Šis principas sulaukia daugybės padėkų po programos ir daugybės kritikos iki programos. Bet po 1-3 užsiėmimo pačios dalyvės nebenori praleisti nė dienos! Frazė: “Jau laukiu kito užsiėmimo!” – rašoma KIEKVIENOJE programoje. Programoje nėra netikrumo, tuščio kalbėjimo, jūsų laiko švaistymo. Tik konkretus darbas su veidu!
EFEKTYVUMAS – nors ir dirbama namuose, bet kiekviena programos diena yra maksimaliai pripildyta geriausių (nešvaistančių laiko) manualinių technikų. Dėl to draudžiama daryti daugiau, negu tądien yra duodama “manualikos”. Taip pat negalima papildomai užsiimti kitomis agresyviomis veidui veiklomis ar papildomai eiti į kitas manualines sesijas.
SĄŽININGUMAS – programos metu ir po programos nė viena dalyvė negauna jokių išskirtinių sąlygų. Visa programa vyksta kartu su visais grupėje, nepriklausomai nuo asmens statuso, žinomumo ar pan. Visas bendravimas vyksta per programos platformą, programos ribose ir jos metu (ne po programos ar prieš programą).
ŽINOJIMAS – visos sąlygos ir principai yra visada patalpinti apačioje ČIA bei siunčiami el. paštu iki dalyviams užbaigiant regitraciją grupėje.

KOKIŲ REZULTATŲ GALIMA TIKĖTIS?

Visos nuotolinės veido pokyčių programos yra nukreiptis į TEIGIAMUS anatominius ir estetinius veido pokyčius. Išvardinti punktais, ko gali 100 % tikėtis kiekvienas veidas būtų melaginga, tačiau metodikos efektyvumas yra patikrintas moksliškai ir patikimai galima teigti, kad visiems:
– vyksta itin aktyvi viso veido regeneracija (t.y. ne vien vienama sluoksnyje, gylyje ar zonoje). Tai yra bendras jauninantis poveikis.
– veidas tampa stangresnis, elastingesnis.
– oda neįtikėtinai atsigauna ir pagerėja jos drėgnumas.
Programų dalyvių vardinami pokyčiai (tiesioginiai,dažniausi):
– dingusios raukšlės
– sumažėjusios raukšlės
– “prisipildęs”, stangresnis veidas
– švytintis veidas
– dingę pajuodę paakiai
– putlesnės lūpos
– sumažėjęs pagurklis
– gražesnis/atsiradęs veido ovalas
– pakilę skruostai
– sumežėjusios nosies-lūpų raukšlės
– sumažėjusios lūpų kampučių raukšlės
– pakilę viršutiniai vokai
– lygesnis, “ilgesnis” kaklas
– pasikeitusi dekoltė oda
Programų dalyvių vardinami pokyčiai (netiesioginiai, retesni):
– puiki nuotaika
– sumažėjęs stresas/prislėgta nuotaika
– geresnis miegas
– geresnė artikuliacija (kalbėjimas)
– geresnė būklė po buvusių veido traumų/diagnozių
– geresnė galvos plaukų būklė
– geresnis blakstienų augimas
– dingęs žandikaulio skausmas/dantų griežimas
– sustiprėjusios rankos (bicepsai)
– geresnė laikysena
– meditatyvinė būsena po užsiėmimo
– geresni santykiai su artimaisiais (nes jie sako komplimentus, dovanoja programą, palaiko morališkai)
Programų dalyvių nurodomi veido pokyčiai yra nurodomi savarankiškai, subjektyviai, t.y. taip sąžiningai mano pats žmogus. Jų visuma nereiškia, kad kiekvienai privalo ir įvykti VISI išvardinti pokyčiai. Mes dirbame natūraliai, metodiškai, teisingai, bet…kiekvienas veidas taip pat dirba su mumis. Ir daug kas priklauso nuo jūsų ir jūsų veido galimybių bei būklės pradėjus programą! TAČIAU, praėjus programą KIEKVIENAS veidas užtikrintai gaus tam tikrą, asmeninę, išvardintų pokyčių visumą (estetinia/anatominiai pokyčiai), o galbūt atras dar kažką naujo ir mums nežinomo…

 

AR YRA APRIBOJIMAI DALYVAVIMUI?

Programose negali (pasiliekame teisę nepriimti) dalyvauti jaunesni, kaip 40-45 metų asmenys. Taip pat yra bendrosios kontraindikacijos, liečiančios sveikatą. Pvz. onkologija, nervų, kraujo (kraujospūdžio),  širdies, limfos, odos problemos. BŪTINA labai atsakingai prisiminti, ar neturite kontraidinkacijų, kurios neleistų 15 dienų iš eilės atlikti manualines manipuliacijas ovalo, kaklo, dekoltė, pečių juostos zonoje. Taip pat SVARBU nedaryti jokių agresyvių veido procedūrų prieš programą arba dalyvauti programoje nepasibaigus tam tikram laikui po jų (klauskite jas atlikusio specialisto). Yra bendra taisyklė, kurios visuomet siūlome laikytis – jeigu abejojate, tiesiog nedalyvaukite programoje! Savo tinkamą sveikatos būklę ir atsakingus veiksmus programos metu, jūs dar kartą patvirtinate registracijos metu.

 

AR REIKIA KAŽKAIP PASIRUOŠTI?

Stipriai nerekomenduojama derinti daugybę nesuderinamų dalykų, dalyvaujat programoje. Jūsų gyvenimas ir veido priežiūra programos metu turi būti įprasta, t.y. jokiu būdu niekas neturi drastiškai pasikeisti. Nereikia pirkti brangios ir jums nežinomos kosmetikos. Nereika pradėti laikytis griežtų dietų, vartoti nežinomus maisto papildus ar stipriai keisti dienos režimą. Nereikia prieš programą daryti specialių veido procedūrų ir pan. (tai yra “sportuoti, prieš einant į sporto salę”). Programos metu veidui taikysime ir savimasažo manipuliacijas, todėl REIKIA pasirūpinti jums tinkančia ir patinkančia veido savimasažo baze. Reikalavimas masažo bazei – turi būti kuo natūralesnė arba itin draugiškos jūsų veidui sudėties, ne per brangi (išeiga bus didelė), jums maloni kvapui, lietimui bei išlaikanti slidimą ne mažiau 10-15 min. (nesusigeria greit). Tai gali būti bet koks aliejus, riebus kremas, gelis su vandeniu ar aliejumi, profesionali masažo bazė (kremas). BŪTINAI atkreipkite dėmesį į galimus alergenus (jums asmeniškai) bei gamintojo nurodomą naudojimo būdą, pvz. draudimą tepti akių, burnos zonoje (mums toks netinka). Daugiau informacijos siunčiama kiekvienai dalyvei prieš programos pradžią.

 

KAIP UŽSIREGISTRUOTI Į PROGRAMĄ?

1 būdas. Užsiėregistruoti į programą galima tiesiogiai čia arba per žalią mygtuką. Jis veda į visų programų psulapį, kur pačioje apačioje yra tokia pat registracija bei programos sąlygos ir pricipai (rekomenduojama susipažinti iki registracijos).

2 būdas. Registruotis į programą žemiau, po šiuo tekstu pateiktoje formoje.

    * privalomi laukai

    error: Alert: Turinys saugomas autorių teisių!