IKI REGISTRACIJOS PABAIGOS LIKO

Dienos
0
-3
Valandos
-1
-6
Minutės
-1
-7
Sekundės
-4
-2

Unikalios (autorinės) ir NAUJOS nuotolinio darbo su trenere programos. Galite mankštintis su manimi kartu bet  kur ir bet kuriuo paros metu. Dirbama su pagrindinėmis veido ir kaklo dalimis, tad visas veidas gauna teisingą krūvį ir manipuliacijas. Priklausomai nuo programos pavadinimo, yra specialiai pritaikoma metodika bei manualinės technikos.Programos yra skirtingos, siekiant specifinių tikslių. Jos neturi analogų Pasaulyje. Kasdien turite du nufilmuotus video seansus (mankšta+ savimasažas), kurie skirti veiksmingam darbui, siekiant džiuginančio rezultato. Dienos užsiėmimų trukmė vidutiniškai 45 min. Kiekvienos grupės video yra skirti tam, kad pirmieji puikūs rezultatai leistų suprasti, jog veido mankštos ir savimasažai tikrai veikia ir nesustotumėte. Profesionaliai sudėta geriausia mankštų ir masažų praktika pateikta video formatu, kuriuos filmuoju Jums. Video atsiranda būtent tos dienos darbams ir dingsta kitą dieną (po 1 paros), kuomet pasirodo naujas užsiėmimas, užprogramuota kontrolės sistema leidžia žinoti kiek konkrečiai dirbote būtent Jūs. Tokiu būdu išlaikoma aukščiausia motyvacija, dalyvaujant programoje. Programos trukmė yra apskaičiuota pagal manualinių technikų efektyvumą, t.y. kursai atitinkantys reikiamų veide procesų periodą.

STARTAS 1.1.( V face method - moksliškai pavirtinta autorinė metodika)
15 dienų programa (atnaujinta). Tinka bet kokio amžiaus veidams, visiems. Speciali programa visam veidui, rekomenduojama dalyvauti visiems pradedantiesiems. Vyksta NUOLAT. Kaina - 159 €. Trenerės palaikymas. Galima užduoti klausimus. Registracija iki: 2018-11-12.

ATSILIEPIMAI (STARTAS)

"MANO SUPER 50"
15 dienų programa. Speciali programa, skirta veidams 50+, atsižvelgiant į anatominius pokyčius, veido galimybes ir būklę bei kt. Labai tinka ruošiantis jubiliejui, kitai šventei (gali būti puiki dovana). Kaina - 159 €. Trenerės palaikymas. Galima užduoti klausimus. Registracija būtina, kai susirinks grupė (min 5 žm.) kviesime pradėti programą.

"SVORIS MINUS"
15 dienų programa. Programa, skirta tiems, kurie intensyviai meta svorį, kad veidas neturėtų nelauktų pokyčių. Taip pat tinka numetusiems svorį ir jau turintiems veido pokyčius dėl svorio metimo (glebimas, odos perteklius tam tikrose vietose). Kaina - 159 €. Trenerės palaikymas. Galima užduoti klausimus. Registracija būtina, kai susirinks grupė (min 5 žm.) kviesime pradėti programą..

"ŠVYTĖJIMAS" 
15 dienų programa. Specialiai pritaikyta tiems, kurie neturi esminių veido raumenyno pokyčių ir yra patenkinti veido forma ir būkle, turi negilių raukšlių. Dažniausiai tokiems žmonėms trūksta tik odos švytėjimo, t.y. stangrumo ir elastingumo, smulkių raukšlių dingimo. Programa yra itin maloni, nes savyje turi tik savimasažo užsiėmimus. Tinka žmonėms, jaučiantiems stresą, įtampą, depresiją, nes teigiamai veikia nervų sistemą, pakelia nuotaiką, mažina stresą ir gerina miegą. Kaina - 159 €. Trenerės palaikymas. Galima užduoti klausimus. Registracija iki: 2018-11-05.

ATSILIEPIMAI (ŠVYTĖJIMAS)

SVARBU. VĖLIAU prisijungti prie startavusios grupės NEBUS techninės galimybės.

SĄLYGOS IR PRINCIPAI

REGISTRUOTIS Į NUOTOLINĘ PROGRAMĄ