IKI REGISTRACIJOS PABAIGOS LIKO

Dienos
0
-1
Valandos
-2
0
Minutės
-5
-9
Sekundės
-5
-6

Unikalios (autorinės) ir NAUJOS nuotolinio darbo su trenere programos. Galite mankštintis su manimi kartu bet  kur ir bet kuriuo paros metu. Dirbama su pagrindinėmis veido ir kaklo dalimis, tad visas veidas gauna teisingą krūvį ir manipuliacijas. Priklausomai nuo programos pavadinimo, yra specialiai pritaikoma metodika bei manualinės technikos.Programos yra skirtingos, siekiant specifinių tikslių. Jos neturi analogų Pasaulyje. Kasdien turite du nufilmuotus video seansus (mankšta+ savimasažas), kurie skirti veiksmingam darbui, siekiant džiuginančio rezultato. Dienos užsiėmimų trukmė vidutiniškai 45 min. Kiekvienos grupės video yra skirti tam, kad pirmieji puikūs rezultatai leistų suprasti, jog veido mankštos ir savimasažai tikrai veikia ir nesustotumėte. Profesionaliai sudėta geriausia mankštų ir masažų praktika pateikta video formatu, kuriuos filmuoju Jums. Video atsiranda būtent tos dienos darbams ir dingsta kitą dieną (po 1 paros), kuomet pasirodo naujas užsiėmimas, užprogramuota kontrolės sistema leidžia žinoti kiek konkrečiai dirbote būtent Jūs. Tokiu būdu išlaikoma aukščiausia motyvacija, dalyvaujant programoje. Programos trukmė yra apskaičiuota pagal manualinių technikų efektyvumą, t.y. kursai atitinkantys reikiamų veide procesų periodą.

STARTAS 1.1.( V FaceFit metodika - moksliškai pavirtinta autorinė metodika. 2018 m. vasario-kovo mėn. Kauno kolegijos medicinos fakulteto Kosmetologijos katedroje atliktas tyrimas "Veido mankštos ir savimasažo poveikis odos rodikliams")
15 dienų programa (atnaujinta). Tinka bet kokio amžiaus veidams, visiems. Speciali programa visam veidui, rekomenduojama dalyvauti visiems pradedantiesiems. Vyksta NUOLAT. Kaina - 159 €. Trenerės palaikymas. Galima užduoti klausimus. Registracija iki: 2019-03-11. KOVO 8 proga, daromas grupinis pasiūlymas, renkama ne mažiau, kaip 20 dalyvių grupė, tuomet programos kaina NEĮTIKĖTINA - 50 EUR. Grupei nesusirinkus, programos kaina bus šventinė - 99 EUR.

ATSILIEPIMAI (STARTAS)

"MANO SUPER 50"
15 dienų programa. Speciali programa, skirta veidams 50+, atsižvelgiant į anatominius pokyčius, veido galimybes ir būklę bei kt. Labai tinka ruošiantis jubiliejui, kitai šventei (gali būti puiki dovana). Kaina - 159 €. Trenerės palaikymas. Galima užduoti klausimus. Registracija būtina, kai susirinks grupė (min 5 žm.) kviesime pradėti programą.

"SVORIS MINUS"
15 dienų programa. Programa, skirta tiems, kurie intensyviai meta svorį, kad veidas neturėtų nelauktų pokyčių. Taip pat tinka numetusiems svorį ir jau turintiems veido pokyčius dėl svorio metimo (glebimas, odos perteklius tam tikrose vietose). Kaina - 159 €. Trenerės palaikymas. Galima užduoti klausimus. Registracija būtina, kai susirinks grupė (min 5 žm.) kviesime pradėti programą..

"ŠVYTĖJIMAS"
15 dienų programa. Specialiai pritaikyta tiems, kurie neturi esminių veido raumenyno pokyčių ir yra patenkinti veido forma ir būkle, turi negilių raukšlių. Dažniausiai tokiems žmonėms trūksta tik odos švytėjimo, t.y. stangrumo ir elastingumo, smulkių raukšlių dingimo. Programa yra itin maloni, nes savyje turi tik savimasažo užsiėmimus. Tinka žmonėms, jaučiantiems stresą, įtampą, depresiją, nes teigiamai veikia nervų sistemą, pakelia nuotaiką, mažina stresą ir gerina miegą. Kaina - 159 €. Trenerės palaikymas. Galima užduoti klausimus. Registracija iki: 2019-03-25.

ATSILIEPIMAI (ŠVYTĖJIMAS)

SVARBU. VĖLIAU prisijungti prie startavusios grupės NEBUS techninės galimybės.

SĄLYGOS IR PRINCIPAI

Pagrindiniai programų tikslai ir funkcionavimo principai:

– kiekviena programa yra NAUJA, papildyta naujomis metodikomis ir technikomis.

– programa yra intensyvi, t.y. dirbama kasdien su jūsų veido raumenynu pagal trenerės autorinę metodiką, vardan siekiamo tikslo – teigiamų pokyčių.

– kaip kiekvienos dalyvės veidas pasieks rezultato ir koks tas rezultatas bus (daugiau ar mažiau) priklauso nuo asmeninių savybių ir daugybės veiksnių (genetika, raumenyno funkcionavimas, problemos lygis, emocijos, pratimo atlikimas, reguliarumas ir kt.)

– metodika yra demonstruojama sertifikuotos veido mankštų (facebuilding) trenerės ir diplomuotos kosmetikės (turi teisė daryti, demonstruoti  veido, kaklo, pečių juostos masažą) Viktorijos Baltramiejūnienės. Trenerė įsipareigoja sąžiningai, nuoširdžiai ir pozityviai dalintis  ir stengtis aiškiai, glaustai pateikti informaciją, vardan jūsų pokyčių.

– vieną kartą paroje jums pateikiami du manualinių veido ir kaklo manipuliacijų video (juose viskas daroma kartu, atkartojant, kalbama lietuvių kalba). Veido mankšta ir savimasažas. Programos video nėra laisvai prieinami neribotą laiką. Be to, po paros laiko parėjusios dienos video medžiaga nebėra prieinama, nes aktualus tampa kitos dienos programos užsiėmimas. Dalyvė turi turėti internetą ir ekraną, per kurį ji matys programos turinį.

– dalyvė įsipareigoja pirmą programos dieną padaryti tinkamas mažiausiai dvi nuotraukas ir atsiųsti jas trenerei. Nuotraukos yra konfidencialios ir naudojamos tik programos tikslais ir jos ribose (siunčiama el. paštu viktorija.baltramiejuniene@gmail.com). Programos pabaigoje taip pat padaroma ir pateikiamos nuotraukos, maksimaliai atkartojant ankstesnės foto vaizdo fiksavimo sąlygas.

– Programos eigoje kasdien yra pildoma trumpa anketa, kuri pateikiama trenerei, programos eigos ir vykdymo analizei. Kiekviena dalyvė kasdien gali pateikti trenerei vieną klausimą, pastabą, padėką, komentarą ar pan. Kiekvienos dienos video turi slaptažodžius, kurie pateikiami trenerei kasdien, kartu su programos dienoraščiu (anketa). Labai rekomenduojame, dalyvaujant programoje du kartu per savaitę padaryti veido kaukę.

– dalyvė patvirtina, kad ji sąžiningai laikysis sveikatos ir saugumo reikalavimų programos metu. Ji neturi sveikatos problemų (nervų, psichikos, odos, kraujotakos, limfotakos, infekcijų, specifinių diagnozių, ar kt.), dėl kurių būtų draudžiama kasdien atlikti manipuliacijas su veido ir kaklo raumenynu.

– dalyvė supranta, kad programa yra autorinė ir medžiagos negalima platinti, dalintis, kopijuoti ar kitaip atgaminti, be autorės (trenerės) sutikimo. Autorines teises pažeidusi dalyvė yra šalinama iš programos, be programos mokesčio grąžinimo ir patraukiama atsakomybėn pagal LR įstatymus, ginančius autorių teisės.

– dalyvė supranta, kad programa nesuteikia sertifikato ar veido mankštų ir/ar masažų kvalifikacijos.

– 2 dienos iki grupės veiklos pradžios ir prasidėjus programai mokestis nėra grąžinamas.

– trenerė be galo džiaugiasi, galėdama padėti, pasidalinti ir dalyvauti kartu jūsų veido teigiamoje transformacijoje.

JEIGU VISI PRINCIPAI AIŠKŪS IR SĄLYGOS JUMS YRA PRIIMTINOS, tuomet maloniai prašome registruotis dalyvavimui nuotolinėje programoje “STARTAS 1.1.”, “MANO SUPER 50” “SVORIS MINUS” “ŠVYTĖJIMAS”. Po apmokėjimo gausite prieigą prie programos platformos (1 diena iki pradžios).

REGISTRUOTIS Į NUOTOLINĘ PROGRAMĄ
* privalomi laukai

Facebook
Facebook
YouTube