Mano veiklos esmė

Kai kuriems žmonėms reikia išorinių pokyčių (pvz. numesti svorio, pasidaryti procedūrą), kurie po to pastumia keistis vidų, o kitiems atvirkščiai – su laiku jie keičiasi viduje ir pradeda ieškoti natūralesnio, sveikesnio požiūrio į savo kūną, veidą, grožį. Nesvarbu, koks variantas yra “jūsų” ir kokios priežastys atvedė Jus į šį tinklapį, tačiau patikinu, kad intensyviai dirbant kartu gausime „naują“ veidą, o su juo galbūt ir naują gyvenimo kokybę! Kaip metaforiškai tai beskambėtų, bet dažnai tai būna tiesa. Būtent: “jaučiuosi jaunesnė ir gražesnė”, “vyras pastebėjo, kad tikrai atrodau jauniau”, “susitikau seniai matytą draugę, klausė, ką pasidariau, kad taip gerai atrodau”, “kosmetologė labai gyrė mano veidą, tik nežinojo, kodėl jis toks geras” – taip man rašo nuotolinių veido pokyčių programų dalyvės. Be galo džiaugiuosi, jog galiu padėti daugybei veidų tapti dailesniais ir sveikesniais be didelių investicijų, operacijų ar injekcijų. Stengiuos dalintis tuo su Jūmis – paprastai, be fanatizmo, tačiau reguliariai ir natūraliai palaikyti grožį. Dar daugiau, jeigu šiuo metu rimtai svarstote apie injekcijas ar chirurgines veido korekcijas, tai “V FaceFit” metodas tai pat idealiai Jums tiks, nes manualinės veido technikos paruoš veidą sėkmingai operacijai (greitesnis gijimas, mažesnė randų tikimybė ir pan.) ar injekcijoms. Pati esu be jokių injekcijų, mezotarapijų, siūlų ar operacijų, ne modelinė gražuolė, bet paprasta moteris, be to, primygtinai nebruku savo nuomonės. Nesiekiu kiekvieno įtikinti, jog tai veikia ar nėra apgaulė. Taip pat nesiekiu smerkti grožio industrijos, nes kiekvienas savaip renkasi būti gražus ir laimingas. Taip pat svarbu paminėti, jog principingai nereklamuoju kažkokių kosmetikos brendų, konkrečių priemonių ar pan. ir tai laikau didelės pagarbos savo veiklai ir savo auditorijai įrodymu. Reklamuoju Jūsų rankas, Jūsų galimybes, Jūsų natūralius veido pokyčius! Būkime pažįstami ir, labai paprastai – susidomėjusius (moteris ir vyrus) kviečiu būti kartu, galbūt išbandyti, nustebti ir patikti sau veidrodyje bei puošti savimi Pasaulį! Kasdien! Su meile!

– Viktorija Baltramiejūnienė

MANO KOMPETENCIJA

– Moksliškai patvirtintos metodikos „V FaceFit“ autorė
– Unikalių, nuotolinių veido pokyčių programų autorė
– Knygos „Veido savimasažas. Maloni priklausomybė“ autorė
– Knygos „Veido revoliucija“ autorė
– Sertifikuota VEIDO mankštos (facebuilding) trenerė-instruktorė
– Diplomuota kosmetikė
– Sertifikuota VEIDO masažo terapeutė
– Setifikuota įvairių VEIDO masažo technikų specialistė (miofascialinis, limfodrenažinis, giliųjų raumėnų, sausgyslinis, neurosedatyvinis, ispaniška (chiroplastika) plastika, Asahi, Gua Sha, Buccal, taškinis, klasikinis ir kt.)
– Sertifikuota estetinio VEIDO teipavimo specialistė
– Diplomuota natūralios kometikos gamintoja 
– Socialinio projekto „Myliu savo veidą“ organizatorė
– Socialinių akcijų „Mokykla be streso“, „30 dienų su kauke“, „Veido advento kalendorius“ ir kt. organizatorė
– Įvairių TV programų, radijo laidų, žurnalų, portalų ekspertė, siekianti vykdyti kokybišką visuomenės švietimą manualinių veido technkų efektyvumo srityje.

žiniasklaida

error: Alert: Turinys saugomas autorių teisių!