DOVANA MAMAI

Padovanokite savo mylimai Mamai ir jos Veidui puikią dovaną – Veido sporto klubo narystės “VIENAS” (1 mėn.) dovanų kuponą su papildoma 50% nuolaida! Dovanų kuponas galios 6 mėn. nuo jo įsigijimo, todėl Jūsų Mama galės pasilepinti jai norimu metu. Be to, Veido sporto klube nuo šiol yra specialios, 7 dienų veido programos – “Pagurklis” (kontūras, pagurklis, kaklas), “Antibotoks” (kakta, tarp antakių), “New Look” (akių zona) (nauja programa bus nuo 05.15). Šios programos leidžia koncentruotai ir metodiškai atidirbti tam tikras veido zonas – yra trumpos, aiškios ir smagios!

Užsakykite dovanų kuponą (1 mėn. veidos porto klubo narystę) iki 05.07 (imtinai), o mes pasistengsime, kad kuponą gautumėte 1-1,5 valandos bėgyje nuo užsakymo (įprastai darbo dienos bėgyje)!
DOVANŲ KUPONAI YRA ČIA: https://www.jaunasveidas.lt/dovanu-kuponai/

SVEIKINAME VISAS MAMAS! PUOŠKITE SAVIMI PASAULĮ! KASDIEN!

IKI NUOLAIDOS PABAIGOS LIKO:

Dienos
-2
-9
Valandos
-2
0
Minutės
-4
-1
Sekundės
-3
-1
DAUGIAU APIE NAUJIENLAIŠKIUS


KAS LAUKIA MŪSŲ NAUJIENLAIŠKIUOSE?:

♡ AUTENTIŠKO VEIDO FILOSOFIJA. Redaktorės žodis, veido advokatės kalba, grožio srities kritinio mąstymo stiprinimas. Naudingi, motyvuojantys, verčiantys plėsti savo grožio naratyvų ribas, sukeliantys emocijas tekstai. Laikas kalbėti iš esmės!

♡ SĄMONIŲ / NESĄMONIŲ MUZIEJUS. Išbandome, palyginame, darome išvadas. Tikrinsime veido grožio prietaisus (turime visą slaptą kolekciją, kuri nuolat pasipildo) kainos, tvarumo, praktiškumo ir pakeičiamumo prasme. Galbūt ir jūsų turimas prietaisas nieko vertas? Aiškinkimės!

♡ GROŽIO MAISTO ŽVAIGŽDĖ. Ką valgai, taip ir atrodai? Iš naujo, bet be fanatizmo žiūrime į savo maisto racioną. Išsirenkame mėnesio žvaigždę, apie kurią norime sužinoti kuo daugiau. Visą mėnesį stengiamės domėtis žvaigžde, siekti jos savo lėkštėje įvairiomis formomis.

♡ VEIDO INFLUENCERIS. Tik prenumeratoriams siūlomas veido manualikos pratimas, kuris įtakos jūsų veidą visą mėnesį (kaip tikras influenceris). Veido manualika bus ne tik foto, bet ir video formatu.

♡  VIP pasiūlymai. Klubas “Tik niekam nesakyk!” pradės savo gyvavimą nuo pirmojo naujienlaiškio. Bus verta žinoti ir pasinaudoti tuo, ką siūlome tik čia.

NORITE GAUTI MŪSŲ NAUJIENLAIŠKIUS? LAUKSIME JŪSŲ PRENUMERATOS (užpildykite formą žemiau) 🙂

    error: Alert: Turinys saugomas autorių teisių!