REGISTRACIJA VYKSTA IKI 10.30, 12 VAL. LT LAIKU:

FACEBOOK

IKI PROGRAMOS LIKO:

Dienos
-3
-5
Valandos
-1
-4
Minutės
-4
-1
Sekundės
-5
-8

ARTIMIAUSIA ONLINE VEIDO KONSULTACIJA:
2023-10-29, 10 VAL., JAUNASVEIDAS.LT (LIVE facebook)

FACEBOOK

PAMĖGTI JAUNAS VEIDAS

FACEBOOK

IŠANKSTINIS VEIDO TARO UŽSAKYMAS

UŽSAKYTI

DAUGIAU APIE NAUJIENLAIŠKIUS


KAS LAUKIA MŪSŲ NAUJIENLAIŠKIUOSE?:

♡ AUTENTIŠKO VEIDO FILOSOFIJA. Redaktorės žodis, veido advokatės kalba, grožio srities kritinio mąstymo stiprinimas. Naudingi, motyvuojantys, verčiantys plėsti savo grožio naratyvų ribas, sukeliantys emocijas tekstai. Laikas kalbėti iš esmės!

♡ SĄMONIŲ / NESĄMONIŲ MUZIEJUS. Išbandome, palyginame, darome išvadas. Tikrinsime veido grožio prietaisus (turime visą slaptą kolekciją, kuri nuolat pasipildo) kainos, tvarumo, praktiškumo ir pakeičiamumo prasme. Galbūt ir jūsų turimas prietaisas nieko vertas? Aiškinkimės!

♡ GROŽIO MAISTO ŽVAIGŽDĖ. Ką valgai, taip ir atrodai? Iš naujo, bet be fanatizmo žiūrime į savo maisto racioną. Išsirenkame mėnesio žvaigždę, apie kurią norime sužinoti kuo daugiau. Visą mėnesį stengiamės domėtis žvaigžde, siekti jos savo lėkštėje įvairiomis formomis.

♡ VEIDO INFLUENCERIS. Tik prenumeratoriams siūlomas veido manualikos pratimas, kuris įtakos jūsų veidą visą mėnesį (kaip tikras influenceris). Veido manualika bus ne tik foto, bet ir video formatu.

♡  VIP pasiūlymai. Klubas “Tik niekam nesakyk!” pradės savo gyvavimą nuo pirmojo naujienlaiškio. Bus verta žinoti ir pasinaudoti tuo, ką siūlome tik čia.

NORITE GAUTI MŪSŲ NAUJIENLAIŠKIUS? LAUKSIME JŪSŲ PRENUMERATOS (užpildykite formą žemiau) 🙂

    error: Alert: Turinys saugomas autorių teisių!