m o k s l i n i s  t y r i m a s

KODĖL IR KAIP METODIKA BUVO PATIKRINTA MOKSLIŠKAI?

2017 metais buvo sukurta pirmoji 15 dienų nuotolinė veido pokyčių programa “Startas”. Metodika apėmė veido mankštos pratimus bei savimasažo manipuliacijas visame veide (ovalas, kaklas, dekoltė). Metodikos trukmė, kiekvienos programos dienos turinys buvo unikalūs, skirtingi. Programos sėkmė buvo didelė, daug teigiamų atsiliepimų, realūs veido pokyčiai, programų dalyvių rekomendacijos “iš lūpų į lūpas” vyko labai sparčiai.  Susipažinus su nuostabia ir žingeidžia mokslininke doc. Sandrija Čapkauskiene, gavau kvietimą duoti savo metodiką “ištestuoti” moksliškai. Taip, 2018 metais vieną mėnesį vyko tyrimas “Veido mankštos ir asvimasažo poveikis odos rodikliams”. Jo metu 19 puikių moterų iš įvairių Lietuvos miestų, 35-55 metų, dalyvavo programoje. Kontroliniai veido odos matavimai aparatu vyko kas savaitę, Kauno kolegijos Medicinos fakulteto Kosmetologijos katedros pagalba. Tyrimo rezultatai patvirtino ir pranoko lūkesčius, supratome, kodėl programų atsiliepimai yra nepervertinti (jie neprivalomi programose). Gauti duomenys yra patikimi, tai reiškia, kad kartojant tokį pat tyrimą, būtų gauti panašūs duomenys ir tyrimo sėkmė nėra atsitiktinė. Aparatu matuotos tam tikros veido zonos parodė, kad labai pagerėjo odos stangrumas ir elastingumas, odos drėgnumas. Subjektyviai anketose ir susitikimų metu tyrimo dalyvės minėjo sumažėjusį šerpetojimą, puikią veido spalvą, sumažėjusias raukšles, atjaunėjusį veidą. Programos tyrimo apibendrinimas išties reiškia, kad aktyvi regeneracija vyksta visuose veido audinių sluoksniuose, o tai reiškia, kad teigiami anatominiai veido pokyčiai yra natūraliai jauninantys, atnaujinantys viso veido audinius.

“Džiaugiuosi, kad iš turimų žinių, po gabaliuką, pavyko sukurti metodiką, kuri veikia, patinka ir nešvaisto laiko. Mano teisėjas yra Jūsų VEIDAS, tik jam ir dėl jo yra visa “Jaunas veidas” veikla.”

Viktorija Baltramiejūnienė, V FaceFit metodikos autorė

  • “Puikūs pratimai.Dėkui už pozityvumą!”
  • “Labai patiko.SUPER😊. Jau nežinau kada tiek laiko skyriau tik sau. Ačiū.”
  • “Labai jums ačiū, tikrai nesitikėjau, kad bus tiek daug užsiėmimų, vos spėdavau viską padaryti😘
    “Viskas patiko, DĖKOJU!”
  • “Tai antras kartas su jumis. Jeigu atejau antrą kartą, vadinasi jūsų metodas veikia. Visada po užsiėmimo budavo labai gera savijauta. Didelis dėkui jums.”
Programų dalyvių atsiliepimai

a r g u m e n t a i

VEIDO MANUALIKOS PRIVALUMAI

Veido spalva ir odos būklė

Metų bėgyje veido spalva natūraliai tampa pilkšva, išblyškusi, ne tokia sveika. Oda taip pat glemba. Su tuo puikiai susitvarko manualinės veido technikos!

Raukšlės ir slinkimas

“V FaceFit” metodika mažina / naikina raukšles ir suteikia veidui lifting efektą. Natūraliai, ekologiškai, tvariai ir ne blogiau už tam tikras profesionalias procedūras. IBe jokios rizikos Jūsų sveikatai!

Papildomas džiaugsmas

Šviesesni paakiai, vešlesnės blakstienos ir plaukai, putlesnės lūpos, geresnė laikysena, puikus miegas ir aplinkinių komplimentai – tai tik dalis papildomų manualikos privalumų, kuriuos galite atrasti ir Jūs!

Veiksminga kosmetika

Manualinės veido technikos padeda bet kokiai kosmetikai (kremas, serumas, kaukė ir pan.) tapti maksimaliai veiksminga, nepriklausomai nuo jos kainos.

Nervai ir nuotaika

Manualika teigiamai veikia visą nervų sistemą. Neurosedatyvinis poveikis gaunamas kaskart teisingai prisilietus prie savo veido. Streso mažinimas, dienos įtampos nuėmimas, geresnė nuotaika ir nepaaiškinamas pozityvumas – tai gali Jūsų rankos su V FaceFit metodika!

Pasitikėjimas savimi

Atsiradęs didesnis pasitikėjimas savimi veido priežiūroje tai toks svarbus dalykas. Tuomet žinote, kad ir kas benutiktų, jūs tikrai žinote, kad savo rankomis galite įtakoti savo išvaizdą. Šis privalumas ypatingai pasiteisino per pastaruosius dvejus metus. Patys žinome, kodėl…

A T S I L I E P I M A I

MOTERŲ NUOMONĖ

Nesu daug domėjusis veido masažais, todėl pastabų negaliu jokių pasakyti. Kaip trenerė jūs puiki. Suprantu, toks atsiliepimas nėra naudingas jums. Bet taip aš mačiau.

Ilona

50 m., Programos dalyvė

“Smagi patirtis, laikas praleistas sau nuostabus. Visiems tikrai rekomenduoju! Nesigailėsite.”

Ramunė

49 m., Programos dalyvė

Programa patiko. Ačiū už nuotaiką, buvo smagu. Dalyvaučiau ir vėl, jei būtų.

Eglė

52 m., Programos dalyvė

error: Alert: Turinys saugomas autorių teisių!