SPAUSTI ANT KORTOS

ŠVARUS VEIDAS IR RANKOS
SAVIMASAŽO BAZĖ (KREMAS, ALIEJUS)
TIESI NUGARA
SĄMONINGAS (ČIA IR DABAR) ATLIKIMAS
GREITOJI PAGALBA (BAT SAVIMASAŽAS)

VEIDO ZONA: VISAS VEIDAS

BIOLOGIŠKAI AKTYVŪS TAŠKAI (BAT):

SURANDAME TAŠKUS. Pirštų pagalvėlėmis “maždaug” surandame taškus parodytus paveikslėlyje ir įsispaudžiame juose iki “audinio dugno” (kaulai, dantenos, raumenys/raiščiai). SKAUDĖTI NETURI! Jeigu skauda, atleidžiame pirštus iki komfortiško, bet jaučiamo įspaudimo.

SPAUDŽIAME TAŠKUS / KVĖPUOJAME. Kartu su įspaudimu padarome 2 gilius (savo tempo) įkvėpimus (pilvu, turi išsipūsti pilvas) per nosį bei tiek pat iškvėpimų per burną. Iškvėpimo per burną metu stengiamės orą išleisti tarsi pro mažą skylutę (šiaudelį).

TRUKMĖ / PAKARTOJIMAI. Kvėpavimo ir taškinio veido savimasažo trukmė turi būti (2 įkvėpimai su iškvėpimais) apie 8-10 sekundžių (1 kartas). Galima pakartoti taškų spaudimą su kvėpavimu nuo 1 iki 3 kartų.

MINDFULLNESS. Galima užmerkti akis ir sukoncentruoti savo dėmesį į pojūtį, kaip oras juda per nosį ir burną. Galima susikoncentruoti į pirštų galiukų spaudimą arba į vietą (audinį), kurioje spaudžiami taškai. Stenkitės tuo metu nekreipti dėmesio į garsus aplink (grąžinkite pabėgusias mintis į savo vidų), nereikia galvoti apie tai, kaip jūs atrodote. Visos likusios veido zonos, praktikos metu, turi būti atpalaiduotos (veidas ramus, spaudžiami tik taškai ir viskas).

error: Alert: Turinys saugomas autorių teisių!