WOW! RENKAMA "ANTROS PAMAINOS" GRUPĖ!

2023.08.21 - 2023-08-27

NUVEŽKITE SAVO VEIDĄ ATOSTOGŲ, NEIŠEINANT IŠ NAMŲ!

SPECIALI, 7 DIENŲ PROGRAMA (TIK RUGPJŪTĮ)

 

 

GRIEBK SAVO VEIDO ATOSTOGŲ BILIETĄ! DABAR!


2023-08-21

METODIKĄ SUDARO: MANKŠTA, SAVIMASAŽAS, KT. TECHNIKOS
PROGRAMOS TRUKMĖ: 7 DIENOS (KASDIEN)
UŽSIĖMIMAI: PO 1 KASDIEN (MATOMI VISĄ PARĄ)
1 SESIJOS TRUKMĖ KASDIEN: VID. 40 MIN.
TINKA: VISIEMS
DIRBAMA: SKIRTINGA ZONA + VISAS VEIDAS (OVALAS, KAKLAS, DEKOLTĖ, KT.)
PAPILDOMAI REIKĖS: KREMAS/ALIEJUS/SAVIMASAŽO BAZĖ (PASIRINKTINAI)
DALYVAVIMAS: ANONIMIŠKAS

30€

 

VEIDO ATOSTOGOS MIESTE SPECIALI, 7 dienų programa, skirta Jūsų veido poilsiui, neišeinant iš namų. IDEALIAI TINKA tiems, kas šiais metais:
- neatostogavo visai, nes dirbo, dirba ir dirbs be jokių atostogų (ariančiųjų klubo nariai 🙂 🙂 :))
- atostogavo, bet buvo mažai, o galimybių vėl atostogauti nebėra (toliau vasara tik už pinigus 🙂 🙂 :))
- šiuo metu smagiai atostogauja ir jaučia, kad nori apdovanoti savo VEIDĄ papildomomai, nes jis to vertas!
- atostogavo, prižiūrint vaikus / su draugais / aktyviai keliaujant / užsiimant fizine bei protine veikla, kuri neleido ramiai savęs palepinti
- atosotgavo taip linksmai ir trankiai, jog VEIDUI būtų neprošal dar vienos atostogos - atskirai 🙂 🙂 🙂
- tiesiog, be jokių priežasčių nori paatostogauti su nauda visam VEIDUI, detoks ODAI, nervų sistemai, nuotaikai
- nori pasiruošti rudens sezonui, prasmingai užbaigiant vasarą, atsigauti ir įgauti naujų jėgų, natūraliai pagerinti savo išvaizdą.
Programos metu veide vyksta teigiami anatominiai pakitimai bei regeneracija,  greitesnis ląstelių metabolizmas t.y. natūralus audinių atsinaujinimas, jaunėjimas. Veido atostogų programos kaina - 30 €. Registracija iki 2023-08-21. Programos pradžia: 2023-08-21, 12 val. SVARBU. VĖLIAU prisijungti prie startavusios grupės NEBUS techninės galimybės.

  • UŽSIĖMIMAI DAROMI JUMS PATOGIU LAIKU (24 VAL.)
  • UŽSIĖMIMŲ ĮRAŠŲ NĖRA, PROGRAMA VYKSTA KONKRETŲ DIENŲ SKAIČIŲ
  • PROGRAMA - TAI PROLONGUOTA 7 DIENŲ MANULINĖ VEIDO PROCEDŪRA
  • PROGRAMA VYKSTA SPECIALIOJE JAUNAS VEIDAS PLATFORMOJE (NE SOC.TINKLUOSE)

IKI PRADŽIOS LIKO:

Dienos
0
-23
-8
Valandos
-1
-6
Minutės
-2
-3
Sekundės
-3
-6

SĄLYGOS IR PRINCIPAI (tekstas)

Pagrindiniai programų tikslai ir funkcionavimo principai:

– kiekviena programa yra NAUJA, papildyta naujomis metodikomis ir technikomis.

– programa yra intensyvi, t.y. dirbama kasdien su jūsų veido raumenynu pagal trenerės autorinę metodiką (patvirtintą moksliškai), vardan siekiamo tikslo – teigiamų anatominių bei estetinių veido pokyčių.

– kaip kiekvienos dalyvės veidas pasieks rezultato ir koks tas rezultatas bus (daugiau ar mažiau) priklauso nuo asmeninių savybių ir daugybės veiksnių (genetika, amžius, raumenyno funkcionavimas (įpročiai), problemos lygis, emocijos, pratimo atlikimas, reguliarumas ir kt.)

– metodika yra demonstruojama sertifikuotos veido mankštų (facebuilding) trenerės ir diplomuotos kosmetikės, sertifikuotos įvairių veido masažų technikų specialistės, knygų apie manualines technikas autorės Viktorijos Baltramiejūnienės. Trenerė įsipareigoja sąžiningai, nuoširdžiai ir pozityviai dalintis  ir stengtis aiškiai, glaustai pateikti savo metodiką, vardan jūsų pokyčių.

– vieną kartą paroje (12-13 val. Lietuvos laiku) jums pateikiami du (arba vienas) manualinių veido ir kaklo manipuliacijų video (juose viskas daroma kartu, atkartojant, kalbama lietuvių kalba). Veido mankšta ir/ar savimasažas. Programos video nėra laisvai prieinami neribotą laiką. Be to, po paros laiko parėjusios dienos video medžiaga nebėra prieinama, nes aktualiu tampa kitos dienos programos užsiėmimas (12-13 val. Lietuvos laiku). Dalyvė turi turėti internetą ir ekraną, per kurį ji matys programos turinį (kompiuteris, telefonas, planšetė ar kt.).

– dalyvei rekomenduojama pirmą programos dieną (iki užsiėmimo) padaryti tinkamas, mažiausiai dvi nuotraukas ir atsiųsti jas trenerei. Nuotraukos yra konfidencialios ir naudojamos tik programos tikslais ir jos ribose (siunčiama el. paštu viktorija.baltramiejuniene@gmail.com). Programos pabaigoje taip pat padaroma ir pateikiamos nuotraukos, maksimaliai atkartojant ankstesnės foto vaizdo fiksavimo sąlygas (išvaizda, kūno padėtis, vieta, laikas, šviesa).

– programos eigoje kasdien yra pildoma trumpa anketa (dienoraštis), kuri pateikiama trenerei, programos eigos ir vykdymo analizei. Kiekviena dalyvė kasdien gali pateikti trenerei vieną klausimą, pastabą, padėką, komentarą ar pan. Kiekvienos dienos video turi slaptažodžius, kurie pateikiami trenerei kasdien, kartu su programos dienoraščiu (anketa).

– labai rekomenduojama, dalyvaujant programoje du kartu per savaitę padaryti veido kaukę. Kaukių darymo dienas ir kaukių sudėtį, dalyvė pasirenka savarankiškai. Rekomenduojama, kad kaukė būtų tepama – ovalui, kaklui ir dekoltė zonai.

– dalyvė patvirtina, kad ji sąžiningai laikysis sveikatos ir saugumo reikalavimų programos metu. Ji neturi sveikatos problemų (nervų, psichikos, odos, kraujotakos, limfotakos, infekcijų, specifinių diagnozių, ar kt.), dėl kurių būtų draudžiama kasdien atlikti manualines manipuliacijas su veido ir kaklo raumenynu ir oda. Programos metu nerekomenduojama keisti kasdienių veido priežiūros, mitybos, gyvenimo būdo įpročių.

– dalyvė supranta, kad programa yra autorinė ir medžiagos negalima platinti, dalintis, kopijuoti ar kitaip atgaminti, be autorės (trenerės) sutikimo. Autorines teises pažeidusi dalyvė yra šalinama iš programos, be programos mokesčio grąžinimo ir patraukiama atsakomybėn pagal LR įstatymus, ginančius autorių teisės.

– dalyvė supranta, kad programa nesuteikia sertifikato ar veido mankštų ir/ar masažų specialisto kvalifikacijos.

– 2 dienos iki grupės veiklos pradžios ir prasidėjus programai mokestis nėra grąžinamas.

– trenerė be galo džiaugiasi, galėdama padėti, pasidalinti ir dalyvauti kartu jūsų veido teigiamoje transformacijoje.

JEIGU VISI PRINCIPAI AIŠKŪS IR SĄLYGOS JUMS YRA PRIIMTINOS, tuomet maloniai prašome registruotis dalyvavimui nuotolinėje programoje “STARTAS 1.1.”, “MANO SUPER 50” “ŠVYTĖJIMAS”. Po apmokėjimo gausite prieigą prie programos platformos (1 diena iki pradžios). Jeigu apmokėjimas vykdomas savaitgalį arba programos pradžios dieną, būtina atsiųsti pavedimo kopiją (info.jaunasveidas@gmail.com), greitesniam prijungimui prie programos grupės. Registruojantis, jūs patvirtinate, kad neturite jums žinomų bendrų sveikatos, veido, odos, nervų ar kt. problemų, neleidžiančių atlikti manualines manipuliacijas veido, kaklo, dekoltė, pečių juostos srityje.

REGISTRUOTIS Į BET KURIĄ NUOTOLINĘ PROGRAMĄ

    * privalomi laukai

    PIRKTI BILIETĄ BE REGISTRACIJOS!

    error: Alert: Turinys saugomas autorių teisių!