NUOŠIRDŽIAI DĖKOJU KIEKVIENAI DALYVEI IR KIEKVIENAM VEIDUI, KURIS BUVO SU MANIMI ŠIAS NUOSTABIAS 15 DIENŲ… LENKIUOSI ŽEMAI UŽ JŪSŲ GERUS ŽODŽIUS.  AUTORINĖS PROGRAMOS PABAIGOJE KIEKVIENA DALYVĖ GALI UŽPILDYTI ANKETĄ APIE PROGRAMĄ. ŽEMIAU YRA NEREDAGUOTI VEIDO POKYČIŲ PROGRAMĄ “ŠVYTĖJIMAS” ATSILIEPIMAI. PATEIKIAMA DALIMIS, BUS PAPILDOMA NUOLAT. NUOTRAUKOS VIEŠINAMOS, GAVUS SUTIKIMĄ.

KOPIJUOTI AR BET KOKIA FORMA NAUDOTI TURINĮ BE JAUNASVEIDAS.LT SUTIKIMO GRIEŽTAI DRAUDŽIAMA!
“Mieloji Viktorija, Noriu nuoširdžiai padėkoti už Jūsų nuostabų darbą!!! Prieš pusvalandį išsiunčiau Jums nuotraukas po programos. Pati nemėgstu žiūrėti į save, bet prisiverčiau palyginti kai jau išsiunčiau. Ir negaliu pati patikėti, kad tokie dideli pokyčiai po šitų dviejų programų. Po Starto programos mačiau pokyčius, bet foto nežiūrėjau ir nepadariau foto po, nes antra savaitę mažai dariau mankštas. Per švytėjimą praleidau tik du užsiėmimus. Bet foto prieš švytėjimo programą, dar buvo galima matyti pokyčius – raukšlių gylis sumažėjęs, paakiai paburkę dingę, akių vokai mažiau užkritę. Nu bet po švytėjimo rezultatas nuostabus, oda švyti, raukšlių sumažėję, oda stangri ir elastinga. Tiesiog nuostabu! Tiesiog dabar šoku ir dainuoju iš džiaugsmo O jau galvojau, eisiu daryti intervencijas. Tai dabar sakau tikrai ne. Atsirado motyvacija daryti mankštas ir dirbti su savimi toliau ir siekti pilno rezultato. Tiesiog neįtikėtina, kad šitaip galima pasikeisti vien mankštų ir savimasažų darymu. Apkabinu ir bučiuoju Jus . Su meile, Eglė. P.S. pridedu visas mano foto :)”

Ar norite kažko palinkėti, padėkoti, pasidžiaugti kažkuo, kad buvo programoje? Ačiū labai! Esu ištikima sekėja, bet neesu labai pažangi mokinė, dažnai prabėgom padarau ką – mašinoj mankštelę a o u e i. Vaikai juokias;)  Šiaip dažnai patampau, labai gerai kraujotaka susijudina. Turiu nupirkus Jūsų knygą – grįžus į LT iškart kibsiu i darbą:) Nors labiau patinka video gyvas.  Labai labai ačiū, buvo nuostabu bendrauti, laukdavau kiekvieno vakaro ir būtinai stengsiuos dalyvauti kitose programose;) Sėkmės Jums ir sveikatos!???/ Siunčiu savo nuotraukas IKI/PO. Ligita.

Ar veido/kaklo priežiūroje labiau pasitikite savimi po programos? Taip, niekada neskyriau tiek dėmesio, o dabar suprantu, kad galiu daug padaryti be brangių serumų, kremų, procedūrų, tik reikia užsispyrimo, kantrybės ir nuolatinių pastangų ir darbo. Svarbiausia, nesu priklausoma nuo lėšų kremams ir pricedūroms, savimasažą galiu atlikti bet kurį vakarą savo rankomis.
Ar norite kažko palinkėti, padėkoti, pasidžiaugti kažkuo, kad buvo programoje? Džiaugiuosi, kad dalyvavau programoje, efektas akivaizdus, nuotaika puiki, vidinė savijauta spindinti. Viktorija įkvepia pasitikėti savimi ir savo rankomis! Nors programa nuotolinė, bet jautiesi lyg dirbdamas akis į akį,   čia ir dabar, o svarbiausia kartu, puiki mokytoja! Po programos išeini pakylėtas, mylintis save ir savo veidą, besidžiaugdamas, kad pusvalandį per dieną skyrei savo veidui ir dekoltė. Ar norite kažko palinkėti(patarti) kitos programos grupės dalyvėms (jos pamatys jūsų palinkėjimą, pažadame) Tai geriausia dovana Sau! Tavo veidas, kaklas ir dekoltė (!) tikrai nusipelnė 30 min. tavo laiko ir dėmesio! Rezultatas stulbinantis ir įgūdžiai visam gyvenimui! Ačiū, siunčiu savo nuotraukas. Dominika.

Ar norite kažko palinkėti, padėkoti, pasidžiaugti kažkuo, kad buvo programoje? Norėčiau padėkoti už edukaciją šia tema. Už tai, kad parodote, kad ir be operacijų galima pagerinti vizualų vaizdą, atitolinti taip “gąsdinančios” senatvės požymius. Aš esu už natūralius dalykus, todėl man labai svarbu paprasti, ne kažkokie chirurginiai ar cheminiai metodai. Ir be abejo, aš tikiu šiuo poveikiu. Ar norite kažko palinkėti(patarti) kitos programos grupės dalyvėms (jos pamatys jūsų palinkėjimą, pažadame) Tai puiki programa, kuri išmoko nebijoti liesti savo veidą, kaklą bei dekoltė, nes juk daug kur yra informacijos, kaip nedaryti, nes tai paakius ištampysi, tai vokai užkris, tai dar kas nors nutiks. Čia ironizuoju kažkiek, bet tikrai iki šiol daugiau susidurdavau su informacija kaip negalima liesti savęs; o kaip reikia ir galima – čia puiki programa, įrankis. Ir nors tikrai ne visus kartus pavyko padaryti savimasažą, bet kiek dariau tai su 100 proc. atsidavimu, nes viskas sau ir dėl savęs. Ir tas palinkėjimas – “Eikite savimi puošti Pasaulio” – yra nuostabus.
Ar programa jums pasirodė maloni? Maloni ir veidui ir sielai 🙂 Ar jautėte savo psichinės, emocinės būsenos pokyčius iki/po savimasažo (kokius)? Visiška atsipalaidavimą, geresnį miegą. Ar pasikeitė jūsų miego kokybė programos metu? Pagerėjo 🙂 Ar pakito jūsų emocijų (nuotaikos) kokybė programos metu? Jaučiausi gražesne ir laimingesne 🙂 Odos kokybe labai pasikeitė į gerąją pusę, sustangrėjo 🙂 Ar kažkas aplinkoje pastebėjo, kad kažkas su jumis (veidu ar kt.) vyksta? Vakar lankiausi pas kosmetologe, konsultacijai, tai labai išgyrė veido oda, sakė, kad pagal metus ji nuostabioj būklėje 🙂 Kuris pratimas Jums labiausiai sekėsi? Sekėsi ir patiko visi. Ar pasikeitė odos švelnumas? Dingo išsausėjusios dėmeles. Ar labiau patinka atpalaiduojantys savimasažo elementai ar energingieji (gal abu)? Abu, priklausomai nuo dienos. Ar rekomenduotumėte programą kitiems?Labai rekomenduočiau! Ar po laiko norėtumėte kartoti programą? Savimasažą labai gerai ir lengvai įsisavinau, dabar labai noriu išmokti veido mankštą. Ar bendrai (jūsų nuomone) veido oda po programos švyti? ŠVYTI 🙂 Kaip pasikeitė jūsų veido spalva? Dėl veido odos spalvos  nesu tikra, bet paakiai tiktai pašviesėjo. Ar manote, kad jūsų veidas atrodo jaunesnis? Nežinau keliais metais, bet mažosios  raukšleles tikrai pasilygino. Kas pasikeitė jūsų veide ir kakle (jūsų nuomone)? Visas veidas pradėjo keistis, oda lygėja, šviesėja, švyti, stangrėja. Kas pasikeitė akyse? Pašviesėjo paakiai. Kas pasikeitė burnos zonoje? Pasitiesino raukšlelės. Kas pasikeitė mimikoje (burna, kakta, akys)?Pagražėjo oda  Ar kažkurioje veido vietoje sumažėjo/dingo raukšlės? Taip. Kas pasikeitė dekoltė zonoje? Pasiteisino miego raukšlelės. Kas pasikeitė kaklo nugaros (kuprytė) vietoje? Patiesėjo oda. Ar norite kažko palinkėti, padėkoti, pasidžiaugti kažkuo, kad buvo programoje? Noriu Jums padėkoti už nuostabią programą! Bent jau mane, tai puikiai paruošėte tolimesniems savimasažams. Ačiū už žinias, tikiuosi vėl greitai išvysti Jus kompiuterio ekrane, bet jau su kita programa 🙂 Nuoširdžiai linkiu kuo dideliausio pasisekimo tolimesnėje veikloje, stiprybes mokant mus būti gražiomis. Ačiū už Jūsų šypsena 🙂 Ar norite pateikti kažkokias pastabas, patarimus, patobulinimus programai? Man viskas buvo tobula 🙂 Ačiū labai!! Ar norite kažko palinkėti(patarti) kitos programos grupės dalyvėms (jos pamatys jūsų palinkėjimą, pažadame) Kantrybes, stiprybes, pasitikėjimo savimi, nepamiršti pažiūrėti info skiltyje klausimų atsakymų, nes ten be gali daug svarbios informacijos 🙂
error: Alert: Turinys saugomas autorių teisių!