ATOSTOGOS MIESTE

 

JAUNAS VEIDAS STOVYKLA

SUPER LAIKAS TAVO VEIDUI!

Pasilieki mieste ir dirbi, dirbi, dirbi? Neturi laiko ir galimybių vykti atostogų? O galbūt niekaip nepavyksta dalyvauti sveikatingumo stovykloje (kūnui, protui, moteriškumui ir kt.) miškuose ar prie ežerų? Tuomet esi reikiamoje vietoje – registuokis į Jaunas veidas stovyklą arba VEIDO ATOSTOGAS mieste.

JAUNAS VEIDAS UŽSIĖMIMAS (PRAKTIKA) VIDEO!

Darbo diena ir atostogų diena kartu!

Suderinkite savo darbo laiką ir galimybę kasdien, po darbo dalyvauti taip vadinamoje “Jaunas veidas stovykloje mieste”. Viena darbo savaitė po dvi valandas, po darbo. Net 10 valandų sveikatos, grožio ir jaunystės jūsų veidui! Veido mankšta, savimasažas, LED šviesos terapija. Asmeninis dėmesys ir kryptingas darbas, nes stovyklos tikslas – kad po savaitės atrodytumėte ir jaustumėtės, kaip po dviejų savaičių pilnaverčio poilsio!

Veido poilsis ir puiki grožio kelionė į Kiniją!

Kasdien veidas ir galva bus pailsėję, nes gaus moksliškai patikrintos metodikos “V FaceFit” manualines technikas. Kad būtų dar smagiau dalyvauti stovykloje jūsų lauks nuostabi grožio kelionė į Kiniją, ieškas Tradicinės kinų medicinos lobyno. Išgirsite, kaip ir kodėl atsirado Gua Sha masažas. Bei būtinai pasidarysime nuostabųjį Gua Sha veido savimasažą. Be to, dovanos iš kelionės irgi būtinos – dovanų gausite Gua Sha gremžtuką!

Laimingas veidas – puiki vasara!

 

Stovyklos metu mes ne tik bendrausime, sieksime labiau pažinti savo veidą, savo emocijas susijusias su juo, bet svarbiausia dalis – veido ir visos psichoemocinės būsenos pakitimas. Tai reiškia – laimingas ir pailsėjęs veidas. Jūsų nuotaikos ir emocijų užtaisas visai vasarai. Vidinis pasitenkinimas ir pasitikėjimas savimi. Šiokia tokia satisfakcija, nes jūs niekur nevažiavote, o atrodote gerai, jaučiatės puikiai, švytite, esate dar labiau darbingos – ir niekas nesupranta kodėl?

EFEKTYVUS POILSIS 

Atliekant teisingas veido manualines technikas galime teigiamai paveikti iki 60 % viso kūno nervų sistemos! Streso, įtampos mažinimas, jėgų atstatymas ir realus poilsio jausmas – Jaunas veidas stovykla mieste!

STOVYKLOJE JŪSŲ LAUKIA ĮVAIRŪS UŽSIĖMIMAI, KURIOSE BUS:

– VEIDO MANKŠTA (V FACEFIT)
– VEIDO SAVIMASAŽAS (V FACEFIT)
– LED ŠVIESOS TERAPIJA
– KITOS MANUALINĖS TECHNIKOS
– “MINDFULNESS” PRAKTIKA
– AKUPRESŪROS SESIJOS
– VISOS BŪTINOS PRIEMONĖS (NUGAROS LAIKIKLIAI, BALANSINĖS PAGALVĖS, AKUPRESŪROS KILIMĖLIAI, ALIEJAI IR KT.)
– TRUMPOS DISKUSIJOS APIE VEIDO ANATOMIJĄ, VEIDO PRIEŽIŪRĄ, MANUALINES TECHNIKAS
– DOVANOS

IKI STOVYKLOS LIKO

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

Viktorija, laikas is tiesų buvo TOBULAS! Tai buvo galimybė skirti laiko būtent SAU, buvo galimybė lepinti savo veidą penkis kartus per savaitę (neįsivaizduoju ar kitu atveju įmanoma tokia prabanga), tai buvo galimybė pasisemti žinių gyvai! Man visai neprailgo penki vakarai is eilės ir būčiau mielai tęsusi malonuma dar…
AČIŪ! Ir jei ne mano bilietas atgal, aš būtinai stovyklaučiau darsyk!
Sėkmės toliau įkvėpti mus gražėti ir labiau save mylėti!

Eglė

VIETŲ SKAIČIUS

NAUDINGŲ VALANDŲ

KAINA (VIETOJE 149)

Puku, raukšlės apie akis žymiai sumažėjo, atsipalaidavimas puikus, nuotaika puiki. Ačiū!

 

– Rima (programa Švytėjimas)

Buvo labai smagiai ir naudingai praleistas laikas. Nors sakoma, kad kokiam nors įpročiui suformuoti reikia 21 dienos ?, bet aš ir po 5 dienų jaučiu poreikį toliau gražinti veidą. Ačiū, Viktorija ?!

 

– Ramunė (Jaunas veidas stovykla)

Kažkaip būdavo sunku surasti laiko sau, o čia nori nenori (gerąją prasme) skiri jį sau keikvieną dieną, bent valandikę. Ačiū jums!

 

– Evelina (programa Švytėjimas)

Vasaros stovykla nereali! Stovyklos programa lb įdomi ir naudinga. Kiekvieną dieną mokomės kažko naujo. Veido pratimai persipina su savimasažu. Dvi valandas lb intensyvus ir produktyvus darbas. Stovyklos atmosfera lb gera, mes visos atsipalaidavę. Viktorija tiesiog dega aistra savo darbui ir spinduliuoja meile mums. Ačiū mieloji, už galimybe geriau pažinti savo veidą ir mokei juo pasirūpinti. Ir aišku, tapti gražesnėmis 🙂

 

– Jolita (Jaunas veidas stovykla)

Stovyklos mieste

LAPKRIČIO 4-8 VYKSTA REGISTRACIJA

Jaunas veidas stovykla Atostogos mieste 

2019 m. lapkričio 4-8 dieną (imtinai), 18-20 val. Prasidės pirmosios jūsų veido vasaros atostogos mieste. Vietų skaičius ribotas (8 žm.), todėl skubėkite registruotis!

DALYVAUTI

spalio 21-25 VYKSTA REGISTRACIJA

Jaunas veidas stovykla Atostogos mieste 

2019 m. spalio 21-25 dieną (imtinai), 12-14 val. Prasidės pirmosios jūsų veido vasaros atostogos mieste. Vietų skaičius ribotas (8 žm.), todėl skubėkite registruotis!

DALYVAUTI

error: Alert: Turinys saugomas autorių teisių!