NUOŠIRDŽIAI DĖKOJU KIEKVIENAI DALYVEI IR KIEKVIENAM VEIDUI, KURIS BUVO SU MANIMI ŠIAS NUOSTABIAS 15 DIENŲ… LENKIUOSI ŽEMAI UŽ JŪSŲ GERUS ŽODŽIUS IR 99% TEIGIAMUS ATSILIEPIMUS (1 BUVO NEUTRALUS), NEIGIAMŲ – 0. AUTORINĖS PROGRAMOS PABAIGOJE KIEKVIENA DALYVĖ GALI UŽPILDYTI ANKETĄ APIE PROGRAMĄ (SAVO NORU). ŽEMIAU YRA NEREDAGUOTI VEIDO POKYČIŲ PROGRAMŲ “STARTAS” IR “STARTAS 1.1” ATSILIEPIMAI. PATEIKTA TIK PUSĖ DALYVIŲ ATSILIEPIMŲ…BUS PAPILDOMA NUOLAT 🙂

KOPIJUOTI AR BET KOKIA FORMA NAUDOTI TURINĮ BE JAUNASVEIDAS.LT SUTIKIMO GRIEŽTAI DRAUDŽIAMA!
Ar programa pateisino jūsų lūkesčius? -Taip pateisino labai. Ar investicija (laiko, pinigų, naujovių įsisavinimo) pasiteisino?- Taip. Jūs davėt meškerę ir išmokėt žvejoti☺Ar buvo sudėtinga daryti programos užsiėmimus?- Labai gerai. Per šį laiką nustojau bijoti liestis prie veido. Žinau kaip taisyklingai atlikti pratimus. Ar užsiėmimų trukmė (apie 45 min.) Jums buvo optimali?- Taip. Tik labai greitai tas laikas praeidavo. Ar jaučiate išmokusi pagrindinius mankštos pratimus?- Taip. Ar jaučiate išmokusi pagrindinius savimasažo pratimus?- Manau kad taip. Laukiu jūsų knygos. Tai padės nepamiršti. Kas pasikeitė jūsų veide ir kakle (jūsų nuomone)?- Pastangrėjo veidas. Kas pasikeitė kaktoje?- Raukšlės ne tokios matomos. Kas pasikeitė akyse?- Sumažėjo maišai po akimis. Kas pasikeitė skruostuose?- Tapo stangresni. Kas pasikeitė mimikoje (burna, kakta, akys)?- Visos mimikos raukšlės sumažėjo. Kas pasikeitė kakle?- Viskas lygiau. Kaip pasikeitė veido raumenų tonusas?- Sustiprėjo tonusas. Kas pasikeitė odoje?- Tapo spindinti. Tiek daug gėrio į ją įmasažavau. Ar veido/kaklo priežiūroje labiau pasitikite savimi po programos?- Taip! Ar norite kažko palinkėti, padėkoti, pasidžiaugti kažkuo, kad buvo programoje?- Ačiū labai. Aš suprantu kad per dvi savaites neįmanoma labai pasikeisti, nes ir pilvo presas per tiek laiko neišryškėja. Noriu duoti sau iššūkį ir visus metus mankštinti veidą.
Ar investicija (laiko, pinigų, naujovių įsisavinimo) pasiteisino?- Taip. Ar programos dienų skaičius jums buvo optimalus (per trumpai, per ilgai)- Taip. Ar jaučiate išmokusi pagrindinius mankštos pratimus?- Manau, taip. Ar jaučiate išmokusi pagrindinius savimasažo pratimus?- Taip. Kas pasikeitė jūsų veide ir kakle (jūsų nuomone)?- Pagerėjo skruostų ir kaklo oda. Pasilygino. Kaip pasikeitė veido raumenų tonusas?- Manau, tapo gerokai didesnis ten, kur reikia. Kas pasikeitė odoje?- Atrodo sveikesnė. Ar veido/kaklo priežiūroje labiau pasitikite savimi po programos?- Taip, tikrai. Ar norite kažko palinkėti, padėkoti, pasidžiaugti kažkuo, kad buvo programoje?- Ačiū. Buvo tikrai naudinga. Sėkmės!
Ar investicija (laiko, pinigų, naujovių įsisavinimo) pasiteisino?- Taip. Ar programos dienų skaičius jums buvo optimalus (per trumpai, per ilgai)- Taip. Ar jaučiate išmokusi pagrindinius mankštos pratimus?- Manau kad taip. Ar jaučiate išmokusi pagrindinius savimasažo pratimus?- Kol šviežios žinios – taip. Kas pasikeitė jūsų veide ir kakle (jūsų nuomone)?- Nebėra šuns tokių nukarusių žandų. Ar norite kažko palinkėti, padėkoti, pasidžiaugti kažkuo, kad buvo programoje?- Tikrai verta daryti pačiai. Kažkada buvau dariusi aparatu, bet nėra ką lyginti, kai darai pati. Rezultatas geresnis, sutaupomas laikas ir be abejo pinigai, jau nebekalbu kad lieka žinių bagažas 🙂 Ar norite kažko palinkėti kitos programos grupės dalyvėms (jos pamatys jūsų palinkėjimą, pažadame)- Norėčiau patarti atrasti laiko mankštai bei masažui ir nepraleisti. Ar norite kažko palinkėti kitos programos grupės dalyvėms (jos pamatys jūsų palinkėjimą, pažadame)- Sėkmės visoms merginoms. Didelis ačiū jums!
Ar norite kažko palinkėti, padėkoti, pasidžiaugti kažkuo, kad buvo programoje?- dziaugiuosi, kad radau laiko skirti siek tiek sau, pasirupinti daugiau oda, daryti kaukes.
Kas pasikeitė jūsų veide ir kakle (jūsų nuomone)?-Iškart po mankštos (ypač jei darau ryte) atrodo kad raukšlių nėra ir ji oi kokia elastinga ir stangri, dienos bėgyje žinoma vėl tampa ne taip gražu, bet jausmas geras.
Ar norite kažko palinkėti, padėkoti, pasidžiaugti kažkuo, kad buvo programoje?-Ačiū, Viktorija, man buvo labai naudinga sudalyvauti šioje programoje? Atsiliepimą rašau pavėluotai, bet kaip ten sako geriau vėliau ir nuoširdziai negu niekad;) Ačiū darkart ir sėkmės tame ką darote! Jūs graži!
Sužinojau tikrai naudingų dalykų.
Ar norite kažko palinkėti, padėkoti, pasidžiaugti kažkuo, kad buvo programoje? Dėkoju labiausiai už tai, kad kasdien išimdavote praėjusios dienos medžiagą 🙂 Pirmomis dienomis labai kilo pasipriešinimas, stebėjau, kaip protas kuria pasiteisinimus atidėti, bet kaip ir nėra kur atidėti, nebent į niekur 🙂 Po kelių dienų pasipriešinimas dingo, viskas darėsi tikrai labai maloniai. Labai patiko darbas su spazminėm vietom, pamačiau, kur yra spazmukų, apie kuriuos nežinojau ir dabar turiu įrankį užbėgti raukšlėms už akių 🙂 Ačiū už entuziazmą, tikrumą, atsidavimą ir dėmesį 🙂
Tikrai labai prasmingai praleistas laikas. Ačiū.
Kas dėl lektorės, tai 10 iš 10, kas dėl rezultatų, tai tikėjausi geresnių. 🙂 Bet nenuvylė. Likau patenkinta.
Ar norite kažko palinkėti, padėkoti, pasidžiaugti kažkuo, kad buvo programoje?-Dėkui, tau, Viktorija, už tavo žinias moterims, už tai, kad jomis daliniesi taip įkvepiančiai, energingai, užkreti gera nuotaika, optimizmu, energija. 🙂 Ir toliau taip spinduliuok! 🙂 Ačiū už tavo veiklą! (Paskaitos, pamokos, FB, youtube ir pan.) Linkiu kuo didžiausios sėkmės ir energijos.:)”
Ar norite kažko palinkėti, padėkoti, pasidžiaugti kažkuo, kad buvo programoje?-Ačiū Viktorija už nuostabią programą. Tu esi šaunuolė 🙂 Tikrai daug išmokau ir bandysiu daryti mankštą ir savimasažą kuo dažniau. Aišku sunku atrasti tam laiko su didelę šeimą, bet kaip tik rasiu laisvą minutę darysiu. Jūsų knyga bus pagalbininkė, viską prisiminti kas buvo kursuose. Pokyčiai matosi, nors antrą savaitę dariau ne kiekvieną diena, del laiko stokos. Po mankštos ir savimasažo oda atsigauna ir raukšlės beveik dingsta 🙂 Tikrai šaunu. Dar kartą ačiū!!! 🙂
Kaip pasikeitė veido raumenų tonusas?- Raumenys pradejo judeti, tonusas siek tiek padidėjo. Kas pasikeitė kaktoje?- Raukšlės ne tokios gilios. Kas pasikeitė jūsų veide ir kakle (jūsų nuomone)?- Oda pasidarė stangresnė, oda lygesnė. Kas pasiekite odoje?- Stangresnė, pakilo liftingas. Ar veido/kaklo priežiūroje labiau pasitikite savimi po programos?- Taip.
Ar programa pateisino jūsų lūkesčius? -Labai. Ar programos dienų skaičius jums buvo optimalus (per trumpai, per ilgai)- Viskas super. Kas pasikeitė jūsų veide ir kakle (jūsų nuomone)?- Negaliu įvardinti kas, bet jaučiuosi atjaunėjusi ir gražesnė. Kas pasikeitė mimikoje (burna, kakta, akys)?- Sušvelnėjo veido bruožai. Kaip pasikeitė veido raumenų tonusas?- Pasidarė standesnis veidas. Ar veido/kaklo priežiūroje labiau pasitikite savimi po programos?- 100 procentų.”
Ar norite kažko palinkėti, padėkoti, pasidžiaugti kažkuo, kad buvo programoje?-Miela, Viktorija, labai dėkoju, kad Jus esate. Sekiau Jus internete, mokiausi, po to Kaune mokinausi valandos trukmės savimasaža, dabar kiek turėjau laiko, dalyvavau programoje. Jūs mano atradimas, nes paskutiniu metu labai prastėjo veido ir kaklo reikalai. Jaučiuosi vėl labai graži ir pasitikinti. Sulaukiu “del atjaunėjimo” daug komplimentų?.Labai gaila,kad negalėjau dalyvauti visose programos dienose, todėl būčiau be galo dėkinga, jei mane prijungtumėt prie kitos grupės,na o jei nuspręsit kitaip, vistiek būsiu laiminga??Linkiu Jums viso ko geriausio, nes ir Jūs mums davėte viską geriausią!
Ar norite pateikti kažkokias pastabas, patarimus, patobulinimus programai?- Man viskas tiko ir patiko.
Ar norite kažko palinkėti kitos programos grupės dalyvėms (jos pamatys jūsų palinkėjimą, pažadame)- Jei kuri ir abejoja dėl dalyvavimo programoje, lai pasitiki Viktorija ir kiekviena iš pelenės pavirs princese!!! Kuo anksčiau, tuo geriau.
Ar norite kažko palinkėti kitos programos grupės dalyvėms (jos pamatys jūsų palinkėjimą, pažadame)- Kantrybės reikia. Nežinau, kaip toms, kurios prieš tai nebuvo darę veido mankštos ir iš karto pradėjo ir mankštą ir masažą, bet kai aš beveik prieš metus pradėjau veido mankštą rezultatų reikėjo laukti ilgiau 🙂 Neseniai sutikau klasiokės seserį. Pasisveikinusi ji pasakė – abejojau, ar čia tu, nes atrodai gerokai jaunesnė nei turėtum būti.
Ar jaučiate išmokusi pagrindinius savimasažo pratimus?- Taip, daugumą. Kas pasikeitė jūsų veide ir kakle (jūsų nuomone)?- Dabar toks jausmas, kad tarsi “jaučiu” savo veidą, nesinori labai mimikuot. Kaip pasikeitė veido raumenų tonusas?- Toks jausmas, kad jaučiu veidą.
Ar programa pateisino jūsų lūkesčius? -Taip. Ar investicija (laiko, pinigų, naujovių įsisavinimo) pasiteisino?- O taip! Ar veido/kaklo priežiūroje labiau pasitikite savimi po programos?- Tai tikrai suteikė teigiamų emocijų ir tikėjimo, kad tai bus tik į naudą.
Ar norite kažko palinkėti, padėkoti, pasidžiaugti kažkuo, kad buvo programoje?-Esu Jums labai dėkinga už didžiulį bagažą žinių, kurį gavau.  Ačiū už vakarus praleistus kartu , už pozityvumą ir šiltą atmosferą. Labai patiko savimasažas su rankšluosčiu 🙂 Tai buvo netikėta ir malonu.  Šiandien pašto dėžutėje radau naujausią žurnalą moterims ir jame  straipnis apie pagurklį, kuriame yra ir skyrelis “Kaklo mankšta”  su pratimais, kuriuos Jūsų dėka  jau žinau! Ačiū už atsakymus į klausimus ir pratimų kartojimą. Dar kartą ačiū ir sėkmės Jums puošiant pasaulį savimi ir mumis 🙂
Ar programa pateisino jūsų lūkesčius? -Pilnų pilniausiai. Ar investicija (laiko, pinigų, naujovių įsisavinimo) pasiteisino?- Tikrai taip. Ar programos dienų skaičius jums buvo optimalus (per trumpai, per ilgai)- Optimalus. Ar buvo sudėtinga daryti programos užsiėmimus?- Ne. Kas pasikeitė jūsų veide ir kakle (jūsų nuomone)?- Gal kiek pastangrėjo, paskaistėjo oda, dingo visi pleiskanojimai. Kas pasikeitė kaktoje?- Gal kiek sumažėjo raukšlės tarp antakių. Kas pasikeitė odoje?- Paskaistėjo ir negali atsidžiaugti kasdien taip maitinama lepinama. Ar veido/kaklo priežiūroje labiau pasitikite savimi po programos?- Tikrai taip. Ar norite kažko palinkėti, padėkoti, pasidžiaugti kažkuo, kad buvo programoje?- Labai norėčiau padėkoti, nuostabi Mokytoja. Nekantriai laukdavau pamokų. Pagaliau supratau kad veido kremą ar kaukę ne šiaip reikia patapšnoti šen bei ten į veidą. Jei būtų koks mėnesinis abonementas tikrai pirkčiau, tarkim pora k. per savaitę daryti kartu mankštą ir masažą. Ar norite pateikti kažkokias pastabas, patarimus, patobulinimus programai?- Mano galva, programa tobula, aš dar pridėčiau pamokėlę kaip kasdien tepti veido kremą. Ar norite kažko palinkėti kitos programos grupės dalyvėms (jos pamatys jūsų palinkėjimą, pažadame)- Kad veido mankšta ir masažas taptų neatsiejama kasdienės dienotvarkės dalimi 🙂
Ar programa pateisino jūsų lūkesčius? -Taip.Ar investicija (laiko, pinigų, naujovių įsisavinimo) pasiteisino?- Taip. Ar programos dienų skaičius jums buvo optimalus (per trumpai, per ilgai)- Optimalus. Kas pasikeitė kaktoje?- Pakeliu kaktos raumenis, labiau juos jaučiu darant mankštą. Kas pasikeitė akyse?- Gyvesnės, mažiau pabrinkusios. Kas pasikeitė mimikoje (burna, kakta, akys)?- Gilių raukšlių dar neturiu tačiau mimikos vietos o ypatingai virš lūpų tapo tarsi švelnesnės, nebe tokios  ryškios. Kaip pasikeitė veido raumenų tonusas?- Atradau juos, supratau , kad yra ir vis labiau pavyksta juos išjudinti. Kas pasikeitė odoje?- Spalva, tapo švelnesnė, lygesnė. Ar veido/kaklo priežiūroje labiau pasitikite savimi po programos?- Taip. Ar norite kažko palinkėti, padėkoti, pasidžiaugti kažkuo, kad buvo programoje?- Noriu padėkoti, buvo smagu kartu mankštintis, stengtis dėl savęs su Jūsų pagalba, tai tikrai padeda geriau jaustis ir atrodyti. Sėkmės ir dar karta ačiū.
Ar programa pateisino jūsų lūkesčius? -Pateisino tikrai! Ar investicija (laiko, pinigų, naujovių įsisavinimo) pasiteisino?- Taip. Ar programos dienų skaičius jums buvo optimalus (per trumpai, per ilgai)- Pakako. Kas pasikeitė jūsų veide ir kakle (jūsų nuomone)?- Dar sunku pasakyti kas, svarbiausia pajutau savo veidą. Kaip pasikeitė veido raumenų tonusas?- Pradėjau jausti kad turiu ir veide raumenis. Kas pasikeitė odoje?- Pagražėjo spalva. Ar veido/kaklo priežiūroje labiau pasitikite savimi po programos?- Tikrai taip. Ar norite kažko palinkėti, padėkoti, pasidžiaugti kažkuo, kad buvo programoje?- Labai noriu padėkoti. Atsirado pasitikėjimas, kad pokyčiai veide jau prasidėjo. Tikiu, kad dirbant toliau pagal šią programą, jie bus dar akivaizdesni. Ačiū Jums labai!
Ar programa pateisino jūsų lūkesčius? -Taip, labai. Ar investicija (laiko, pinigų, naujovių įsisavinimo) pasiteisino?- Taip, be abejonės. Ar programos dienų skaičius jums buvo optimalus (per trumpai, per ilgai)- Pats tas. Ar buvo sudėtinga daryti programos užsiėmimus?- Ne. Kas pasikeitė jūsų veide ir kakle (jūsų nuomone)?- Kontūras veido pasidarė ryškesnis. Kas pasikeitė kaktoje?- Jaučiasi tvirtesnė. Kas pasikeitė akyse?- Nebe tokios paburkę rytais. Kaip pasikeitė veido raumenų tonusas?- Sutvirtėjęs. Kas pasikeitė odoje?- Elastingesnė. Ar veido/kaklo priežiūroje labiau pasitikite savimi po programos?- Taip, tikrai labiau pasitikiu. Ar norite kažko palinkėti, padėkoti, pasidžiaugti kažkuo, kad buvo programoje?- Ačiū,  kad esate ir dalinatės savo žiniomis, tai nuostabi patirtis. Ateityje tikrai norėsiu sugrįžti. Sėkmės darbuose!!! Labai laukiu jūsų knygos! Iki.
Ar programa pateisino jūsų lūkesčius? -Pateisino. Ar investicija (laiko, pinigų, naujovių įsisavinimo) pasiteisino?- Taip. Ar programos dienų skaičius jums buvo optimalus (per trumpai, per ilgai)- Pats tas. Ar buvo sudėtinga daryti programos užsiėmimus?- Ne. Kas pasikeitė jūsų veide ir kakle (jūsų nuomone)?- Kakle kaip ir nesimato pakitimu, veidas paskaistėjo, raukšles nebe tokios gilios. Kas pasikeitė kaktoje?- Nebėra tokios gilios raukšles. Kas pasikeitė akyse?- Lygesnė oda. Kas pasikeitė skruostuose?- Tvirtesni. Kas pasikeitė mimikoje (burna, kakta, akys)?- Raukšles nebe tokios gilios. Kas pasikeitė kakle?- Nieko. Kaip pasikeitė veido raumenų tonusas?- Stangresni. Kas pasikeitė odoje?- Skaistesnė. Ar veido/kaklo priežiūroje labiau pasitikite savimi po programos?- Be abejo. Ar norite kažko palinkėti, padėkoti, pasidžiaugti kažkuo, kad buvo programoje?- Džiaugiuosi “atradusi” laisvų pinigų veido mankštai. Tikiuosi, jog su įgytomis žiniomis eisiu puošti pasaulio:). Ačiū, Viktorija už nerealias ir lanksčias pamokėles ir motyvacija.
Ar programa pateisino jūsų lūkesčius? -Taip, su kaupu! Ar investicija (laiko, pinigų, naujovių įsisavinimo) pasiteisino?- Tikrai taip! Ar programos dienų skaičius jums buvo optimalus (per trumpai, per ilgai)- Manau, kad iki 21d. būtų buvę labai gerai. Ar buvo sudėtinga daryti programos užsiėmimus?- Nesakyčiau, kad sudėtinga, bet įgūdžiai reikalingi, ir dar- tiesiai prastovėti apie valandą, šiek tiek jausdavosi. Ar jaučiate išmokusi pagrindinius mankštos pratimus?- Taip. Ar jaučiate išmokusi pagrindinius savimasažo pratimus?- Taip. Kas pasikeitė jūsų veide ir kakle (jūsų nuomone)?- Ir veidas ir dekoltė sustangrėjo, pagerėjo tonusas, oda lygesnė, veidas švyti, net akys pralinksmėjo, sakyčiau ? Ar veido/kaklo priežiūroje labiau pasitikite savimi po programos?- Be abejo. Ar norite kažko palinkėti, padėkoti, pasidžiaugti kažkuo, kad buvo programoje?- Labai labai noriu padėkoti Jums už nuostabiai pravestus užsiėmimus. Kartu daryti pratimus buvo vienas malonumas. Labai suprantamai paaiskinami pratimai ir savimasažas. Pagrindą išmokau ir tčsiu toliau, taip kaip ir rekomendavote. Naivi būčiau, jei manyčiau, kad per 15d. pranyks marionetės ar kitos gilesnės raukšles, bet, kad jos sušvelnėjo, tai tiesa. O toliau – viskas mano pačios rankose. Dar karta Ačiū! Ir toliau stebėsiu jus, bet jau kitais kanalais ☺️. Sėkmės Jums didžiausios! ???
Ar programa pateisino jūsų lūkesčius? -Taip. Ar investicija (laiko, pinigų, naujovių įsisavinimo) pasiteisino?- Taip. Ar programos dienų skaičius jums buvo optimalus (per trumpai, per ilgai)- Taip. Ar jaučiate išmokusi pagrindinius mankštos pratimus?- Taip. Ar jaučiate išmokusi pagrindinius savimasažo pratimus?- Taip. Kas pasikeitė jūsų veide ir kakle (jūsų nuomone)?- Atsirado tonusas. Kas pasikeitė kaktoje?- Lygtais sumažėjo raukšlių gylis. Kas pasikeitė odoje?- Tapo labiau padrėkinta. Ar veido/kaklo priežiūroje labiau pasitikite savimi po programos?- Taip. Ar norite kažko palinkėti, padėkoti, pasidžiaugti kažkuo, kad buvo programoje?- Ačiū už gerą pradžią, dabar svarbiausia tęsti pačiai. Jau žinau, ką padovanosiu mamai jubiliejaus proga 🙂 Jums labai gerai sekasi parodyti ir paaiškinti. Todėl pagalvojau, kad galėtumėt ateityje sukurti savimasažo mokymus ir kitoms probleminėms moterų vietoms, nes iš patirties žinau, kad geriausias ginklas prieš celiulitą yra masažas.
Ar programa pateisino jūsų lūkesčius? -Taip. Ar investicija (laiko, pinigų, naujovių įsisavinimo) pasiteisino?- Taip. Ar programos dienų skaičius jums buvo optimalus (per trumpai, per ilgai)- Norėtųsi ilgiau 🙂 Kas pasikeitė jūsų veide ir kakle (jūsų nuomone)?- Veidas atrodo gyvesnis, kaklas lygesnis. Kas pasikeitė akyse?- Atrodo atviresnės. Kas pasikeitė skruostuose?- Viršutinė skruostų dalis atrodo patempta šiek tiek. Kas pasikeitė mimikoje (burna, kakta, akys)?- Sušvelnėjusios mimikos raukšlelės. Kas pasikeitė kakle?- Sušvelnėjusios raukšlelės. Kaip pasikeitė veido raumenų tonusas?- Veidas atrodo švelnesnis. Kas pasikeitė odoje?- Oda atrodo gaivesnė. Ar veido/kaklo priežiūroje labiau pasitikite savimi po programos?- Taip. Ar norite kažko palinkėti, padėkoti, pasidžiaugti kažkuo, kad buvo programoje?- Ačiū, kad dalinatės savo žiniomis 🙂 Džiaugiuosi atradusi šią programą. Pabaigus kursą, jaučiasi padidėjęs pasitikėjimas savimi, savo galimybėmis atrodyti taip, kaip norisi 🙂 Juk viskas mūsų rankose! Ar norite kažko palinkėti kitos programos grupės dalyvėms (jos pamatys jūsų palinkėjimą, pažadame)- Linkiu sąžiningai atlikti visus mankštos ir savimasažo pratimus. Priešingu atveju nuskriausite tik save ir savo veidą. Sėkmės dideliausios!
Ar programa pateisino jūsų lūkesčius? -Taip. Ar investicija (laiko, pinigų, naujovių įsisavinimo) pasiteisino?- Taip, džiaugiuosi, kad išbandžiau. Kuriuo dienos metu dažniausiai darėte užsiėmimus?- Vakare, visai prieš miegą. Bet porą kartų teko “pasivyti” ryte, ir man labai patiko.
Ar užsiėmimų trukmė (apie 45 min.) Jums buvo optimali?- Mokslo tikslais ir grožio labui 45 min buvo gerai. Ar jaučiate išmokusi pagrindinius mankštos pratimus?- Taip. Ar jaučiate išmokusi pagrindinius savimasažo pratimus?- Taip. Be to, jaučiuosi išmokusi save “išjungti”. Kas pasikeitė jūsų veide ir kakle (jūsų nuomone)?- Galbūt pasikeitė veido išraiška – ir dėl pratimų, ir dėl to, kad skyriau laiko savo veidui. Taip pat labiau pastebiu, kas vyksta su veidu per dieną – kada jis įsitempia, raukosi, atsipalaiduoja. Kaip pasikeitė veido raumenų tonusas?- Raumenų tonusas buvo kaip tik tai, dėl ko mane sudomino ši programa. Pastaruoju metu dažnai pagalvodavau, ar pajausdavau, kad veidas tarsi pavargęs, ir nėra kaip jam padėti atsigauti ir sustiprėti. Tad šiuo atveju tinka posakis, kad kai mokinys pasiruošęs, mokytojas atsiranda:) Ar norite kažko palinkėti, padėkoti, pasidžiaugti kažkuo, kad buvo programoje?- Ačiū, tai buvo tikrai įdomi patirtis ir dar vienas žingsnis geriau save pažinti.
Ar programa pateisino jūsų lūkesčius? -Viršijo mano lūkesčius 🙂 Ar investicija (laiko, pinigų, naujovių įsisavinimo) pasiteisino?- Stipriai. Ar programos dienų skaičius jums buvo optimalus (per trumpai, per ilgai)- Tiko ir patiko. Kas pasikeitė jūsų veide ir kakle (jūsų nuomone)?- Veidas nušvito, įgavo spalvą, nes dažniausiai būnu papilkėjusi. Kas pasikeitė kaktoje?- Su kakta dar reikia dirbti. Bet ji labiau atsipalaidavo. Antakiai iš tikrųjų sustangrėjo. Kas pasikeitė akyse?- Akys tapo laimingesnės 🙂 Kas pasikeitė skruostuose?- Turėjau labai spazmuotą vieną veido pusę, ypač žandą, bet jau po pirmo karto atleido. Kalbant nebe taip spazmuojasi raumenys.  Nuostabu. Išsisprendė labai senos problemos,  nors dirbti dar reikia. Už tai lenkiuosi Jums žemai :). Kas pasikeitė mimikoje (burna, kakta, akys)?- Galbūt nebuvo labai gilių mimikos raukšlių, tačiau vienas lūpų kamputis buvo labiau nusileidęs už kitą, kalbant spazmuodavo. Viskas atsileido, nors reikia dirbti toliau, pasiekiant,  ko aš noriu 🙂 Kas pasikeitė kakle?- Paminkštėjo oda 🙂 Kaip pasikeitė veido raumenų tonusas?- Sustiprėjo. Kas pasikeitė odoje?- Tapo labiau pamaitinta. Ar veido/kaklo priežiūroje labiau pasitikite savimi po programos?- Vienareikšmiškai 🙂 Ar norite kažko palinkėti, padėkoti, pasidžiaugti kažkuo, kad buvo programoje?- Be galo džiaugiuosi Jus atradusi. Dirbu darbą, kuriame nuolat turiu viešai kalbėti, tačiau turiu kalbos defektą dėl įsitempusių raumenų. Jokie logopedai ar kiti specialistai man taip nepadėjo, kaip Jūs. Tai yra pokytis ne tik fiziniame lygmenyje, bet ir dvasiniame. Ačiū per mažas žodis. DĖKOJU JUMS ir sėkmės Jūsų tolimesniame asmeniniame ir kūrybiniame gyvenime. Nuoširdžiai apkabinu 🙂 Ar norite kažko palinkėti kitos programos grupės dalyvėms (jos pamatys jūsų palinkėjimą, pažadame)- Dirbkite, stenkitės ir sužydėsite 🙂
Ar programa pateisino jūsų lūkesčius? -100 %. Ar investicija (laiko, pinigų, naujovių įsisavinimo) pasiteisino?- Viskas pasiteisino super. Ar programos dienų skaičius jums buvo optimalus (per trumpai, per ilgai)- Galima tęsti iki 21 d. Kas pasikeitė jūsų veide ir kakle (jūsų nuomone)?- Pasikeitė veido tonusas, viskas pastangrėjo, kaip kurios raukšlės išsilygino. Kas pasikeitė kaktoje?- Kaktoje sumažėjo grioveliai ir matosi kad viskas gražėja. Kas pasikeitė akyse?- Viršutiniai vokai atrodo pakilo. Kas pasikeitė skruostuose?- Skrostuose jaučiu tempimą. Kas pasikeitė mimikoje (burna, kakta, akys)?- Visas veidas pasitempė, burna labiau atsipalaidavo. Kas pasikeitė kakle?- Kakle kažko labai nepastebėjau. Kaip pasikeitė veido raumenų tonusas?- Tonusas padidėjo. Kas pasikeitė odoje?- Oda švytinti, spalva gražesnė sveikesnė. Ar veido/kaklo priežiūroje labiau pasitikite savimi po programos?- Taip 100%. Ar norite kažko palinkėti, padėkoti, pasidžiaugti kažkuo, kad buvo programoje?- Pirmiausia džiaugiuosi jumis kad suradau. Buvau labai nusivylusi savo veidu. Dabar atsirado begalinis noras toliau viską tęsti nes rezultatas stulbinantis, per tokį trumpą laiką kaip sakoma keičiuosi akyse. Ar norite pateikti kažkokias pastabas, patarimus, patobulinimus programai?- Man programa tobula, gal kartais norisi trumpesnės trukmės :). Ar norite kažko palinkėti kitos programos grupės dalyvėms (jos pamatys jūsų palinkėjimą, pažadame)- Tikėkite savimi ir viskas bus tobula. O Viktorija nuostabi.
Ar programa pateisino jūsų lūkesčius? -Lūkesčiai viršyti. Ar investicija (laiko, pinigų, naujovių įsisavinimo) pasiteisino?- Gavau daugiau nei sumokėjau. Ačiū. Ar programos dienų skaičius jums buvo optimalus (per trumpai, per ilgai)- Užteko laiko programai įsisavinti, o laiko visada norisi daugiau… Kas pasikeitė jūsų veide ir kakle (jūsų nuomone)?- Pokyčiai dideli. Kas pasikeitė kaktoje?- sustiprėjo raumenys. Kas pasikeitė akyse?- Pakilo akių vokai. Kas pasikeitė skruostuose?- Atsirado nors dar nedideli, bet skruostai. Yes! Kas pasikeitė mimikoje (burna, kakta, akys)?- Tuputį sušvelnėjo mimikos raukšlės, akys pradėjo labiau blizgėti. Kas pasikeitė kakle?- Nebetraška kaklas. Kaip pasikeitė veido raumenų tonusas?- Atsirado ant veido raumenys, kuriu visiškai nebeturėjau. Kas pasikeitė odoje?- Švyti. Ar veido/kaklo priežiūroje labiau pasitikite savimi po programos?- Taip. Ar norite kažko palinkėti, padėkoti, pasidžiaugti kažkuo, kad buvo programoje?- Pirmiausiai, tai norisi padėkoti. Ačiū. Turiu prisipažinti, kad su tavimi jau mankštinuosi 2 mėnesius. Rezultatas viršija lūkesčius. Pratimus susirinkau is interneto, bet norėjosi būti tikrai, kad atlieku viską teisingai, todėl pasirinkau šią programa. Sprendimas buvo teisingas. Sužinojau daug svarbių dalykų, kurie tikiuosi padės atsikratyti mimikos raukšlių. O pats nuostabiausias dalykas, kad mano pupelės akivaizdžiai nyksta. As laimingiausia .Atauginėja net plaukai (ant galvos). Pokyčiai nerealūs. Dirbu daug ir tikiu, kad 50 švęsiu be makiažo. Tu darai nuostabius dalykus, ačiū. Sėkmės. Ar norite kažko palinkėti kitos programos grupės dalyvėms (jos pamatys jūsų palinkėjimą, pažadame)- Beždžione pasiziūri į veidrodį ir sako, jei būčiau tokia – nusišaučiau. Linkiu, kad nebūtume tomis beždžionėmis. Sėkmės!
Ar norite kažko palinkėti kitos programos grupės dalyvėms (jos pamatys jūsų palinkėjimą, pažadame)- Pradėti mankštintis tada, kai dar nepastebite raukšlyčių  (net ir esamų) savo veide!”
Ar norite kažko palinkėti, padėkoti, pasidžiaugti kažkuo, kad buvo programoje?-Noriu padėkoti uz jaukias ir malonias dienas praleistas kartu. Nuoširdžiai sakau kad labai trūks mokytojos balso ir paskatinimo?Viktorijai linkiu šauniu mokinių ir toliau mylėti savo darbą?Ačiūūū!
Ar norite kažko palinkėti kitos programos grupės dalyvėms (jos pamatys jūsų palinkėjimą, pažadame)- Palinkėsiu visom dalyvėm ištvermės… Nenuleisti rankų ir siekti užsibrėžto tikslo?Visada yra įdomiau eiti ten kur sunku…nes kur lengva įdomu tik silpnavalėms?? Sėkmės!!!
Ar norite kažko palinkėti, padėkoti, pasidžiaugti kažkuo, kad buvo programoje?-Ačiū Jums. Linkiu kiekvienai abejojančiai išbandyti programą, išmokti tiek mankštos ir savimasažo, o sau linkiu tęsti pradėtą “darbą” 🙂 Norint pokyčių reikia keistis, bandyti naujus dalykus ir džiaugtis pasiektais rezultatais. Kad ir kokie nedideli tie pokyčiai dar atrodytų, bet jie jau yra.
Ar jaučiate išmokusi pagrindinius mankštos pratimus?- Taip. Pratimų daugelį žinojau ansčiau, tik nemokėjau taisyklingai atlikti, nežinojau į ką kreiptį dėmesį. Ar jaučiate išmokusi pagrindinius savimasažo pratimus?- Taip. Kas pasikeitė jūsų veide ir kakle (jūsų nuomone)?- Ne tokios ryškios raukšlės nosis-lūpos (mimikos). Kas pasikeitė skruostuose?- Po truputį kyla į viršų-gaila trūksta riebaliukų ;). Kas pasikeitė kakle?- Pasmakrėje mažėja buldogiuko žandukai. Kaip pasikeitė veido raumenų tonusas?- Rytais atsibudusi nebesu “suglamžyta”. Kas pasikeitė odoje?- Oda nesupranta kas jai darosi-tiek dėmesio niekada nebuvo gavusi-turbūt džiaugiasi-nuvalyta, išglostyta, pamaitinta 😉 Ar veido/kaklo priežiūroje labiau pasitikite savimi po programos?- Tikrai taip. Teoriškai daug ką lyg ir žinojau, bet pamatyti ir pabandyti taisyklingai atlikti tai visai kitkas.
Ar norite kažko palinkėti, padėkoti, pasidžiaugti kažkuo, kad buvo programoje?-Ačiū už suteiktas žinias, o toliau viskas mūsų rankose. Gerai nuteikia Jūsų optimizmas, nuoširdumas (detalizuojant visas smulkmenas) ir savo reikalo išmanymas. Vienu žodžiu norėčiau pasakyti tai ką kasdien iš Jūsų girdėjau. JŪS ŠAUNUOLĖ!
Ar norite kažko palinkėti kitos programos grupės dalyvėms (jos pamatys jūsų palinkėjimą, pažadame)- Kantrybės, užsispyrimo ir meilės sau. Jūsų veidas išduoda kaip Jūs mylite save.
Kas pasikeitė jūsų veide ir kakle (jūsų nuomone)?- po pilno komplekso pakyla kakta ir skruostai. Kas pasikeitė kaktoje?- Po mankštos raukšlytės tampa nežymios. Kas pasikeitė skruostuose?- Skruostai pakyla po mankštos ir masažo. Kas pasikeitė mimikoje (burna, kakta, akys)?- sušvelnėjo didžioji mimikos raukšlė. Kaip pasikeitė veido raumenų tonusas?- aš jaučiu, kada ir kokie raumenys dirba mankštos metu. Kas pasiekite odoje?- pašviesėjo ir paskaistėjo. Ar veido/kaklo priežiūroje labiau pasitikite savimi po programos?- taip. Ar norite kažko palinkėti, padėkoti, pasidžiaugti kažkuo, kas buvo programoje?- Ačiū, Viktorija 🙂 Ar norite kažko palinkėti kitos programos grupės dalyvėms (jos pamatys jūsų palinkėjimą, pažadame)- Pabandykite, nenusivilsite ir daug ko išmoksite.
Kas pasikeitė jūsų veide ir kakle (jūsų nuomone)?- Pati sau gražesnė.
Ar norite kažko palinkėti, padėkoti, pasidžiaugti kažkuo, kad buvo programoje?-Ačiū Viktorija,kad mokote mus jaunas ir vyresnes moteris prižiūrėti savo veidus.
Kas pasikeitė jūsų veide ir kakle (jūsų nuomone)?- Man atrodo, kad tapo standesnis. Kas pasikeitė kaktoje?- Atrodo lygesnė. Kas pasikeitė veido raumenų tonusas?- Manau, pagerėjo. Kas pasikeitė odoje?- Tapo lygesnė. Ar veido/kaklo priežiūroje labiau pasitikite savimi po programos?- Taip, labiau. Ar norite kažko palinkėti, padėkoti, pasidžiaugti kažkuo, kad buvo programoje?- Ačiū Jums už  gerą nuotaiką, buvo smagu kartu su Jumis daryti pratimus. Laikas prabėgdavo nepastebimai.Sėkmės Jums ateityje, padedant kitiems tobulinti savo išvaizdą!
Ar programa pateisino jūsų lūkesčius? -Taip. Ar investicija (laiko, pinigų, naujovių įsisavinimo) pasiteisino?- Taip, na laiko gal skausmingiausia, bet rezultatas atperka. Ar programos dienų skaičius jums buvo optimalus (per trumpai, per ilgai)- Tikrai ne per ilgas, nors jau nuo pusės jaučiausi kad prisimenu mankštos pratimus beveik visus. Ar jaučiate išmokusi pagrindinius mankštos pratimus?- Taip, jau kokią 8 dieną jaučiausi kad atsimenu apie 80-90% pratimų. Kas pasikeitė jūsų veide ir kakle (jūsų nuomone)?- Spalva, tūris (atsirado daugiau turgoro, kur jo gal jau net nebebuvo), sutrumpėjo, sumažėjo raukšlelės. Kas pasikeitė kaktoje?- Sustiprėjo, paskutinį užsiėmimų trečdalį jau jaučiau kad jaučiu ir suprantu kas kaip juda kaktoje. Ir kad yra kam judėti 😀 Kas pasikeitė akyse?- Žvilgsnis pasidarė, kažkoks.. “atviras”. Nors fiziologiškai neturiu užkritusių akių vokų, bet vis tiek toks jausmas, kad antakiai “pasikėlė” aukščiau, lyg pasikeitė lanko forma. Žvilgsnis atjaunėjo. Kas pasikeitė skruostuose?- Sutvirtėjo stipriausiai iš visų dalių ir matomiausiai (nors pradžioje pupelių pratimas buvo paaaats sunkiausias – bet matyt efektyvus). Kas pasikeitė mimikoje (burna, kakta, akys)?- Kas mane labiausiai neramino – baisios raukšlės po lūpų kampučiais, kurias Jūs vadinote marionetėmis. Nuo streso susiformavę raukšlelės darė mano veido išraišką ramybės būsenoje liūdnai – piktai – susirūpinusiai susmukusį. Kai darydavausi dokumentų tipo foto, mano išraiška atrodydavo liūdnai pikta. Dabar – VOULIA! – mano veidas “pralinksmėjo, kartu atjaunėjo. Akys niekada nebuvo problematiškos raukšlių atžvilgiu, bet jau tamsūs ratilai – mano vizitinė kortelė. Paakiai pašviesėjo, o kai patamsėja žinau kad po mankštos+savimasažo tikrai pašviesės. Reiškia turiu dar ir įrankį-priemonę ekstra atveju atgaivinti veidą (tarkime jei po sunkios darbo dienos vakare laukia renginys, galiu bent sutrumpintą variantą pasidaryti). Kaktos raumenys pastiprėjo, nes po botulino injekcijų buvo visai silpna, bet polinkis raukytis, o kartu raukšlėtis mane neramina, bet planuoju kartu išbandyti pleistrus. Be to tikiuosi kad pvz. po mėnesio ar dviejų raumenys dar labiau sustiprės ir raukšlelės išsitrins dar labiau. Kas pasikeitė kakle?- Atsirado tūrio, pasitaisė spalva (gyvybingesnė, šviesesnė), ko pasekoje sumažėjo raukšlės, kaklas atjaunėjo. Kaip pasikeitė veido raumenų tonusas?- Tikiuosi kad tai ne saviįtaiga, ir jis tikrai pastiprėjęs ten kur reikia, o įtampinis tonusas stipriai sumažėjęs problematiškiausiose vietose. Kas pasikeitė odoje?- Stangresnė – raukšlelės ne taip greitai formuojasi, greičiau išsilygina, pakeitus mimiką. Ar veido/kaklo priežiūroje labiau pasitikite savimi po programos?- BE ABEJONĖS. Jaučiuosi tiesiog asė :)))) Netgi sugebėjau kelis kartus panaudoti kaukes, kurios vonios stalčiuje gulėjo gal du metus.
Ar norite kažko palinkėti, padėkoti, pasidžiaugti kažkuo, kad buvo programoje?- Šiandien truputėlį norisi verkti – kad baigėsi tokia maloni draugystė, nors negalėdavau Jums gyvai atsakyti atgal. Bet kartu juokėmės, pasitardavome, gaudavau palaikymą (laikom laikom, nenuleidžiam :)). Gal kaip per paskutinį skambutį – liūdna išsiskirti ir žinai kad laukia naujas, savarankiškas etapas. Šiek tiek neramu, kad kas nors gali nepavykti, kad su laiku kažkas išsitrins arba pradėsiu atlikinėti ne visai teisingai. Bet pagalvojau kad tuomet po kokių metų reikės dar kartą imtis programos pakartojimui. Ir padraugavimui 🙂 O palinkėti: linkiu, kad visos klientės taip pat nuoširdžiai viską darytų ir mintyse bei raštu bendrautų kaip Jūs su jomis, ir kaip stengiausi aš 🙂 Linkiu kad visos sąžiningai tą darytų, kad galėtų pilna apimtimi įvertinti teigiamą poveikį. Dėkoju už tas 15 dienų, kai kiekvieną dieną laukdavau laiškučio, ir paskui vakaro, kada galėsiu skirti laiko sau su Viktorija 🙂
Ar norite pateikti kažkokias pastabas, patarimus, patobulinimus programai?- Šiai programai jokių pastabų ar patobulinimų neturiu. Tik vat šiandien sugalvojau kitokią, naują programą “pasikartokim”, nes pagalvojau kad kai norėsis prisiminti, užtvirtinti pasimiršus, tarkime po metų, gal (jei pavyks pagal dabartinį nusiteikimą daryti nuolat) nesinorės imtis nuo nulinuko lygio. Tai gal galėtų atsirasti programa tokioms kaip aš – atšviežinimui, prisiminimui, pasikartojimui, tiesiog pasitreniravimui pagal ritmą. Kad tiesiog sugrįžti į vėžes.
Ar norite kažko palinkėti kitos programos grupės dalyvėms (jos pamatys jūsų palinkėjimą, pažadame)- Mieloji, linkiu kantrybės, ištvermės, energijos, padaryk viską sąžiningai nuo pradžios iki galo, netgi kai atrodys, kad turi svarbesnių reikalų, veiksmų, ar norisi nusispjauti ir patingėti. Pasimėgauk kiekviena akimirka su žaviąja, linksmąja, nuoširdžiąja Viktorija ir pamatysi, kaip Tave nudžiugins rezultatas. Žinai ką aš supratau – AŠ GALIU! Galiu taip efektyviai savo rankomis (na ir visu kūnu, ypač nugara ir smegenimis) padirbėti su savo veidu, kad šiandien, po 15 dienų darbo, o kartais ir aukos (tarkime laiko su savo mažulyčiu vaikučiu) aš jaučiuosi atjaunėjusi maždaug 7 metais, bet džiugiausia kad aš jaučiuosi ne pajaunėjusiu veidu, o kad atjaunėjau aš visa, gal netgi ir pase (eisiu pasitikrinti :)). Smagaus laiko ir džiuginančio rezultato!
Ar programa pateisino jūsų lūkesčius? -Taip. Ar investicija (laiko, pinigų, naujovių įsisavinimo) pasiteisino?- Taip. Ar programos dienų skaičius jums buvo optimalus (per trumpai, per ilgai)- Buvo optimalus. Ar buvo sudėtinga daryti programos užsiėmimus?- Pradžioje sunkoka, bet su laiku lengviau. Ar jaučiate išmokusi pagrindinius mankštos pratimus?- Taip. Ar jaučiate išmokusi pagrindinius savimasažo pratimus?- Taip. Kas pasikeitė jūsų veide ir kakle (jūsų nuomone)?- Veido spalva tapo šviesesnė, o oda stangresnė. Ar norite kažko palinkėti, padėkoti, pasidžiaugti kažkuo, kad buvo programoje?- Ačiū Jums labai už šią programą. Toliau būtinai tęsiu mankšta ir savimasažą, nes manau, kad darant ilga laiką rezultatai dar labiau džiugins.
Ar programa pateisino jūsų lūkesčius? -Taip. Ar investicija (laiko, pinigų, naujovių įsisavinimo) pasiteisino?- Taip, šiai dienai,pasiteisino, svarbiausia, kad pavyktų rezultatus išlaikyti. Ar programos dienų skaičius jums buvo optimalus (per trumpai, per ilgai)- Optimalus. Ar buvo sudėtinga daryti programos užsiėmimus?- Ne. Kas pasikeitė jūsų veide ir kakle (jūsų nuomone)?- Sumažėjo ‘nukritimas’, mimikos raukšlės, veidas tapo lygesnis, pašviesėjo, odos spalva susilygino. Kas pasikeitė mimikoje (burna, kakta, akys)?- Mažiau spazmuota. Kaip pasikeitė veido raumenų tonusas?- Pagerėjo tonusas. Kas pasiekite odoje?- Oda tapo gražesnė, lygesnė, šviesesnė. Ar veido/kaklo priežiūroje labiau pasitikite savimi po programos?- Priežiūra liko ta pati, bet dabar turėsiu daugiau “priemonių”, kurias taikydama pilnai galėsiu pasitikėti savimi. Ar norite kažko palinkėti, padėkoti, pasidžiaugti kažkuo, kad buvo programoje?- Noriu padėkoti už puikią programą ir tikrai matomus rezultatus, pasidžiaugti, kad joje dalyvavau ir tuo kad aplinkiniai pastebi-” tu kažkokia atsigavusi”, tai yra pasidžiaugti jos rezultatais. Linkiu Jums ir komandai sėkmės ir tikiuosi ateityje bus dar visokių kursu ir įdomybių, juk tobulėjimui ribų nėra!” Ar norite kažko palinkėti kitos programos grupės dalyvėms (jos pamatys jūsų palinkėjimą, pažadame)- Linkiu prisijungti, su šypsena ir džiaugsmu dalyvauti programoje ir džiaugtis rezultatais:)
Ar programa pateisino jūsų lūkesčius? -Taip. Ar investicija (laiko, pinigų, naujovių įsisavinimo) pasiteisino?- Taip. Kas pasikeitė jūsų veide ir kakle (jūsų nuomone)?- Atjaunėjo veidas. Kas pasikeitė kaktoje?- Palygėjo raukšlės. Kas pasikeitė akyse?- Pašviesėjo paakiai. Kas pasikeitė skruostuose?- Pasikėlė skruostai. Kas pasikeitė mimikoje (burna, kakta, akys)?- Pamažėjo raukšlės. Kas pasikeitė kakle?- Netgi pailgėjo. Kaip pasikeitė veido raumenų tonusas?- Padidėjo. Kas pasikeitė odoje?- Pašviesėjo. Ar veido/kaklo priežiūroje labiau pasitikite savimi po programos?- Taip. Ar norite kažko palinkėti, padėkoti, pasidžiaugti kažkuo, kad buvo programoje?- Noriu pasidžiaugti programa ir laukiu programos pažengusiems 🙂
Ar programa pateisino jūsų lūkesčius? -Taip, labai. Ar investicija (laiko, pinigų, naujovių įsisavinimo) pasiteisino?- Taip:) Ar programos dienų skaičius jums buvo optimalus (per trumpai, per ilgai)- Buvo pats tas:) Ar buvo sudėtinga daryti programos užsiėmimus?- Kai kurie pratimai buvo sudėtingi, bet viskas be galo įdomu. Kas pasikeitė jūsų veide ir kakle (jūsų nuomone)?- Tapo stangresnis, šviesesnis. Ar veido/kaklo priežiūroje labiau pasitikite savimi po programos?- Žymiai:) Ar norite kažko palinkėti, padėkoti, pasidžiaugti kažkuo, kad buvo programoje?- Didelis ir nuoširdus ačiū už tokį atsidavimą savo darbui, už suprantamas ir aiškias instrukcijas rūpinantis veidu, už įgytą didesnį pasitikėjimą savimi. Buvo super!
Ar norite kažko palinkėti, padėkoti, pasidžiaugti kažkuo, kad buvo programoje?- Visada smagu nors ir neakivaizdžiai bendrauti su jumis. Gaunu pozityvo dozę visai dienai, kurią pradėti visų procedūrų atlikimu tapo įpročiu. Mankšta ir savimasažas aiškiai atgaivina veidą po miego, “užkrauna”, tą tikrai galiu pripažinti. Todėl ir darau ryte. Šis kartas man buvo užtvirtinimas, bet gavau ir kai kurių patikslinimų ar patobulinimų. Suprantu, kad išgirsti apie akivaizdžius pokyčius labai norisi, ir man net daugiau nei jums, bet turiu likti sąžininga. Be to, kad po manipuliacijų veidas tonizuojasi, kažko kito nepastebiu, o ir jūs iš anksčiau siųstų nuotraukų matyt taip pat neįžvelgėt. Keista, dėl to net jaučiu tam tikrą kaltę. Vis tik manau, kad mano veidui reikia tų procedūrų, tad dirbu ir jau susiformavo režimas (kaip ir bendrai higienai) tęsti toliau. Sakyčiau, jei ir aiškaus pagerėjimo nėra, tai bent jau neblogėja. Gal be viso šito būtų visai prastai. Vienu metu veidrodyje matau “o kaip viskas puiku”, kitaip pažiūrėjus “na, ne kas”. Tad lieku prie pirmojo įspūdžio, ir tuo džiaugiuosi. Galiu priimti, kad didelis pokyčių džiaugsmas patiriamas jaunoms, niekada su veidu nieko nedariusioms, turinčioms minimalių amžinių (ar nebūtinai) pakitimų. Be to suprantama, kad ir genetika daro savo. Man 50 m., tad teks įdėti daug pastangų, išgaunant rezultatą. O tam reikalinga periodinė stimuliacija ir jūsų entuziazmas. Todėl ir seku jūsų veiklą, kas labai motyvuoja. Labai įdomu, ar tarp jūsų klienčių yra daugiau vyresnio amžiaus ir kokie jų pasiekimai? Žodžiu, norėčiau po kokio pusmečio gyvai susitikti, gal būtų dar kokių pastebėjimų, o taip pat, kaip sakėt, metų pabaigoje pakartoti kursą. Ačiū jums labai. Geriausios kloties, spinduliuokite džiaugsmą. Ar norite kažko palinkėti kitos programos grupės dalyvėms (jos pamatys jūsų palinkėjimą, pažadame)- Linkiu pradėti rūpintis veidu (ir ne tik), kai dar nėra ryškių pakitimų. Galima įsivaizduoti, kad nieko nereikia daryti, kol nėra didelių problemų. Vėliau pradėjus, tvarkytis kebliau. Čia kaip su bet kokios ligos prevencija, susirūpinama jau susirgus. O gal geriau visai nesusirgti…
Ar programa pateisino jūsų lūkesčius? -100 %. Ar investicija (laiko, pinigų, naujovių įsisavinimo) pasiteisino?- Viskas pasiteisino super. Ar programos dienų skaičius jums buvo optimalus (per trumpai, per ilgai)- Programa optimali. Ar buvo sudėtinga daryti programos užsiėmimus?- Nebuvo sudėtinga. Ar jaučiate išmokusi pagrindinius mankštos pratimus?- Užtvirtinau visus pratimus dar kartą. Ar jaučiate išmokusi pagrindinius savimasažo pratimus?- Galvoju kad jau dabar tikrai daug daugiau išmokau. Kas pasikeitė jūsų veide ir kakle (jūsų nuomone)?- Veide viskas pasikeitė, sumažėjo raukšlių, spalva, pakilo skruostai. Kas pasikeitė kaktoje?- Kakta daug lygesnė. Kas pasikeitė akyse?- Sumažėjo patinimai. Kas pasikeitė skruostuose?- Skruostai pakilo. Kas pasikeitė mimikoje (burna, kakta, akys)?- Burna labiau atsipalaidavus, mažiau įtampos. Kas pasikeitė kakle?- Kaklas labai nepakito. Kaip pasikeitė veido raumenų tonusas?- Tonusas padidėjo, putlesnis veidas pasidarė. Ar veido/kaklo priežiūroje labiau pasitikite savimi po programos?- Taip 100%. Ar norite kažko palinkėti, padėkoti, pasidžiaugti kažkuo, kad buvo programoje?- Ačiū Viktorija, už nuostabias pamokas, dalyvavau antrą kartą programoje. Patobulinau savo žinias dar geriau. Veide po pirmos programos jau mačiau pokyčius, vėliau dirbau pati, kartais patingėdavau. Bet sudalyvavus antroje programoje mano veide tiesiog įvyko transformacija, pasikeitė tonusas spalva, raukšlyčių sumažėjo dvigubai atsirado dar didesnė motyvacija dirbti ir tobulinti veidą. Dar kartą ačiū, ir lauksim iš jūsų daugiau naujovių.
Ar programa pateisino jūsų lūkesčius? -Taip, pateisino. Dalyvavau antrą kartą, bet ir daug sužinojau. Ar investicija (laiko, pinigų, naujovių įsisavinimo) pasiteisino?- Taip. Ar programos dienų skaičius jums buvo optimalus (per trumpai, per ilgai)- Taip. Ar buvo sudėtinga daryti programos užsiėmimus?- Ne. Kas pasikeitė jūsų veide ir kakle (jūsų nuomone)?- Sustangrėjo kaklas, mažiau patinusios akys. Kas pasikeitė kaktoje?- Mažesnis griovelis tarp antakių. Kas pasikeitė akyse?- Sumažėjo maišeliai po akimis ir mažiau pastebimos žąsų kojelės. Kas pasikeitė skruostuose?- Stangresni. Kas pasikeitė mimikoje (burna, kakta, akys)?- Viskas. Kas pasikeitė kakle?- Laibesnis. Kaip pasikeitė veido raumenų tonusas?- Puikiai. Kas pasikeitė odoje?- Skaistesnė. Ar veido/kaklo priežiūroje labiau pasitikite savimi po programos?- Taip. Ar norite kažko palinkėti, padėkoti, pasidžiaugti kažkuo, kad buvo programoje?- Noriu padėkoti, kad esi ir kad daliniesi tokiomis žiniomis ir praktika. Tu nuostabi. Man labai reikia viso to, kuom daliniesi. Dėkoju už fantastišką laiką. Ar norite pateikti kažkokias pastabas, patarimus, patobulinimus programai?- Viskas gerai. Ar norite kažko palinkėti kitos programos grupės dalyvėms (jos pamatys jūsų palinkėjimą, pažadame)- Būtinai dalyvauti, tai nuostabus potyris ir jausmas ir svarbiausia teigiami  pokyčiai veide 🙂
Ar programa pateisino jūsų lūkesčius? -Taip. Ar investicija (laiko, pinigų, naujovių įsisavinimo) pasiteisino?- Taip. Ar programos dienų skaičius jums buvo optimalus (per trumpai, per ilgai)- Per trumpai. Kas pasikeitė jūsų veide ir kakle (jūsų nuomone)?- Stangrus ir suplonėjęs veidas. Kas pasikeitė kaktoje?- Sutvirtėjo. Kas pasikeitė akyse?- Padidėjo, pažvalėjo. Kas pasikeitė skruostuose?- Pakilo!!! Kas pasikeitė mimikoje (burna, kakta, akys)?- Mažiau mimikuoju. Kas pasikeitė kakle?- Pailgėjo. Kaip pasikeitė veido raumenų tonusas?- Tonusas net tvinksi!!! Kas pasikeitė odoje?- Skaistesnė ir lygesnė. Ar veido/kaklo priežiūroje labiau pasitikite savimi po programos?- Žinoma. Ar norite kažko palinkėti, padėkoti, pasidžiaugti kažkuo, kad buvo programoje?- Linkiu Jums , miela Viktorija,  atsilaikyti prieš rekomenduojančius botulino ir  hialurono injekcijas, prieš veriančius siūlus į skruostus ir darančius pvz. tipo jauninančias 4D lazerio procedūras…..juk Jūs jiems einate skersai kelio… Džiaugiuosi, kad dabar esu tikra šimtu procentų, kad po Jūsų mokymų nušvito man protas ir tikrai ten daugiau nebesilankysiu… Ar norite kažko palinkėti kitos programos grupės dalyvėms (jos pamatys jūsų palinkėjimą, pažadame)- Mielos dalyvės, būtinai nusifotografuokite ne tik iš priekio veidą , bet ir iš šono…taip bus smagiau po programos pasidžiaugti atsiradusiais “žandukais” skruostuose. Nesijaudinti ir nestresuoti – pratimus tikrai išmoksite… Ruoškites atjaunėjimui !!!!
Aš dabar net galvą iškėlusi vaikštau !!! Ir Jums taip bus !!!
Ar programa pateisino jūsų lūkesčius? -Taip. Ar investicija (laiko, pinigų, naujovių įsisavinimo) pasiteisino?- Taip. Ar programos dienų skaičius jums buvo optimalus (per trumpai, per ilgai)- Gal per trumpai, trūks jūsų palaikymo 🙂 Kas pasikeitė jūsų veide ir kakle (jūsų nuomone)?- Stangrumas, tonusas. Kas pasikeitė kaktoje?- Vienuoliktukai. Kas pasikeitė akyse?- Dar reikia padirbėti. Kas pasikeitė skruostuose?- Sumažėjo mimikos raukšlės. Kas pasikeitė mimikoje (burna, kakta, akys)?- Daug stipresnė sritis aplink lūpas. Kas pasikeitė kakle?- Tiesiog pasidarė lankstesnis. Kaip pasikeitė veido raumenų tonusas?- Padidėjo raumenų tonusas. Kas pasikeitė odoje?- Nebeatrodo pavargusi. Ar veido/kaklo priežiūroje labiau pasitikite savimi po programos?- Taip, ačiū. Ar norite kažko palinkėti, padėkoti, pasidžiaugti kažkuo, kad buvo programoje?- Tiesiog nuostabu, kad galima sau padėti, kad tai veikia….. Didelis ačiū Jums. JŪS FANTASTIŠKA 🙂 Ar norite kažko palinkėti kitos programos grupės dalyvėms (jos pamatys jūsų palinkėjimą, pažadame)- Tai tikrai veikia.
Ar programa pateisino jūsų lūkesčius? -Taip. Ar programos dienų skaičius jums buvo optimalus (per trumpai, per ilgai)- Man būtų užtekę ir savaitės, nes prieš tai mėnesį jau sportavau, bet pradedančiosioms, kuomet pirmąją savaitę raumenys gal nejudėjo, kaip turėtų, dvi savaitės, manau, buvo pats tas. Kas pasikeitė jūsų veide ir kakle (jūsų nuomone)?- Pakilo skruostai ir atsipalaidavo užspaustas burnos žiedinis raumuo. Kas pasikeitė kaktoje?- Sustangrėjo raumenys, kurie juntami net liečiant kaktą, bet raukšlelės liko. Kas pasikeitė akyse?- Mano nuomone, nieko. Kas pasikeitė skruostuose?- ŽIAURIAI pakilo! Kas pasikeitė mimikoje (burna, kakta, akys)?- Sušvelnėjo nosies-burnos mimika. Kas pasikeitė kakle?- Nieko. Kaip pasikeitė veido raumenų tonusas?- ŽIAURIAI sustangrėjo veidas, oda tarytum pakilo. Kas pasikeite odoje?- Įgavo sveiką atspalvį. Ar veido/kaklo priežiūroje labiau pasitikite savimi po programos?- Taip. Ar norite kažko palinkėti, padėkoti, pasidžiaugti kažkuo, kad buvo programoje?- Facebuildingas – puiki išeitis, kuomet adatai dar nepasiryžusi, bet vaizdas veidrodyje jau nebedžiugina. Jei tokie puikūs rezultatai išsilaikys, pažadu, apie adatas negalvoti dar penkis metus :))) Ar norite kažko palinkėti kitos programos grupės dalyvėms (jos pamatys jūsų palinkėjimą, pažadame)- Būtinai pasidaryti foto prieš mankstas. Mūsū akys labai greit pripranta prie gerėjančio vaizdo, todėl labai sunku pamatyti progresą. Fotografavausi po pusantro mėnesio mankštų nusiteikusi pesimistiškai. Tačiau kai sulyginau su nuotrauka “prieš”, negalėjau patikėti, kad vos pusantro mėnesio atgal buvau tokia 🙂 Kasdien žiūriu nuotraukų koliažą “prieš ir po” ir neatsistebiu, ko galima pasiekti per tokį trumpą laiką. O tam reikia tik noro būti gražia ir VALIOS 🙂 Sėkmės!
Ar programa pateisino jūsų lūkesčius? -100% ir daugiau. Ar investicija (laiko, pinigų, naujovių įsisavinimo) pasiteisino?- 100% ir daugiau. Ar programos dienų skaičius jums buvo optimalus (per trumpai, per ilgai)- Taip, bet mielai būčiau dalyvavus ir 21 dieną 🙂 Kas pasikeitė jūsų veide ir kakle (jūsų nuomone)?- Pagražėjo, atsirado tonusas, man atrodo, kad ir veido kontūras pagražėjo. Ar norite kažko palinkėti, padėkoti, pasidžiaugti kažkuo, kad buvo programoje?- Noriu LABAI PADĖKOTI už Tavo nuoširdų darbą su manimi, už profesionaliai paruoštą programą, už operatyvius atsakymus i visus mano užduotus klausimus, už nuolatinį palaikymą ir motyvaciją, už per tokį trumpą laiką pasiektus puikius rezultatus. Visa tai kartu man davė – žinias, pasitikėjimą ir norą mankštinti ir masažuoti savo veidą bei kaklą toliau savarankiškai. Ši metodika TIKRAI efektyvi ir veiksminga (jeigu atlieki kas dieną ) 🙂 Ar norite kažko palinkėti kitos programos grupės dalyvėms (jos pamatys jūsų palinkėjimą, pažadame)- As Jums pavydžiu – naujos pradžios, naujų žinių ir naujai pastebėtų gražių pasikeitimų savo veide! Tik darykite tai!
Ar programa pateisino jūsų lūkesčius? -100%. Ar investicija (laiko, pinigų, naujovių įsisavinimo) pasiteisino?- 100%. Ar programos dienų skaičius jums buvo optimalus (per trumpai, per ilgai)- Dienų skaičius optimalus. Ar buvo sudėtinga daryti programos užsiėmimus?- Nebuvo sudėtinga, nes labai išsamiai paaiškinote, kaip teisingai atlikti pratimus. Kas pasikeitė jūsų veide ir kakle (jūsų nuomone)?- Pakilo žandai ir antakiai, pagražėjo bei išryškėjo veido kontūras. Kas pasikeitė kaktoje?- Sumažėjo raukšlės tarp antakių, pakilo antakių “uodegytės”. Kas pasikeitė akyse?- Žvilgsnis tapo atviresnis ir išraiškingesnis, sumažėjo raukšlės aplik akis, sumažėjo įdubimai po akimis, iš ryto nėra patinimo po akimis. Kas pasikeitė skruostuose?- Skruostų forma tapo išraiškingesnė. Kas pasikeitė mimikoje (burna, kakta, akys)?- Mimika švelnesnė, nėra gilių raukšlių, kai šypsausi. Kas pasikeitė kakle?- Sumažėjo pagurklis, kaklo ir dekoltė oda įgavo tonusą. Kaip pasikeitė veido raumenų tonusas?- Stangresnis veidas. Kas pasikeitė odoje?- Veido oda tapo stangresnė. Ar veido/kaklo priežiūroje labiau pasitikite savimi po programos?- Taip. Ar norite kažko palinkėti, padėkoti, pasidžiaugti kažkuo, kad buvo programoje?- Džiaugiuosi, kad turėjau galimybę išmokti teisingai daryti veido pratimus, kuriuos vėliau galėsiu atlikti savarankiškai. Taip pat svarbu, kad dabar moku daryti ir veido savimasažą. Matau puikius rezultatus ir tuo labai džiaugiuosi!
Labai dėkoju trenerei už motyvaciją ir paskatinimą! Ar norite pateikti kažkokias pastabas, patarimus, patobulinimus programai?- Man programoje viskas tiko, programa sudaryta tobulai, tad pastabų neturiu. Ar norite kažko palinkėti kitos programos grupės dalyvėms (jos pamatys jūsų palinkėjimą, pažadame)- Norėčiau palinkėti netingėti ir sąžiningai atlikti visus pratimus kiekvieną dieną, nes rezultatai tikrai bus jau po 15 dienų!
error: Alert: Turinys saugomas autorių teisių!