ŠVYTĖJIMAS 1.1. PROGRAMOS METODIKA APIMA:

 • PASYVIAI VEIKIA VEIDO RAUMENIS
 • MAŽINA / NAIKINA VEIDO RAUKŠLES
 • MECHANIŠKAI STIMULIUOJA VEIDO AUDINIUS
 • GERINA VEIDO APYTAKOS PROCESUS
 • GERINA VEIDO SPALVĄ
 • ITIN VEIKIA VISĄ NERVŲ SISTEMĄ
 • GERINA VEIDO NERVŲ VEIKLĄ
 • STIPRINA VEIDO AUDINIŲ MITYBĄ
 • TIKSLINGAI ATPALAIDUOJA SPAZMUS
 • SUTEIKIA MECHANINĮ LIFTINGA EFEKTĄ
 • MAŽINA VEIDO SLINKIMUS
 • MAŽINA VEIDO PABURKIMĄ
 • GERINA KOSMETIKOS POVEIKĮ
 • PAPILDO VEIDO MANKŠTOS IR SAVIMASAŽO POVEIKĮ
 • TINKSLINGAI VEIKIA TAM TIKRAS VEIDO ZONAS
 • TURI SPECIFINIUS MANUALINIUS TIKSLUS (PVZ. SEPARACIA)
 • VEIKIA BIOLOGIŠKAI AKTYVIUS TAŠKUS
 • ĮVAIRINA PROGRAMŲ RUTINĄ
 • KONTROLIUOJAMAI SUTEIKIA STIPRŲ POVEIKĮ
 • TEIGIAMAI VEIKIA VISĄ NERVŲ SISTEMĄ


2022-06-15

METODIKĄ SUDARO: SAVIMASAŽAS, KT. TECHNIKOS
PROGRAMOS TRUKMĖ: 15 DIENŲ (KASDIEN)
UŽSIĖMIMAI: 1 KASDIEN
1 SESIJOS TRUKMĖ KASDIEN: VID. 30 MIN.
TINKA: VISIEMS
DIRBAMA: VISAS VEIDAS (OVLA, KAKLAS, DEKOLTĖ, KT.)
TRENERĖS PALAIKYMAS: GALIMAS UŽDUOTI KLAUSIMUS
DALYVAVIMAS: ANONIMIŠKAS

50€

ŠVYTĖJIMAS 1.1. - ATNAUJINTA 15 dienų programa. Programa yra itin maloni, nes savyje turi veiksmingus savimasažo užsiėmimus.  Atnaujintos programos savimasažo technikos suteikia odai švytėjimo bei darba su raukštėmis, nelygumais. Iš esmės programa daro pasyvią raumėnų mankštą, giliai veikia veido audinius,  veido formą, užtikrina lifting efektą. Papildomas dėmesys atnaujintoje programoje, be viso veido, skiriamas akių zonai bei apatiniam veido trečdaliui. Kaip ir ankstesnė Švytėjimo programa, ši taip pat itin tinka žmonėms, jaučiantiems stresą, įtampą, negatyvias mintis, nes lietimu, glostymu ir kitomis technikomis teigiamai veikiama nervų sistema, pakeliama nuotaika, mažinamas stresas ir neretai gerinamas miegas (Viktorija Baltramiejūnienė turi neurosedatyvinio veido masažo kvalifikaciją, tyrimo aprašymas (angl. k.). Programa puikiai tinka tiems, kas nenori mokytis veido mankšos pirmumo eilėje (arba mankšta nepatinka), bet būtinai nori prisižiūrėti savo veidą teisingu, manualinių būdu. Kaina su NUOLAIDOS KODU - "MEILĖ SAU" kaina yra YPATINGA - 50 €. Įprasta kaina - 159 € . Trenerės palaikymas. Galima užduoti klausimus per nuotolinės programos platformą. Registracija kol kas nevykdoma (laukite kol bus paskelbta data ir renkama nauja grupė). Programos pradžia: 2022-06-15, 12 val. SVARBU. VĖLIAU prisijungti prie startavusios grupės NEBUS techninės galimybės.


BŪTINAI PASKAITYKITE ATLIEPIMUS!

ATSILIEPIMAI (ŠVYTĖJIMAS)

Dienos
0
-73
-1
Valandos
-2
-2
Minutės
-3
-9
Sekundės
0
-2

LIKO IKI ARTIMIAUSIOS PROGRAMOS

SĄLYGOS IR PRINCIPAI (tekstas)

Pagrindiniai programų tikslai ir funkcionavimo principai:

– kiekviena programa yra NAUJA, papildyta naujomis metodikomis ir technikomis.

– programa yra intensyvi, t.y. dirbama kasdien su jūsų veido raumenynu pagal trenerės autorinę metodiką (patvirtintą moksliškai), vardan siekiamo tikslo – teigiamų anatominių bei estetinių veido pokyčių.

– kaip kiekvienos dalyvės veidas pasieks rezultato ir koks tas rezultatas bus (daugiau ar mažiau) priklauso nuo asmeninių savybių ir daugybės veiksnių (genetika, amžius, raumenyno funkcionavimas (įpročiai), problemos lygis, emocijos, pratimo atlikimas, reguliarumas ir kt.)

– metodika yra demonstruojama sertifikuotos veido mankštų (facebuilding) trenerės ir diplomuotos kosmetikės, sertifikuotos įvairių veido masažų technikų specialistės, knygų apie manualines technikas autorės Viktorijos Baltramiejūnienės. Trenerė įsipareigoja sąžiningai, nuoširdžiai ir pozityviai dalintis  ir stengtis aiškiai, glaustai pateikti savo metodiką, vardan jūsų pokyčių.

– vieną kartą paroje (12-13 val. Lietuvos laiku) jums pateikiami du (arba vienas) manualinių veido ir kaklo manipuliacijų video (juose viskas daroma kartu, atkartojant, kalbama lietuvių kalba). Veido mankšta ir/ar savimasažas. Programos video nėra laisvai prieinami neribotą laiką. Be to, po paros laiko parėjusios dienos video medžiaga nebėra prieinama, nes aktualiu tampa kitos dienos programos užsiėmimas (12-13 val. Lietuvos laiku). Dalyvė turi turėti internetą ir ekraną, per kurį ji matys programos turinį (kompiuteris, telefonas, planšetė ar kt.).

– dalyvei rekomenduojama pirmą programos dieną (iki užsiėmimo) padaryti tinkamas, mažiausiai dvi nuotraukas ir atsiųsti jas trenerei. Nuotraukos yra konfidencialios ir naudojamos tik programos tikslais ir jos ribose (siunčiama el. paštu viktorija.baltramiejuniene@gmail.com). Programos pabaigoje taip pat padaroma ir pateikiamos nuotraukos, maksimaliai atkartojant ankstesnės foto vaizdo fiksavimo sąlygas (išvaizda, kūno padėtis, vieta, laikas, šviesa).

– programos eigoje kasdien yra pildoma trumpa anketa (dienoraštis), kuri pateikiama trenerei, programos eigos ir vykdymo analizei. Kiekviena dalyvė kasdien gali pateikti trenerei vieną klausimą, pastabą, padėką, komentarą ar pan. Kiekvienos dienos video turi slaptažodžius, kurie pateikiami trenerei kasdien, kartu su programos dienoraščiu (anketa).

– labai rekomenduojama, dalyvaujant programoje du kartu per savaitę padaryti veido kaukę. Kaukių darymo dienas ir kaukių sudėtį, dalyvė pasirenka savarankiškai. Rekomenduojama, kad kaukė būtų tepama – ovalui, kaklui ir dekoltė zonai.

– dalyvė patvirtina, kad ji sąžiningai laikysis sveikatos ir saugumo reikalavimų programos metu. Ji neturi sveikatos problemų (nervų, psichikos, odos, kraujotakos, limfotakos, infekcijų, specifinių diagnozių, ar kt.), dėl kurių būtų draudžiama kasdien atlikti manualines manipuliacijas su veido ir kaklo raumenynu ir oda. Programos metu nerekomenduojama keisti kasdienių veido priežiūros, mitybos, gyvenimo būdo įpročių.

– dalyvė supranta, kad programa yra autorinė ir medžiagos negalima platinti, dalintis, kopijuoti ar kitaip atgaminti, be autorės (trenerės) sutikimo. Autorines teises pažeidusi dalyvė yra šalinama iš programos, be programos mokesčio grąžinimo ir patraukiama atsakomybėn pagal LR įstatymus, ginančius autorių teisės.

– dalyvė supranta, kad programa nesuteikia sertifikato ar veido mankštų ir/ar masažų specialisto kvalifikacijos.

– 2 dienos iki grupės veiklos pradžios ir prasidėjus programai mokestis nėra grąžinamas.

– trenerė be galo džiaugiasi, galėdama padėti, pasidalinti ir dalyvauti kartu jūsų veido teigiamoje transformacijoje.

JEIGU VISI PRINCIPAI AIŠKŪS IR SĄLYGOS JUMS YRA PRIIMTINOS, tuomet maloniai prašome registruotis dalyvavimui nuotolinėje programoje “STARTAS 1.1.”, “MANO SUPER 50” “ŠVYTĖJIMAS”. Po apmokėjimo gausite prieigą prie programos platformos (1 diena iki pradžios). Jeigu apmokėjimas vykdomas savaitgalį arba programos pradžios dieną, būtina atsiųsti pavedimo kopiją (info.jaunasveidas@gmail.com), greitesniam prijungimui prie programos grupės. Registruojantis, jūs patvirtinate, kad neturite jums žinomų bendrų sveikatos, veido, odos, nervų ar kt. problemų, neleidžiančių atlikti manualines manipuliacijas veido, kaklo, dekoltė, pečių juostos srityje.

SĄLYGOS IR PRINCIPAI (LIVE video)

REGISTRUOTIS Į BET KURIĄ NUOTOLINĘ PROGRAMĄ

  * privalomi laukai

  error: Alert: Turinys saugomas autorių teisių!