Renata (43 m.) Programos "Startas" dalyvė. Nuotrauka daryta jos pačios.
Renata (43 m.) Programos "Startas" dalyvė. Nuotrauka daryta jos pačios. Jos atsiliepimo dalis:
Visoms moterims rekomenduoju jūsų mankštas ir savimasažus! Manau, visos turime tam rasti laiko! Tai tikrai veikia!

Unikalios (autorinės) ir NAUJOS nuotolinio darbo su trenere programos. Galite mankštintis su manimi kartu bet  kur ir bet kuriuo paros metu. Dirbama su veidu, kaklu ir dekolė zona, tad visas veidas gauna teisingą krūvį ir manipuliacijas. Priklausomai nuo programos pavadinimo, yra specialiai pritaikoma metodika bei manualinės technikos. Programos yra skirtingos, siekiant specifinių tikslių. Jos neturi analogų Pasaulyje. Kasdien turite 1 (Švytėjimas) arba 2 (Startas) nufilmuotus video užsiėmimus (mankšta/savimasažas), kurie skirti veiksmingam darbui, siekiant džiuginančio rezultato. Dienos užsiėmimų trukmė vidutiniškai 45 min. (apie 30 min. Švytėjime). Kiekvienos grupės video yra skirti tam, kad pirmieji puikūs rezultatai leistų suprasti, jog veido mankštos ir savimasažai tikrai veikia ir nesustotumėte. Taip pat programose siekiama, kad pagrindines manipuliacijas (bazę) Jūs išmoktumėte ir atsimintumėte. Profesionaliai sudėta geriausia mankštų ir masažų praktika pateikta video formatu, kuriuos filmuoju Jums. Video užsiėmimai atsiranda būtent tos dienos darbams (12 val. LT laiku) ir dingsta kitą dieną (12 val. LT laiku), kuomet pasirodo naujas užsiėmimas. Tokiu būdu išlaikoma aukščiausia motyvacija dalyvaujant programoje, nes stengiatės nepraleisti ir "nekaupti" užsiėmimų. Mano palaikymas, aiškūs ir kokybiški užsiėmimai bei atsakymai į programoje iškilusius klausimus (video formatu), užtikrina, sklandų ir efektyvų dalyvavimą, be jokių baimių suklysti arba nemokėti. Programos trukmė yra apskaičiuota moksliškai, pagal manualinių technikų efektyvumą, t.y. kursai atitinkantys reikiamų veidui procesų, periodą.

VEIDO JAUNINIMO PLANAS
 TOP

Vieną kartą metuose su visa meile jūsų veidams suteikiame galimybę pradėti Naujus metus turint puikų planą sau! Šiais metais - tai net dvi ATNAUJINTOS veido pokyčių programos už neįtikėtiną kainą! 30 dienų puikios, natūralios, veiksmingos manualikos, kurios net neįmanoma palyginti su jokia kita veido procedūra! Tokį pasiūlymą darome trečius metyus iš eilės ir džiaugiamės, jog jūs jo laukiate, dalyvaujate, dėkojate ir džiaugiatės savo teigiamais veido pokyčiais. Labai REKOMENDUOJAME pasiplanuoti laiką, savo galimybes ir būtinai sudalyvauti SPECIALIAME "Veido jauninimo plane". Jis prasideda nuo 15 dienų "Startas 1.2." programos, po to (be pertraukų) eina 15 dienų "Švytėjimas 1.1." programa. Žemiau galite susipažinti su trumpais programų aprašymais. SVARBU: dalyvavimas "jauninimo plane" turi būti įvertintas iš jūsų pusės, nes tai itin galingas manualinis įrankis. Be to, planas yra puiki galimybė išbandyti daug manualinių technikų ir palyginti skirtingų programų poveikį BŪTENT jūsų veidui. Su nuolaidos kodu "PLANAS" - dviejų programų kaina 79 € (vieną kartą metuose). Įprasta dviejų programų kaina - 318 €. Trenerės palaikymas visą programos laikotarpį. Galima užduoti klausimus per nuotolinės programos platformą. Registracija iki: 2022-01-31. Programos pradžia: 2022-01-31, 12 val. SVARBU. VĖLIAU prisijungti prie startavusios grupės NEBUS techninės galimybės.

Dienos
0
8
Valandos
1
8
Minutės
5
0
Sekundės
3
3

SĄLYGOS IR PRINCIPAI

Pagrindiniai programų tikslai ir funkcionavimo principai:

– kiekviena programa yra NAUJA, papildyta naujomis metodikomis ir technikomis.

– programa yra intensyvi, t.y. dirbama kasdien su jūsų veido raumenynu pagal trenerės autorinę metodiką (patvirtintą moksliškai), vardan siekiamo tikslo – teigiamų anatominių bei estetinių veido pokyčių.

– kaip kiekvienos dalyvės veidas pasieks rezultato ir koks tas rezultatas bus (daugiau ar mažiau) priklauso nuo asmeninių savybių ir daugybės veiksnių (genetika, amžius, raumenyno funkcionavimas (įpročiai), problemos lygis, emocijos, pratimo atlikimas, reguliarumas ir kt.)

– metodika yra demonstruojama sertifikuotos veido mankštų (facebuilding) trenerės ir diplomuotos kosmetikės, sertifikuotos įvairių veido masažų technikų specialistės, knygų apie manualines technikas autorės Viktorijos Baltramiejūnienės. Trenerė įsipareigoja sąžiningai, nuoširdžiai ir pozityviai dalintis  ir stengtis aiškiai, glaustai pateikti savo metodiką, vardan jūsų pokyčių.

– vieną kartą paroje (12-13 val. Lietuvos laiku) jums pateikiami du (arba vienas) manualinių veido ir kaklo manipuliacijų video (juose viskas daroma kartu, atkartojant, kalbama lietuvių kalba). Veido mankšta ir/ar savimasažas. Programos video nėra laisvai prieinami neribotą laiką. Be to, po paros laiko parėjusios dienos video medžiaga nebėra prieinama, nes aktualiu tampa kitos dienos programos užsiėmimas (12-13 val. Lietuvos laiku). Dalyvė turi turėti internetą ir ekraną, per kurį ji matys programos turinį (kompiuteris, telefonas, planšetė ar kt.).

– dalyvei rekomenduojama pirmą programos dieną (iki užsiėmimo) padaryti tinkamas, mažiausiai dvi nuotraukas ir atsiųsti jas trenerei. Nuotraukos yra konfidencialios ir naudojamos tik programos tikslais ir jos ribose (siunčiama el. paštu viktorija.baltramiejuniene@gmail.com). Programos pabaigoje taip pat padaroma ir pateikiamos nuotraukos, maksimaliai atkartojant ankstesnės foto vaizdo fiksavimo sąlygas (išvaizda, kūno padėtis, vieta, laikas, šviesa).

– programos eigoje kasdien yra pildoma trumpa anketa (dienoraštis), kuri pateikiama trenerei, programos eigos ir vykdymo analizei. Kiekviena dalyvė kasdien gali pateikti trenerei vieną klausimą, pastabą, padėką, komentarą ar pan. Kiekvienos dienos video turi slaptažodžius, kurie pateikiami trenerei kasdien, kartu su programos dienoraščiu (anketa).

– labai rekomenduojama, dalyvaujant programoje du kartu per savaitę padaryti veido kaukę. Kaukių darymo dienas ir kaukių sudėtį, dalyvė pasirenka savarankiškai. Rekomenduojama, kad kaukė būtų tepama – ovalui, kaklui ir dekoltė zonai.

– dalyvė patvirtina, kad ji sąžiningai laikysis sveikatos ir saugumo reikalavimų programos metu. Ji neturi sveikatos problemų (nervų, psichikos, odos, kraujotakos, limfotakos, infekcijų, specifinių diagnozių, ar kt.), dėl kurių būtų draudžiama kasdien atlikti manualines manipuliacijas su veido ir kaklo raumenynu ir oda. Programos metu nerekomenduojama keisti kasdienių veido priežiūros, mitybos, gyvenimo būdo įpročių.

– dalyvė supranta, kad programa yra autorinė ir medžiagos negalima platinti, dalintis, kopijuoti ar kitaip atgaminti, be autorės (trenerės) sutikimo. Autorines teises pažeidusi dalyvė yra šalinama iš programos, be programos mokesčio grąžinimo ir patraukiama atsakomybėn pagal LR įstatymus, ginančius autorių teisės.

– dalyvė supranta, kad programa nesuteikia sertifikato ar veido mankštų ir/ar masažų specialisto kvalifikacijos.

– 2 dienos iki grupės veiklos pradžios ir prasidėjus programai mokestis nėra grąžinamas.

– trenerė be galo džiaugiasi, galėdama padėti, pasidalinti ir dalyvauti kartu jūsų veido teigiamoje transformacijoje.

JEIGU VISI PRINCIPAI AIŠKŪS IR SĄLYGOS JUMS YRA PRIIMTINOS, tuomet maloniai prašome registruotis dalyvavimui nuotolinėje programoje „STARTAS 1.1.“, „MANO SUPER 50“ „ŠVYTĖJIMAS“. Po apmokėjimo gausite prieigą prie programos platformos (1 diena iki pradžios). Jeigu apmokėjimas vykdomas savaitgalį arba programos pradžios dieną, būtina atsiųsti pavedimo kopiją (info.jaunasveidas@gmail.com), greitesniam prijungimui prie programos grupės. Registruojantis, jūs patvirtinate, kad neturite jums žinomų bendrų sveikatos, veido, odos, nervų ar kt. problemų, neleidžiančių atlikti manualines manipuliacijas veido, kaklo, dekoltė, pečių juostos srityje.

REGISTRUOTIS Į BET KURIĄ NUOTOLINĘ PROGRAMĄ

  * privalomi laukai

  STARTAS 1.1.
   TOP

  15 dienų programa. Startas 1.1. programa yra autorinė veido mankštos ir savimasažų programa, kurios tikslas  - teigiami anatominiai ir estetiniai veido pokyčiai. Tinka bet kokio amžiaus veidams, visiems (moterims/vyrams). Tai speciali programa visam veidui, kurioje rekomenduojama dalyvauti visiems, norintiems natūralių estetinių veido pokyčių, veido sveikatos, jaunesnės išvaizdos bei geresnės nuotaikos. Programa pilnai atitinka moksliškai pavirtintą autorinę Viktorijos Baltramiejūnienės metodiką "V FaceFit" (2018 m. vasario-kovo mėn. Kauno kolegijos medicinos fakulteto Kosmetologijos katedroje atliktas tyrimas "Veido mankštos ir savimasažo poveikis odos rodikliams"). Programos metu veide vyksta teigiami anatominiai pakitimai bei regeneracija,  greitesnis ląstelių metabolizmas t.y. natūralus audinių atsinaujinimas, jaunėjimas. "Karantininė" kaina tik su kodu "PAVASARIS" bus YPATINGA - 50 €. Įprasta kaina - 159 €. Trenerės palaikymas visą programos laikotarpį. Galima užduoti klausimus per nuotolinės programos platformą. Registracija iki: 2021-03-15. Programos pradžia: 2021-03-15, 12 val. SVARBU. VĖLIAU prisijungti prie startavusios grupės NEBUS techninės galimybės.

  ATSILIEPIMAI (STARTAS)
  Dienos
  0
  -31
  -4
  Valandos
  0
  -6
  Minutės
  -1
  0
  Sekundės
  -2
  -7

  STARTAS 1.2.
   TOP

  NAUJA, o tiksliau ATNAUJINTA 15 dienų programa. Startas 1.2. programa yra autorinė veido mankštos ir savimasažų programa, kurios tikslas  - teigiami anatominiai ir estetiniai veido pokyčiai. Atnaujinta programa papildyta naujomis manualinėmins, dažniausiai užduodamais klausimais, visi programos video uždiėmimai yra nauji. Programa tinka bet kokio amžiaus veidams, visiems (moterims/vyrams). Tai speciali programa visam veidui, kurioje rekomenduojama dalyvauti visiems, norintiems natūralių estetinių veido pokyčių, veido sveikatos, jaunesnės išvaizdos bei geresnės nuotaikos. Programa pilnai atitinka moksliškai pavirtintą autorinę Viktorijos Baltramiejūnienės metodiką "V FaceFit" (2018 m. vasario-kovo mėn. Kauno kolegijos medicinos fakulteto Kosmetologijos katedroje atliktas tyrimas "Veido mankštos ir savimasažo poveikis odos rodikliams"). Programos metu veide vyksta teigiami anatominiai pakitimai bei regeneracija,  greitesnis ląstelių metabolizmas t.y. natūralus audinių atsinaujinimas, jaunėjimas. Kol kas, kal vis dar turime ekstremalią padėtį, todėl kaina kol kas yra YPATINGA, t.y. NAUJA programa kainuoja 50 % mažiau - 79 €. O su nuolaidos kodu "JUODASIS", tik "juodojo penktadienio" (black friday) proga - kaina 50 € (vieną kartą metuose). Įprasta programų kaina - 159 €. Trenerės palaikymas visą programos laikotarpį. Galima užduoti klausimus per nuotolinės programos platformą. Registracija iki: 2021-12-06. Programos pradžia: 2021-12-06, 12 val. SVARBU. VĖLIAU prisijungti prie startavusios grupės NEBUS techninės galimybės.

  ATSILIEPIMAI (STARTAS)
  Dienos
  -4
  -8
  Valandos
  0
  -6
  Minutės
  -1
  0
  Sekundės
  -2
  -7

  ŠVYTĖJIMAS 1.1.
   TOP

  ATNAUJINTA 15 dienų programa. Programa yra itin maloni, nes savyje turi tik savimasažo užsiėmimus.  Atnaujitnos programos savimasažo technikos ne tik teikia švytėjimo ir darbo su negiliomis raukštėmis/slinkimais, bet iš esmės dirba pasyvią raumėnų mankštą, giliai veikia veido audinius,  veido formą. Papildomas dėmesys programos metu, be viso veido, skiriamas akių zonai bei apatiniam veido trečdaliui. Kaip ir ankstesnė Švytėjimo programa, ši taip pat itin tinka žmonėms, jaučiantiems stresą, įtampą, negatyvias mintis nes lietimu, glostymu ir kitomis technikomis teigiamai veikiama nervų sistema, pakeliama nuotaika, mažinamas stresas ir neretai gerinamas miegas (Viktorija Baltramiejūnienė turi neurosedatyvinio veido masažo kvalifikaciją, tyrimo aprašymas (angl. k.). Puikiai tinka tiems, kas nenori mokytis veido mankšos pirmumo eilėje, bet būtinai nori prižiūrėti savo veidą teisingu, manualinių būdu. Kaina su NUOLAIDOS KODU (NAUJA) yra YPATINGA - 79 €. Įprasta kaina - 159 € . Trenerės palaikymas. Galima užduoti klausimus per nuotolinės programos platformą. Registracija iki: 2021-11-08. Programos pradžia: 2021-11-08, 12 val. SVARBU. VĖLIAU prisijungti prie startavusios grupės NEBUS techninės galimybės.

  ATSILIEPIMAI (ŠVYTĖJIMAS)

  Dienos
  -7
  -6
  Valandos
  0
  -6
  Minutės
  -1
  0
  Sekundės
  -2
  -7

  MANO SUPER 50
   TOP

  NAUJA 15 dienų programa. Speciali programa, skirta veidams 45+, atsižvelgiant į anatominius pokitimus, veido galimybes ir būklę bei kt. Plačiau apie programą ČIA . Kaina su nuolaidos kodu "RUODUO" - "pandeminė" kaina 50 € (įprasta programų kaina - 159 €). Trenerės palaikymas. Galima užduoti klausimus. Registracija iki 2021-10-11. Progamos pradžia - 2021-10-11, 12 val. SVARBU. VĖLIAU prisijungti prie startavusios grupės NEBUS techninės galimybės.

  Dienos
  0
  -10
  -4
  Valandos
  0
  -6
  Minutės
  -1
  0
  Sekundės
  -2
  -7
  error: Alert: Turinys saugomas autorių teisių!