P R O G R A M A

2017-10-28 (SEKMADIENIS)

10.30 REGISTRACIJA

11.00 Sveikinimo žodis

11.10 „Veido mankštos ir savimasažo poveikis veido odai“. Kauno kolegijos Medicinos fakulteto kosmetologijos katedros mokslinis tyrimas. Pranešėja: Doc. dr. Sandrija Čapkauskienė.

11.40 “Veido šveitimas (pilingas). Rūšys ir poveikis“. Pranešėja: Svetlana Cesiulienė.

12.10 „Realizuoti norai – veido jaunystės paslaptis“. Pranešėja: Agnė Doveikatė.

12.40 Trumpa pertraukėlė (20 min.)

13.00 “Neteisingi ir netinkami veido mankštos ir savimasažo pratimai bei jų pasekmės“. Pranešėja: Viktorija Baltramiejūnienė.

13.30 “Maisto papildai grožiui. Mitai ir tiesa”. Pranešėja: Deimantė Rapalytė.

14.00 “Šeimos skyrybos ir veido spindesys – įmanoma!“. Pranešėja: Rūta Visocnik.

14.30 “Šventinis makiažas. Tendencijos. Veido pagyvinimas mažais makiažo triukais“. Pranešėja: Daiva Gecevičiūtė.

15.00 Dalyvių loterija. Dovanų įteikimas.

15.15 Renginio pabaiga.

***Pranešimų eiliškumas gali keistis (programa gali keistis)

V I E T A

VIEŠBUTIS “PANORAMA

KONFERENCIJŲ CENTRAS

SODŲ G. 14, VILNIUS

***Restoranas

***Stovėjimo aikštelė (viešbučio teritorijoje mokama 0.60 eur/val.)

***Wi-Fi (internetas)

R Ė M Ė J A I

      

 

 

 

P R A N E Š Ė J O S

SANDRIJA ČAPKAUSKIENĖ.Mokslų daktarė biomedicinos srityje, turinti 12 metų pedagoginį stažą. Daugelio mokslinių publikacijų bendraautorė, tarptautinių konferencijų dalyvė, lektorė užsienio universitetuose, seminarų pranešėja mitybos ir fiziologiniais klausimais Lietuvoje. Dėsto Lietuvos sporto universitete ir Kauno kolegijoje. Papildomai užsiima profesionaliomis konsultacijomis mitybos klausimas ir fizinio aktyvumo plano sudarymais, optimalaus fizinio aktyvumo rekomendacijomis, kūno kompozicijos nustatymais bei įvertinimais.

DAIVA GECEVIČIŪTĖ (OPRIŠKO). Bene talentingiausia įvaizdžio kūrėja Lietuvoje, ilgametė VDA (Vilniaus Dailes Akademijos) makiažo ir grimo dėstytoja bei vizažo mokytoja privačioje kosmetologių mokykloje. Turi beveik 30 metų patirtį, dirbant su Lietuvos scenos, TV, kino ekranų žvaigždėmis, garsiausiais Lietuvos dizaineriais (R. Rainys ir L. Larionova, J. Statkevičius, A. Kuzmickaitė, V. Simonavičiūtė ir A. Pogrebnojus, J.Janus, D. Urbonavičiūtė…), taip pat dirbant kolekcijų pristatymų šou užkulisiuose bei fotosesijose su geriausiais Lietuvos fotografais (S.Paukštys, V.Abromaitytė, A.Žilinskas, T.Kauneckas, Raimondas).

AGNĖ DOVEIKATĖ. Asmeninio augimo mokymų centro „SoulACTION“ lektorė, sertifikuota emocinio intelekto lavinimo (EQ) bei ketvirtos kartos savireguliacinės diferencijuotų funkcinių būsenų metodikos (DFB) instruktorė. Ji ne tik daug metų veda populiariausius Lietuvoje emocinio intelekto lavinimo mokymus, bet ir yra tarptautinį pripažinimą pelniusi smuikininkė solistė, kuriai už nuopelnus paskirta Lietuvos Respublikos Prezidento Valdo Adamkaus padėka ir suteiktas Prakciškonų gėrio ambasadorės vardas. Visas žinias Agnė pritaikė kurdama savo laimingą asmeninį gyvenimą ir realizuodama sėkmingus projektus. 

VIKTORIJA BALTRAMIEJŪNIENĖ. Vienintelė Lietuvoje sertifikuota facebuilding (veido mankšta) trenerė. Diplomuota kosmetikė bei kvalifikuota veido masažų ir savimasažų specialistė. Viktorija yra autorinės veido pokyčių programos ir metodikos autorė, kurios esmė, vien manualinėmis technikos efektyviai jauninti veidą. Knygų “Veido revoliucija” ir “Jauninantis savimasažas – maloni priklausomybė” autorė. Taip pat ji yra tęstinės socialinės motyvacijos “Myliu savo veidą” autorė ir organizatorė.

RŪTA VISOCNIK. Teisininkė (advokatė), lektorė ir šeimos santykių konsultantė. Aktyviai dalyvauja visuomeninėje veikloje. Profesinėje advokatės praktikoje vadovaujasi holistiniu požiūriu ir siekia, kad ginčai būtų sprendžiami vadovaujantis ne formaliomis taisyklėmis, o iš vidaus sklindančiu teisingumu. Praktika parodė, kad toks principas leidžia ne tik paviršutiniškai išspręsti konfliktą, bet ir įžvelgti jo priežastis bei vengti panašių situacijų pasikartojimo ateityje. Taiko ajurvedos mokslu pagrįstus šeimos santykių stiprinimo metodus. Studijavo Ajurvedos akademijoje (Lietuva, Indija).

DEIMANTĖ RAPALYTĖ. Gydomosios mitybos terapeutė ir homeopatė. Mano didžiausia aistra – padėti žmogui susigrąžinti sveikatą mitybos ir kitų natūralių būdų pagalba. Savo žiniomis dalinuosi konsultuodama žmones individualiai, skaitydama paskaitas, rašydama į žurnalus. Sveika mityba ir gyvensena užsikrėčiau dar būdama maža, o vėliau tai netgi peraugo į profesiją. Esu įkūrusi facebook puslapį Deimantės sveikatingumo klinika, kuriame dedu receptus, straipsnius ir patarimus apie sveiką gyvesneną.

SVETLANA CESIULIENĖ diplomuota, kvalifikuota, turinti aukštąjį medicininį išsilavinimą estetinės kosmetologijos specialistė. Profesinė patirtis – daugiau nei 8 metai. Per tą laiką sukaupta didelis teorinių žinių bagažas, įvaldyta visą aibė šiuolaikinių grožio puoselėjimo bei įvaizdžio kūrimo technologijų. Profesijos mokytoja: mazažuotojams ir vizažistams. Pristato estetinės kosmetologijos procedūras, konsultuoja kosmetologus, parenka priežiūros priemones namų naudojimui, kurios padeda išsaugoti odos sveikatą bei puoselėti jos grožį! Išsilavinimas ir kvalifikacija: 2011 m. dekoratyvinės kosmetikos mokymo programa, suteikta vizažisto kvalifikacija. 2016 m. Slaugos profesinio bakalauro laipsnis ir bendrosios praktikos slaugytojo kvalifikacija. Licencija. 2016 m. Pedagoginių – psichologinių žinių kurso programa. 2018 m. Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centras, masažuotojo kvalifkacija 2018 m. Profesijos mokytoja: Anatomija, fiziologija, dermatologija

B I L I E T A I

BILIETO KAINA

15 €

Asmenys iki 16 metų į konferenciją neįleidžiami.

100 daugiavaikių Mamų (3 ir daugiau daugiavaikių vaikų) bilietai yra dovanojami. Likusioms dalyvėms bilietų kaina yra 15 EUR.

PIRKTI BILIETĄ

D O V A N O S

Kiekviena renginio dalyvė gaus 50 % nuolaidą Viktorija Baltramiejūnienės autorinei veido pokyčių programai “Švytėjimas” (veido savimasažai).

Renginio pabaigos LOTERIJOJE  bus padovanota:

 1. “Jaunas veidas” universali veido mankštų sistema (magnetukas) su video instrukcija – 3 vnt. (vertė – 44.97 €)
 2. Knyga “Veido revoliucija” su autorės AUTOGRAFU – 3 vnt. (vertė – 45 €)
 3. “Frownies” Kaktos ir tarp antakių esančias raukšles mažinantys pleistrai (www.frownies.lt) – 2 vnt. (vertė – 69.90 €)
 4. VITA LIBERATA 
  2 vnt. veido serumas, puikus produktas. 1 vnt. kaina 38.95  eur. 
  2 vnt. mineralines pudras, idealus pasirinkimas mišriai riebiai odai, puiki sudėtis. 1 Vnt. Kaina 29.99 
 5. 1 Bilietas į renginį “Soul Action” renginį “Įkvėpimo dirbtuvės”
 6. 5 rinkiniai: Beatos Nicholson knyga “Viskas įskaičiuota” su autorės AUTOGRAFU bei žurnalu “Beatos virtuvė” (ruduo)
 7. 20 vnt. žurnalų “Beatos virtuvė” (ruduo) 
 8. UAB “Valerijonas” ir “RAZALIJA” dovanoja rinkinį veidui. Rinkinys skirtas 40+ moterims, kurios vertina kosmetikos natūralumą – produktų sudėtyje tik ekologiškos ir natūralios kilmės medžiagos. Šis rinkinys gali būti aktualus ir dėl intensyvaus poveikio  bei aktyvinamų odos regeneracinių procesų, kuriuos ir skatina natūralios jūrinės kilmės medžiagos. Apie jas ir apie rinkinį daugiau rasite ČIA

error: Alert: Turinys saugomas autorių teisių!