JAUNAS VEIDAS KNYGOS

AUTORĖ: VIKTORIJA BALTRAMIEJŪNIENĖ

LEIDYKLOS INFORMACIJA

VEIDO SAVIMASAŽAS – MALONI PRIKLAUSOMYBĖ

Vienas maloniausių apsilankymo pas kosmetologą momentų yra veido masažas. Jauninantis, atpalaiduojantis ir stangrinantis odą masažas yra neatsiejama bet kurios veidui atliekamos procedūros dalis. Deja tenka pripažinti, kad profesionalus masažas yra nepigus, o ir daug laiko reikalaujantis dalykas. Ar žinojote, kad tokį veido masažą galite pasidaryti patys, savo namuose ir visiškai nemokamai?

Jaunas veidas studijos vadovė ir vienintelė Lietuvoje sertifikuota veido mankštų trenerė, kosmetikė, veido pokyčių programų kūrėja ir įvairių veido masažo technikų specialistė Viktorija Baltramiejūnienė pristato naują savo knygą „Jaunas veidas. Veido savimasažas – maloni priklausomybė“, kurioje nuosekliai, su realiais pavyzdžiais, nuotraukomis ir detaliais technikos aprašymais moko kaip atlikti veido savimasažą namie.

Reguliariai masažuodami savo veidą jūs ne tik sutaupysite pinigų, bet ir išvengsite injekcijų, aparatais atliekamų grožio procedūrų, ir net plastikos chirurgų įsikišimo. Tapkite savo veido masažuotoju dabar ir visam gyvenimui!

DĖMESIO! Veido savimasažas gali sukelti ne tik palaimą, bet ir emocinę priklausomybę, nes:

– oda tampa švytinti ir stangri, visi jos sluoksniai jaunėja,
– raukšlių sumažėja ir veidas „pakyla”,
– veido bruožai tampa dailesni ir švelnesni (natūralus fotošopas),
– gerėja viso organizmo būklė,
– esate ramesni ir geresnės nuotaikos.

Viktorijos Baltramiejūnienės knyga „Jaunas veidas. Veido savimasažas – maloni priklausomybė“ tinka visiems: savimi besirūpinantiems žmonėms, grožio specialistams, gydytojams.

Metodika veiksminga ir patvirtinta moksliškai.

http://www.jaunasveidas.lt

pirkti knygą

LEIDYKLOS INFORMACIJA

VEIDO REVOLIUCIJA

VIKTORIJA BALTRAMIEJŪNIENĖ – vienintelė sertifikuota veido mankštos (angl. facebuilding) trenerė Lietuvoje, diplomuota kosmetikė, veido masažo ir savimasažo specialistė, įvairių televizijos laidų apie veidą ir jo grožį ekspertė, taip patnuolatinė konferencijų, renginių apie grožį bei natūralumą dalyvė. Viktorijos tikslas – parodyti moterims, kad žmogaus rankos ir veido raumenys gali daryti stebuklus. Viso gero brangioms procedūroms! Kasdien patiksite sau!

VEIDO MANKŠTOS REZULTATAI:

Lygi kakta, mažesnės / išsilyginusios raukšlės, išraiškingos akys, gražus lūpų kontūras, pakilę skruostai,  sveika odos spalva. Sumažėjęs pagurklis, ryškus veido kontūras, liaunas kaklas, tvarkinga nosis, pakilę lūpų kampučiai.

VEIDO MANKŠTOS  PROGRAMA – MINUS 10 METŲ.

Atpalaiduoti mimikos raumenis + stimuliuoti tonusą praradusius raumenis = jaunystės stebuklo paslaptis.

Pokyčiai prasideda nuo revoliucijos!

pirkti knygą

Justytė Kalėdoms man padovanojo savimasažo vadovą. Viskas, kas man beliko, tai sąžiningai darytis veido masažą kasdien. Valios šiek tiek reikia, bet 5 iš 14 dienų jau įveikta! Rezultatai akivaizdūs ne tik veide, po masažo jaučiu energijos antplūdį.
Visoms labai rekomenduoju! Yra tik 2 galimybės – arba masažuojamės, arba pavydim. 

Sonata

Fantastiška knyga. Senai ieškojau kažko panašaus ir lietuviško… 🙂

Raimonda

error: Alert: Turinys saugomas autorių teisių!