SĄLYGOS IR PRINCIPAI

Pagrindiniai tikslai ir tyrimo principai:

– Dalyvavimas tyrime yra neatlygintinas ir savanoriškas.

– Dalyvavimas tyrime automatiškai reiškia sutikimą neatlygintinai naudoti atvaizdą tyrimo organizatorių nuožiūra, tyrimo viešinimo tikslais. Projekto metu ir kiek po projekto.

– Dirbama kasdien su dalyvių veido raumenynu pagal trenerės autorinę metodiką, vardan siekiamo tikslo – teigiamų pokyčių.

– Kaip kiekvienos dalyvės veidas pasieks rezultato ir koks tas rezultatas bus (daugiau ar mažiau) priklauso nuo asmeninių savybių ir daugybės veiksnių (genetika, raumenyno funkcionavimas, problemos lygis, emocijos, pratimo atlikimas, reguliarumas ir kt.)

– Metodika yra demonstruojama sertifikuotos veido mankštų (facebuilding) trenerės ir diplomuotos kosmetikės (turi teisė daryti, demonstruoti  veido, kaklo, pečių juostos masažą) Viktorijos Baltramiejūnienės. Trenerė įsipareigoja sąžiningai, nuoširdžiai ir pozityviai dalintis  ir stengtis aiškiai, glaustai pateikti informaciją, vardan jūsų pokyčių.

– Dalyvės yra nufotografuojamos iki tyrimo, tyrimo viduryje ir iškart po tyrimo pabaigos.

– Tyrimo eigoje kasdien yra pildoma trumpa anketa, kuri pateikiama tyrimo organizatoriams, tyrimo eigos ir vykdymo analizei. Kiekviena dalyvė kasdien gali pateikti vieną klausimą, pastabą, padėką, komentarą ar pan.

– Dalyvė patvirtina, kad ji sąžiningai laikysis sveikatos ir saugumo reikalavimų tyrimo metu. Ji neturi sveikatos problemų (nervų, psichikos, odos, kraujotakos, limfotakos), dėl kurių būtų draudžiama kasdien atlikti manipuliacijas su veido ir kaklo (dekolte) raumenynu.

– Dalyvė supranta, kad programa yra autorinė ir medžiagos negalima platinti, dalintis, kopijuoti ar kitaip atgaminti, be autorės (trenerės) sutikimo. Autorines teises pažeidusi dalyvė gali būti patraukta atsakomybėn pagal LR įstatymus.

– Dalyvė supranta, kad dalyvavimas tyrime nesuteikia sertifikato ar veido mankštų ir/ar savimasažų kvalifikacijos.

 

SUBJEKTYVIŲ POJŪČIŲ KLAUSIMYNAS (KIEKVIENAI DALYVEI)
    error: Alert: Turinys saugomas autorių teisių!