fantastiški

jūsų veido metai 

GALIMYBĖ UŽSISAKYTI KALENDORIŲ

PRATĘSTA IKI SAUSIO 10 DIENOS (IMTINAI)

VEIDO LAIMĖS MINUČIŲ

VEIDO LAIMĖS DIENOS

VEIDO RAUMĖNŲ YRA BALANSUOJAMI

NUO 25 METŲ ITIN REKOMENDUOJAMAS

pagrindiniai kalendoriaus tikslai

Veido būklės gerėjimas

Moksliškai patikrintos ir efektyvios manualinių veido technikų metodikos “V FaceFit” (veido mankšta ir savimasažas) elementai bei kita manualika būtinai yra naudojami kalendoriuje, nes jie puikiai veikia veido odą (drėgnumas, stangrumas, elastingumas, riebumas, sumažėjęs tempimas ir kt.) bei raumenis (dingusios ar sumažėjusios raukšlės, veido tonusas ir kt.)

Veido būklės blogėjimas

Puiki žinia, kad naudojant kalendorių jūsų veido būklė išliks puiki.  Blogėti ji jokiu būdu neturi. Tai reiškia, kad net ir nedrausmingas kalendoriaus naudojimas neduos neigiamų rezultatų. O štai, be kalendoriaus, gali būti visko… Amžius, stresas, įpročiai, veido priežiūros ypatumai, genetika – tai lemia veido būklę, bet kalendorius padės jums kasdien atrodyti ir jaustis puikiai!

Papildoma veido priežiūra

Kalendorius nėra pagrindinė ir vienintelė veido priežiūros priemonė, tačiau jis tikrai gali padėti sumažinti, o kai kurioms net atsisakyti tam tikrų, brangių veido priežiūros priemonių ar procedūrų.

GERIAUSIA DOVANOS IDĖJA!

IKI 2021-12-20 SUSISIEKITE INFO.JAUNASVEIDAS@GMAIL.COM

atsiliepimai apie manualines veido technikas

Tikrai verta daryti pačiai. Kažkada buvau dariusi aparatu, bet nėra ką lyginti, kai darai pati. Rezultatas geresnis, sutaupomas laikas ir be abejo pinigai, jau nebekalbu kad lieka žinių bagažas.

Negaliu įvardinti kas, bet jaučiuosi atjaunėjusi ir gražesnė.

Tikrai daug išmokau ir bandysiu daryti mankštą ir savimasažą kuo dažniau. Aišku sunku atrasti tam laiko su didelę šeimą, bet kaip tik rasiu laisvą minutę darysiu. Jūsų knyga bus pagalbininkė, viską prisiminti kas buvo kursuose. Pokyčiai matosi, nors antrą savaitę dariau ne kiekvieną diena, del laiko stokos. Po mankštos ir savimasažo oda atsigauna ir raukšlės beveik dingsta.

Jei kuri ir abejoja dėl dalyvavimo programoje, lai pasitiki Viktorija ir kiekviena iš pelenės pavirs princese!!! Kuo anksčiau, tuo geriau.

Labai norėčiau padėkoti, nuostabi Mokytoja. Nekantriai laukdavau pamokų. Pagaliau supratau kad veido kremą ar kaukę ne šiaip reikia patapšnoti šen bei ten į veidą. Jei būtų koks mėnesinis abonementas tikrai pirkčiau, tarkim pora k. per savaitę daryti kartu mankštą ir masažą.Kad veido mankšta ir masažas taptų neatsiejama kasdienės dienotvarkės dalimi.

O DABAR SVARBIAUSIA!

 

N

PERŽIŪRĖKITE KALENDORIŲ

N

PASPAUSKITE ANT SAUSIO 1, 2, 3 DIENOS

N

SUPRASKITE, APIE KĄ BUS 2022 METŲ 365 VEIDO LAIMĖS DIENOS!

N

BŪTINAI NUSIPIRKITE JAUNAS VEIDAS KALENDORIŲ!

Drąsiai rekomenduoju kalendorių visiems! Nenusivilsite! Puoškite savimi Pasaulį! Kasdien!

Su meile, Viktorija

UŽSAKYKITE KALENDORIŲ JAU ŠIANDIEN – PADOVANOKITE SAVO VEIDUI METŲ TRUKMĖS ŠVENTĘ!

  Jūsų vardas, pavardė

  Jūsų el. paštas

  Pakartokite el. paštą

  SVARBU! Užsakant Jaunas veidas kalendorių, patvirtinate, kad esate pilnametis žmogus, neturintis kontraindikacijų, kurios neleistų veikti veido (ovalas, kaklas, dekoltė) manualiniu būdu (veido nervai, oda, apytaka, onkologija ar kt.), t.y. manote (žinote), kad esate "sveiki".

  Varnele PATVIRTINKITE, kad esate sveika (-as)

  error: Alert: Turinys saugomas autorių teisių!