UNIVERSALU
Unikali ir universali veido mankštų sistema, kuri tinka visiems ir visoms, kurie nori būti jaunesni arba stipriai pristabdyti (jauniems) amžiaus laikrodį savo veidui ir kaklui. Sistema skirta būtent visam veidui ir kaklui, maksimaliai lavinant tam tikrų zonų raumenis. Specialiai parinkti pratimai yra paprasti, bet efektyvūs, nes mes norime rezultato, skiriant tik KELIAS MINUTES kasdien!

PAPRASTA
Patogu ir paprasta - tai yra šios veido mankštų sistemos šūkis! Patogus ir aiškus dizainas maloniai traukia akį. Suprantamas išdėstymas neleis pasimesti pratime bei žinoti vardan ko jis atliekamas. Priminimas apie laikyseną padės maksimalia jausti mankštos rezultatus. Pratimo nuotraukos padės atkartoti teisingą atlikimą. Sistemos privalumas - ji gali būti bet kur (dydis A5), o geriausia ant šaldytuvo ar gartraukio. Standumas ir ilgaamžiškumas leis džiaugtis ir lepinti savo veidą.kaklą mankštomis labai ilgai.

DOVANA
Puiki, labai vertinga savo prasme dovana sau ir tiems, kuriems linkite jaunystės ir grožio! Sutikite, kad mes visi norime džiaugtis jaunu veidu kuo ilgiau, tad padovanokite šią GALIMYBĘ, juk tai nėra procedūra, kuria galima ir įžeisti (mankštos rekomenduojamos visiems po 25 metų), o tai yra natūralus būdas, kuris galutiniame savo taške priklauso nuo pačio žmogaus ir savo pačių rankomis darote STEBUKLUS!!! Oda taip pat gražėja, nes elastino ir kolageno molekulės gaminasi aktyviau, tad veidas ir kaklas bus pasitempęs, jaunesnis ir švytinčios, švarios odos.

UŽSAKYTI
Universalios mankštų sistemos kaina yra - 14.99 EUR. Įskaičiuota - stilingas įpakavimas bei užsakančiojo el. paštu išsiunčiama pilna video instrukcija, kurioje facebuilding trenerė Viktorija paaiškina, papasakoja ir parodo, kaip labai efektyviai naudotis unikalia mankštų sistema. Kaina galioja Lietuvos Respublikoje. Siuntimui į kitas šalis yra taikomas papildomas siuntimo mokestis pagal Lietuvos pašto įkainius. Prekė pilnai (dizainas, foto, video, maketavimas, gamyba) pagaminta Lietuvoje.

VIDEO PRISTATYMAS

UŽSAKYTI
[contact-form-7 404 "Nerasta"]

error: Alert: Turinys saugomas autorių teisių!