ASMENUKIŲ DIENA (SELFIE DAY)

Šiandien (06.21) visame Pasaulyje minima "Selfie day" (asmenukių diena). Asmenukės yra tapusios neatsiejama aktyvaus socialinio gyvenimo dalimi. Turiu mintyje, aktyvaus gyvenimo socialiniuose tinkluose. Pati daug kur pamirštu nusifotografuoti, asmenukių tikrai nedarau kasdien, tačiau nesmerksiu nieko ir neturiu tikslo girtis, kokia esu šaunuolė. Aš irgi darausi asmenukes ir kartais visai smagus užsiėmimas paieškoti geresnio savo kadro. Ypatingai, kai gimiau ir užsaugau tais laikais, kai turėjome juostinius fotoaparatus, kur kiekvienas iš 36 kadrų turi būti tobulas. Nepulkime į diskusijas, ar anksčiau buvo geriau, bet neslėpkime, kad gražios, smagios, įdomios, kokybiškos asmenukės gali praskaidrinti mūsų dieną vienareikšmiškai.

O jeigu rimtai, tai mes (dauguma) esame labai toli nuo tos asmenukių mados, kuri yra Amerikoje. Ir mums, ta prasme, labai pasisekė!!! Gydytojai turi atskirą terminą psichologinei ligai, kurią sukelia paprasta formulė "tavo veidas=>telefonas=>nuotrauka". Taigi, "seflie" oficialiai pripažinti psichikos sutrikimu, pavadinimu "selfitis". Tai liga, kuri atsiranda tuomet, kai žmogus save fotografuoja, siekdamas užpildyti nepilnavertiškumo, nepriėmimo, vienatvės jausmą. Pažymėtina, kad "selfitis" turi savo formas:

  • "partizaninis selfitis"  - žmogus fotografuoja save daugiau negu 3 kartus per dieną, tačiau netalpina nuotraukų socialiniuose tinkluose.
  • "Aštrus selfitis" - žmogus fotografuoja save daugiau negu 3 kartus per dieną, ir nuotraukas talpina socialiniuose tinkluose.
  • "Chroniškas selfitis" - žmogus nevaldomai fotografuoja save visą dieną ir visas nuotraukas nuolat talpina socialiniuose tinkluose.

Pateikiu keletą patarimų, kaip padėti savo veidui atrodyti gražiau ir sveikiau, jeigu visgi tenka fotografuotis asmenukėms arba tiesiog kažkur fotografuotis, kur norite atrodyti 100% gerai. 

P.S. Reali istorija. Rašo man draugė fotografė: "Šiandien pas mane fotosesijai atėjo moteris ir sako - iki fotografavimo turiu padaryti Viktorijos pratimus veidui, atrodysiu gražiau..."

LŪPŲ IŠMAIGYMAS

Lūpos asmenukėje yra labai svarbios. Tai yra centrinė veido dalis, tad lūpų kontūras ir "tvarkingos" lūpos yra privalumas. Prieš pat nuotrauką išmaigyk žiedą aplink lūpas 1-3 kartus. Žiedinis burnos raumuo truputį apsipalaiduos, kraujas pradės plūsti į lūpas, jos taps putlesnės, sultingesnės. geidulingesnės. Aišku, užpildo efekto negausi, jeigu iš prigimties nėra gražių apvalumų, tačiau truputį didesnį vaizdą - gausi.

Pratimas - dviem pirštai įspausk lūpą ir pratrauk vieną nuo kito pirštą, tačiau netoli (3-4 mm). Perdėk pirštus toliau, šalia tos vietos, kur ką tik padarei pratraukimą. Apeik visą ratuką aplink lūpas.

NOSIES IR ZONOS TARP ANTAKIŲ PAKĖLIMAS

Nosis metų bėgyje slenka žemyn, o zoną tarp antakių gali "puošti" vertikalios raukšlytės. Tam, kad šiek tiek nuimtumei spazmą nuo tos vietos bei pakeltum nosį truputį į viršų, prieš paspaudžiant fotografavimo mygtuką padaryk toje zonoje manualinę stimuliaciją. Rankos turi būti švarios (dezinfekuotos).

Pratimas - vienu pirštu atsistok tiesiai toje vietoje, kur kakta ribojasi su nosimi. Įspaudus pirštą lėtai ir stipriai pratrauk pirštą į viršų, tačiau tik tiek, kad pastimuliuotum zoną tarp antakių. Pažymiu, kad traukiant turi matyti, jog šiek tiek pakyla tavo nosies galiukas. Padaryk 8-10 tokių pratraukimų. Spalva pasikeis, tačiau lengvas paraudimas dings labai greitai, o vieta atrodys lygesnė, gaivesnė.

AKYS

Akys - tavo sielos veidrodis, kuris nuostabiai papuošia asmenukę bei atspindi tavo nuotaiką. Bet akys atspindi ir tai, kad viršutinis vokas gali būti paburkės arba visa akis yra "pavargusi". Padėk šiai zonai atrodyti žaismingiau ir dailiau.

1. Pratimas - Uždėk ranką ant kaktos užsimerk (paprastai, nestipriai) ir stipriai bei plačiai atmerks akis 3 sekundėms. Pakartok 8-10 kartų. 

2. Pratimas - pastatyk 3 pirštus ant viršutinio voko ir "pastovėk" 10 sekundžių. Nuimsi spaudimą bei padailinsi voką. Daryk tai prieš pat nuotraukos kadrą.

LINKIU SMAGIŲ ASMENUKIŲ VISUR IR VISADA!!!

Su meile, Viktorija.

error: Alert: Turinys saugomas autorių teisių!