fantastiški

jūsų veido metai 

PUIKI KAINA (tik 69 EUR) IKI 2024-01-07. NUOSTABI DOVANA SAU!

senėjimo  jaunėjimo metai

Metai prabėgo, su visais gerais ir blogais dalykais – jūsų veidas taip pat nugyveno visus šiuos metus. Tad kitais Jūs nusiplenote daugiau dėmesio sau ir savo veidui! Jaunas veidas skaitmeninis video kalendorius – metinis jaunėjimo planas arba net 365 veido laimės dienos! Kasdien, po žingsnelį, kartu nueisime nuostabų kelią link jūsų grožio, jaunystės, puikios nuotaikos! Tai geriausia DOVANA sau ar savo mylimiesiems!

VIENINTELIS TOKS, VIENINTELEI TAU…

}

Veido laimės dienos

Jaunas veidas kalendorius pradės galioti nuo 2024-01-01, 00 val. 00 min. iki 2025-01-01, 00 val. 00 min. Kasdien, visus metus, kalendoriuje bus 365 užsiėmimai (dienos). Užsiėmimo trukmė apie 5 min., o tai juk minimaliai 1825 min. ( virš 30 val.) efektyvių manualinių veido technikų per metus. Ar kas nors KASDIEN gali pasirūpinti jūsų veidu geriau?

I

Paprastumo magija

Jaunas veidas kalendorius yra itin paprastas. Vieną kartą prisijungrus prie kalendoriaus, vėliau, kasdien jums tereiks paspausti vieną mygtuką ir mes jau esame kartu bei dirbame prie jūsų veido. Patogus, kokybiškas video užsiėmimas džiugins veidą, ausį bei akį. Užsiėmimas vienodai patogiai matomas kompiuteryje, telefone ar planšetėje. Ar gali būti dar patogiau?

Mažiau yra daugiau

Kalendoriaus užsiėmimai yra paprasti, įvairūs, efektyvūs. Juos atlikti bus smagu, nekils klausimų, abejonių ar baimės daryti blogai. Be to, jie nėra tokie, kurių negalite atlikti darbe, mašinoje ar kitoje vietoje. Veido užsiėmimų mintis – tarsi valytis dantis, taip pat – kasdien veidui vis duoti teisingą ir skirtingą poveikį. Veidas yra ovalas kaklas ir dekoltė, tad visos zonos periodiškai džiaugsies, kad jų nepamirštate! Kasdien, be streso priprasite prie manualinių technikų ir nebijosite rimtesnės mankštos ar savimasažo. Ar gali būti kas nors smagiau?

SUPER DOVANA

4 SAVAIČIŲ ABSOLIUČIAI NAUJA NUOTOLINĖ VEIDO POKYČIŲ PROGRAMA “V FACEFIT TAPING”. MANUALINĖS TECHNIKOS + VEIDO TEIPAVIMAS. PUIKI METŲ PRADŽIA. PROGRAMA PRASIDĖS 2024-01-15.

PAPILDOMAI

7 VEIDO TEIPAVIMO APLIKACIJOS NUO RAUKŠLIŲ (KAKTA, TARP ANTAKIŲ, NOSIES LŪPŲ, VIRŠ.LŪPA, LŪPŲ KAMPUČIAI, SMAKRAS, KRAMTOMIEJI RAUMENYS).

PAPILDOMAI

KALENDORIUS PAPILDYTAS VEIDO SAVIMASAŽO UŽSIĖMIMŲ SISTEMA “SAVAITĖLĖ” (7 DIENOS).

Aukščiausia kokybė

Kalendorius yra išties kokybiškas metinis veido jauninimo planas, nes jį sudariau ir demonstruoju pati, kaip autorinę sistemą. Kas aš – Viktorija Baltramiejūnienė (veido manualinių technikų ekspertė, knygų ir moksliškai patikrintos bei efektyvios metodikos “V FaceFit” bei kitų metodikų autorė). Esate gerose rankose, turite tvirtą užnugarį! Kokybė – yra šio kalendoriaus išskirtinumas – nuo paaiškinimo, demonstarcijos iki pačių video užsiėmimų, kuriuos gamina profesionalai.

Motyvacija ir laikas

Dar vienas kalendoriaus išskirtinumas, kuris jau keletą metų puikiai pasiteisina nuotolinėse veido pokyčių programose (Startas ir Švytėjimas) yra aukščiausios motyvacijos lygio palaikymas. Ši motyvacija išlieka nuolat, nekrenta, nes yra naudos ir praradimo jausmas. Nauda – kasdien atliekama kalendoriaus diena, praradimas – neatlikus užsiėmimo šiandien, rytoj jo nebematote (t.y. turite  24 val. LT laiku). Nuostabus dalykas, skatinantis surasti keletą minučių kasdien ir “nekaupti” kalendoriaus dienų. Juk laikas yra tekmė, jo nesustabdysi bei negrąžinsi. Ar gali būti kažkas genialiau ir be tiesioginės prievartos daryti?

r

Nauda ir palaikymas

Be nuostabaus kalendoriaus, o tiksliau visų metų veido jauninimo sistemos, platformoje rasite specialiai jums kurtas, naudingas programas, kurios padės kontroliuoti išgeriamo vandens kiekį (skaičiuoklė). Taip pat rasite kalendoriaus priminimų programelę, kurią galėsite įsidiegti į savo kompiuterį, kad jums nereikėtų jaudintis dėl užmirštos kalendoriaus dienos! Be to, itin naudinga informacija apie šiuo metu (bet kuriame Pasaulio mieste) esantį saulės aktyvumą ir SPF apsaugos naudojimo būtinybė taip pat bus. Ar gali būti dar rūpestingiau?

KALENDORIAUS KAINA (EURAIS)

KAINA IKI 2023-12-31

VIENO UŽSIĖMIMO KAINA TIK 0,19 €

KAINA IKI 2024-01-15

VIENO UŽSIĖMIMO KAINA TIK 0,27 €

KAINA PO 2024-01-15

VIENO UŽSIĖMIMO KAINA TIK 1,00 €

365 KARTAI / 1 KARTAS

KALENDORIAUS NAUDOS

KASDIEN NAUDOJANT KALENDORIŲ bus:

Z

vizualiai jaunesnis veidas

Z

geresnė veido audinių regeneracija

Z

stangresnė, elastingesnė, drėgnesnė oda

Z

gražesnė, sveikėsnė veido spalva

Z

šviesesni paakiai (gali būti)

Z

sumažėjusios, dingusios ar nepagilėjusios raukšlės

Z

geresnis bendras veido tonusas, raumenyno balansas

Z

geresnis miegas, sumažėjęs stresas (gali būti)

Z

geresnė nuotaika, didesnis pasitikėjimas savimi

Z

praktinės žinios liks visam gyvenimui

VEIDO LAIMĖS MINUČIŲ

VEIDO LAIMĖS DIENOS

VEIDO RAUMĖNŲ YRA BALANSUOJAMI

NUO 25 METŲ ITIN REKOMENDUOJAMAS

pagrindiniai kalendoriaus tikslai

Veido būklės gerėjimas

Moksliškai patikrintos ir efektyvios manualinių veido technikų metodikos “V FaceFit” (veido mankšta ir savimasažas) elementai bei kita manualika būtinai yra naudojami kalendoriuje, nes jie puikiai veikia veido odą (drėgnumas, stangrumas, elastingumas, riebumas, sumažėjęs tempimas ir kt.) bei raumenis (dingusios ar sumažėjusios raukšlės, veido tonusas ir kt.)

Veido būklės blogėjimas

Puiki žinia, kad naudojant kalendorių jūsų veido būklė išliks puiki.  Blogėti ji jokiu būdu neturi. Tai reiškia, kad net ir nedrausmingas kalendoriaus naudojimas neduos neigiamų rezultatų. O štai, be kalendoriaus, gali būti visko… Amžius, stresas, įpročiai, veido priežiūros ypatumai, genetika – tai lemia veido būklę, bet kalendorius padės jums kasdien atrodyti ir jaustis puikiai!

Papildoma veido priežiūra

Kalendorius nėra pagrindinė ir vienintelė veido priežiūros priemonė, tačiau jis tikrai gali padėti sumažinti, o kai kurioms net atsisakyti tam tikrų, brangių veido priežiūros priemonių ar procedūrų.

GERIAUSIA DOVANOS IDĖJA!

IKI 2023-12-20 SUSISIEKITE INFO.JAUNASVEIDAS@GMAIL.COM

atsiliepimai apie manualines veido technikas

Tikrai verta daryti pačiai. Kažkada buvau dariusi aparatu, bet nėra ką lyginti, kai darai pati. Rezultatas geresnis, sutaupomas laikas ir be abejo pinigai, jau nebekalbu kad lieka žinių bagažas.

Negaliu įvardinti kas, bet jaučiuosi atjaunėjusi ir gražesnė.

Tikrai daug išmokau ir bandysiu daryti mankštą ir savimasažą kuo dažniau. Aišku sunku atrasti tam laiko su didelę šeimą, bet kaip tik rasiu laisvą minutę darysiu. Jūsų knyga bus pagalbininkė, viską prisiminti kas buvo kursuose. Pokyčiai matosi, nors antrą savaitę dariau ne kiekvieną diena, del laiko stokos. Po mankštos ir savimasažo oda atsigauna ir raukšlės beveik dingsta.

Jei kuri ir abejoja dėl dalyvavimo programoje, lai pasitiki Viktorija ir kiekviena iš pelenės pavirs princese!!! Kuo anksčiau, tuo geriau.

Labai norėčiau padėkoti, nuostabi Mokytoja. Nekantriai laukdavau pamokų. Pagaliau supratau kad veido kremą ar kaukę ne šiaip reikia patapšnoti šen bei ten į veidą. Jei būtų koks mėnesinis abonementas tikrai pirkčiau, tarkim pora k. per savaitę daryti kartu mankštą ir masažą.Kad veido mankšta ir masažas taptų neatsiejama kasdienės dienotvarkės dalimi.

O DABAR SVARBIAUSIA!

 

N

PERŽIŪRĖKITE KALENDORIŲ

N

PASPAUSKITE ANT SAUSIO 1, 2, 3 DIENOS

N

SUPRASKITE, APIE KĄ BUS 2024 METŲ 365 VEIDO LAIMĖS DIENOS!

N

BŪTINAI NUSIPIRKITE JAUNAS VEIDAS KALENDORIŲ!

Drąsiai rekomenduoju kalendorių visiems! Nenusivilsite! Puoškite savimi Pasaulį! Kasdien!

Su meile, Viktorija

UŽSAKYKITE KALENDORIŲ JAU ŠIANDIEN – PADOVANOKITE SAVO VEIDUI METŲ TRUKMĖS ŠVENTĘ!

  Jūsų vardas, pavardė

  Jūsų el. paštas

  Pakartokite el. paštą

  SVARBU! Užsakant Jaunas veidas kalendorių, patvirtinate, kad esate pilnametis žmogus, neturintis kontraindikacijų, kurios neleistų veikti veido (ovalas, kaklas, dekoltė) manualiniu būdu (veido nervai, oda, apytaka, onkologija ar kt.), t.y. manote (žinote), kad esate "sveiki".

  Varnele PATVIRTINKITE, kad esate sveika (-as)

  error: Alert: Turinys saugomas autorių teisių!