INDIVIDUALU
Nugaros laikiklis gaminamas pagal užsakymą tik jums. Gaunate vienetinį puikios laikysenos priemonę, kuri idealiai atitinka jūsų kūno formas. Laikiklis sudarys spaudimą ir lengvą tempimą būtent ten, kur reikia pagal jūsų kūno formą, apimtis. Mažiausiai 30 % jauno ir gražaus veido/kaklo priklauso nuo taisyklingo laikysenos, todėl laikiklis yra būtinas norint išmokti tiesiai laikyti nugarą. Visi veido pratimai atliekami dėvint šį nugaros laikiklį!

KOKYBĖ
Rankų darbo nugaros laikiklis yra gaminamas iš aukštos kokybės medžiagų, kurios yra ilgaamžės, tad tiesia nugara galėsite džiaugtis labai ilgai. Estetiškas ir malonus liesti bei nešioti daiktas, kuris tvirtinamas "lux" tipo madingomis kniedėmis (!!! kiti laikikliai dažniausiai siuvami). Be to, apart, pagrindinio nugaros laikiklio dizaino, yra galimi kiti, jums tinkamos spalvos variantai.

DOVANA
Puiki, labai vertinga savo prasme dovana sau ir tiems, kuriems linkite jaunystės ir grožio! XXI amžiaus bėda - nuolat nuleista galva, sulenktas kaklas ir nugara (su kupryte). Tokia būsena dienos metu, ne tik kenkia visam kūnui, bet labai kenkia galvai ir veidui. Padovanokite sau ir mylimiems naują gyvenimo kokybę, naują bendros sveikatos lygį ir jauną veidą bei liauną kaklą.

UŽSAKYTI
Individualaus nugaros laikiklio kaina - 34.99 EUR. Įskaičiuota - stilingas įpakavimas. Už papildomą mokestį (+4.99 EUR) galite užsakyti tokios pat kokybės, bet pilnai baltos arba juodos spalvos nugaros laikiklį. Už papildomą mokestį (+ 9.99 EUR) galite užsisakyti nugaros laikiklį su natūralios odos pagrindine dalimi (spalva derinama atskirai). Kaina galioja Lietuvos Respublikoje. Siuntimui į kitas šalis yra taikomas papildomas siuntimo mokestis pagal Lietuvos pašto įkainius. Prekė pilnai (dizainas, foto, video, maketavimas, gamyba) pagaminta Lietuvoje. APRAŠYMAS: dirbtinė oda; elastinė guma dviejų dydžių; "lux" kniedės; dydis (individualus, pagal atsiųstus duomenis).

VIDEO PRISTATYMAS

UŽSAKYTI
[contact-form-7 404 "Nerasta"]

error: Alert: Turinys saugomas autorių teisių!