registracija

antibotoks grupės!

2019 gegužė TIK 99 EURAI / 15 DIENŲ
2019-05-06 PIRMADIENIS, TREČIADIENIS, PENKTADIENIS
1 GRUPĖ 18-19 VAL.

klausimai / registracija

Kas mums ves programą?

Programą veda Viktorij Baltramiejūnienė:

– programos „Antibotoks“autorė

– Autorinės ir moksliškai patvirtintos metodikos „V FaceFit“ autorė ir dviejų itin populiarių, nuotolinių veido pokyčių programų („Startas“, „Švytėjimas“)

– setifikuota veido mankštos (facebuilding) trenerė

– įvairių veido masažų technikų ir savimasažų specialistė

– diplomuota kosmetikė

– sertifikuota estetinio veido teipavimo specialistė

– dviejų knygų apie manualines veido technikas autorė („Veido revoliucija“ (bestseleris), „Veido savimasažas – maloni priklausomybė“)

 

Ar tikrai pasieksiu rezultatų?

Programa remiasi moksliškai patvirtinta metodika, kurią jos autorė dar labiau patobulino, testavo 9 mėn., gavo stabilius rezultatus bei pritaikė konkrečiai veido zonai – kaktai. Garantuojama, kad VISOS programos dalyvės, jos pabaigoje gaus jaučiamus ir akivaizdžius rezultatus, kurie gali prilygti šiuolaikinei botokso injekcijai. Tačiau svarbiausia programos dalis – ilgaamžiškumas. Taikant programos technikas, jūsų kakta (šiek tiek viršutiniai vokai) dar labiau teigiamai keisis ir išliks puikios būklės ilgus metus. Jums tikrai nereikės botokso arba jo NEBEreikės!

Jeigu esu pasidariusi botoksą, bet noriu nustoti, ar programa tiks?

Programa tiks puikiai! Dar daugiau, tai bus puikus finansinis sprendimas, jeigu leidžiatės botoksą ilgą laiką arba brangiai. Tačiau reiktų žinoti, jog esamo botokso veikimo terminas stipriai sutrumpės, o vietoje to bus suformuoti natūralūs kaktos priežiūros įpročiai ir programos metu, teisingai paveikti visi kaktos (ir ne tik) audiniai.

Kur vyks programa "Antibotoks"?

Autorinė programa „Antibotoks“ vyks mišriuoju būdu. 7 užsiėmimai vyks gyvai, kartu su programos autore Viktorija Baltramiejūnienė , „Jaunas veidas“ studijoje (Konarskio g. 4A, Vilnius), 8 užsiėmimai vyks nuotoliniu būdu, specialioje grupės platformoje. Jums reikia turėti ekraną (telefonas, planšetė, kompiuteris) ir internetą.

Kiek žmonių grupėje?

Grupėje yra griežtai 8 žmonės. Dėl programos efektyvumo ir asmeninių rezultatų.

Ar privalau dalyvauti visose programos dienose?

Kiekviena programos diena yra specifinė. Pakartoti šios dienos, neturėsite galimybės, tad dėl geresnių rezultatų, rekomenduojame planuotis 15 dienų laiką, kuomet galėsite „be pasiteisinimų“ dalyvauti programoje. Be to, mokestis nėra mažinamas, grąžinamas, išskaičiuojamas  ar. pan.

Ar gausiu sertifikatą ar programos medžiagą?

Gausite savo kaktos aktyvumo diagnostiką, programos rezultatų apibendrinimą ir praktinius patarimus, t.y. programos metu vykdomas asmenines korekcijas (jeigu bus). Užsiėmimų turinys yra prieinamas tik programos metu, nes turite daryti, dalyvauti, domėtis, aktyviai įsiminti ir tai yra efektyvus tikslų siekimo ir metodikos mokymosi įrankis (įrodyta psichologijos mokslo). Be to, „namų darbai“ bus prieinami lygiai vieną parą, po jų įkelimo, tad privalėsite juos atlikti būtent tam numatytą dieną. Programos baigimo sertifikatas neišduodamas ir programos baigimas nesuteikia atitinkamos kvalifikacijos. 

Ką registracijoje reiškia "grupė 1"?

Programa „Antibotoks“ gyvai vyks 7 kartus. Dvi savaites – pirmadienis, trečiadienis, penktadienis. Paskutinis užsiėmimas vyks pirmadienį. Grupės užsiėmimų laikas – 18-19 val. Atvykti į užsiėmimą reikia nevėluojant, bet ir ne anksčiau, kaip 15 min. iki užsiėmimo.

Ką registracijos formoje reiškia "sveikata"?

Registruojantis į programą, turi patvirtinti tinkamą savo sveikatos būklę ir patvirtinti, kad suvokiate, jog bus vykdomos manualinės manipuliacijos per odą,  su jūsų kaktos, galvos ir pečių juostos (kaklo nugaroje) zona. Registracijoje pažymint „TAIP“, reiškia, kad manote, jog jūsų sveikatos būklė leidžia jums dalyvauti ir tikrai neturite: epilepsijos ir kt.nervų ligų, odos komplikacijų (rožinė, erkutė, aktyvi aknė, kontaktinis dermatitas ir/ar kt.). alergijos, itin aukšto spaudimo ar kt. širdies ligų, nėštumas (1 trimestras), kraujo ar limfos ligų. Pažymint „NE“ „NEŽINAU“, bet norint dalyvauti programos, turite nurodyti priežastis, kuris galimai neleidžia jums dalyvauti (pvz. širdies stimuliatorius, panikos priepuoliai, metaliniai galvos implantai ar pan.)

Kaip reikia pasiruošti programai?

Programa tinka bet kokio amžiaus pilnamečiams dalyviams. Lyties ar kitų apribojimų, išskyrus sveikatą nėra. Programos metu bus aprūpinama visais reikalingais priedais. Labai rekomenduojama programos metu turėti trumpus rankų nagus ir galimybę pasileisti plaukus. Taip pat atvykstant į užsiėmimą reikia turėti galimybę atlaisvinti savo kaklo nugaros dalį ir pečių juostą (kažkas atsegamo ar studijoje persirengi maikutę).

REGITRACIJA
[contact-form-7 404 "Nerasta"]

error: Alert: Turinys saugomas autorių teisių!