EKO Nuo senovės aliejai buvo laikomi vienais geriausių pagalbininkų, kovojant su veido (dekolte) senėjimu. Tačiau ilgainiui juos nustūmė cheminės kosmetikos priemonės, bet aš manau, kad tikrai be reikalo! Natūralūs, ekologiški aliejai (tai yra svarbu) kuo geriausiai veikia odą, ir visą mūsų organizmą. Dar daugiau, kad poveikis būtų maksimalus, patarčiau tuos pačius aliejus, kuriais tepatės veido/kaklo odą, naudoti su maistu arba atskirai po didelį šaukštą prieš miegą. Taip pat galite tepti kitas problemines kūno vietas - pėdas, pilvą, šlaunis, sėdmenis ir įtrinti aliejų vidutinio stiprumo masažiniais judesiais.

Kokius aliejus rinkis? Reikėtų žinoti, kad kai kurie aliejai yra stiprūs alergenai, tad žinokite savo toleranciją kviečiams, migdolams, šaltalankiams ir kt.

Kokius aliejus patarčiau rinktis veido/kaklo grožiui? Kas savaitę pateiksiu po vieną, mano rekomenduojamą aliejų. Be nepamirškite, kad jūsų asmeninis pojūtis yra svarbiausia. Kai kurie aliejai yra "lengvesni", kai kurie būna kietu pavidalu, kaina taip pat visų yra skirtinga. Siūlau išbandyti kiekvieną, naudojant jį ne mažiau negu 4 savaites. Tokiu būdu atsirinksite sau patinkantį aliejų. Be to, minėjau, kad aliejaus įsigijimo vieta neturi kelti jokių abejonių dėl gaminio tikrumo ir kokybės. Perkate kosmetinė priemonę, tad kaina neturi būti labai maža, o kiekis neturi būti labai didelis. Tepti aliejų reiktų nedideliais kiekiais, jis neturi varvėti ar akivaizdžiai gultis storu sluoksniu. Foto pateikiu taškus, kuriuos reikėtų paspausti, tepant aliejų. Tokiu būdu suaktyvinsite biologiškai aktyvius taškus, kurie pagreitins rezultatus.

RICINOS ALIEJUS. Laisvai parduodamas vaistinėse. Turi neįtikėtiną poveikį mimikos raukšlėms, dėl savo sudėtyje esančių vitamino E ir ricinos rūgšties.

NAUDOJIMAS: Galima maišyti su kitais aliejais arba naudoti vieną. Truputį pašildote (karšto vandens vonelėje) ir "įmušate" į odą pirštų pagalvėlėmis. Taip pat priimtinas būdas naudoti ricinos aliejų yra įtrinti jo nedideliu kiekiu odą aplink akis ir palikti nakčiai, o ryte nuplauti. Taip pat aliejumi galima  ištepti visą veido/kaklo odą ir nuplauti po 2-3 valandų, arba vėliau, jeigu yra tokia galimybė ir nejaučiate diskomfotro. Tai daryti yra geriau esant vėsesniam klimatui, pavyzdžiui, žiemą, kadangi esant šiltesniam orui, tai gali sukelti nemalonų pojūtį. Tai darydami kasdien atjauninsite, pastangrinsite odą ir išnaikinsite spuogų paliktas žymes ir mažas raukšleles.

error: Alert: Turinys saugomas autorių teisių!