5 dalykai, susiję su tavo veidu, kuriuos V. Baltramiejūnienė rekomenduoja padaryti iki Naujų metų.

  1. Susidraugauti su veidu. Gydytojas psichoterapeutas E. Laurinaitis, duodamas interviu socialiniam projektui „Myliu savo veidą“, patarė puikų pratimą, kurio esmė yra atsisėstipriešais veidrodį pusvalandžiui ir tiesiog žiūrėti, apžiūrinėti savo veidą,žiūrėti sau į akis. Toks pratimas, padeda priimti, pamilti, pamatyti savo veidekai ką daugiau, negu tik išvaizdą.
  2. Galvos masažas. Mano giliu įsitikinimu, veidas nesibaigia ties kaklu ir ties galvos plaukais kaktoje. Pilnai veidas yra  -galva, pečių juosta, dekoltė zona, veido ovalas, kaklas. Visoms šioms dalims reiktų skirti dėmesį. Tad jeigu visus metus prižiūrėjai tik veido ovalą, skirkdėmesį galvai, kuri prieš šventes būna įsitempusi. Pasiimk bet kokį aliejų irįtrink juo galvą. Po to chaotiškais judesiais su geru įspaudimu išjudink visa savoskalpą. Neturi skaudėti, bet aktyvi stimuliacija yra būtina! Savimasažo trukmėneturi būti mažesnė, kaip 3-5 min., to pilnai užteks viena kartu, nes tikrai„jausi“ ne tik savo galvą, bet ir rankas bei pirštus.
  3. Nušveisti lūpas. Nežinau, kaip tu, bet aš lūpų reguliariai nešveičiu, bet savimasažometu, būtinai jas patepu aliejumi, kartais išmasažuoju (lengvas šveitimas).Tačiau tikra tiesa, jog lūpos be galo mėgsta šveitimą, kuris ne tik atnaujinajų odą, bet ir suaktyvina kraujotaką, leidžia neprarasti lūpoms jų formos, irtiesiog maloniai pakutena nervus aplink. Tavo lūpos tikrai nusipelnė šventėsbent kartą į metus. Pasiimk bet kokį aliejų (alyvuogių, kokosų, migdolų arpan.) sumaišyk su kavos tirščiais arba smulkintomis kruopomis (žirnių, grikių,avižų) ir keletą minučių lengvais judesiais įtrink atpalaiduotas lūpas. Tokslūpų SPA padės lūpdažiui lygiais ir gražiai padengti lūpas, tad šventinį vakarąatrodysi pritrenkenčiai!
  4. Palepinti kaklą. Iki Naujų metų dar daug laiko, tad galėtum visą savaitę prisiverstigerti pakankamai vandens ir nakčiai gausiai teptis kaklą labai riebiu kremu.Mano nuomone, kad kremas gali būti veido, arba tai galėtų būti net ir kūnokremas (gero sudėties). Netaupyk ir padėkok man mintyse po savaitėlės!
  5. Patrinti ausis. Nuostabus dalykas – trinti, maigyti, masažuoti ausis, ir kuo dažniau. Daugybėbiologiškai aktyvių taškų, nervai ir puiki ausų senėjimo prevencija. Tikrai taip,ausys ir zona prie jų išduoda veido amžių, o ir sunkūs auskarai kartaisstipriai patampo ausų spenelius. 5 min. pakankamai stipriai delnais patrink ir pirštaispatampyk  ( į viršų) ausis. Paraudimasbus, bet jis greitai praeis, o ausys jausis kaip po generalinės tvarkos. Jukkartą į metus – galima!
error: Alert: Turinys saugomas autorių teisių!