ANTIBOTOKS

 

REVOLIUCINĖ PROGRAMA KAKTAI / ZONAI TARP ANTAKIŲ

2019-04-04, 18-19.30 val.

Programos pristatymas

Visus ir visas, kuriems yra aktualus kaktos ir zonos tarp antakių raukšlių mažinimas natūraliu būdu, kviečiu į programos “Antibotoks” pristatymą. Su malonumu papasakosiu kas, kaip ir kodėl bus daroma programoje bei kai ką pabandysime čia ir dabar! Būtina registracija, nes vietų skaičius ribotas – 25 žm.

REGISTRACIJA

Jūsų vardas, pavardė

Jūsų amžius

Jūsų el. paštas

Jūsų tel. numeris

"Jaunas veidas" studijoje vykstantis master class

Pateikiant registraciją, patvirtinate, kad sutinkate, jog bendros renginio nuotraukos ar video (jeigu daroma) būtų viešinamos jaunasveidas.lt projekto ribose

Jūsų tel. numeris

SVARBU SVARBU SVARBU
Registruojantis į bet kokį jaunasveidas.lt "master class", patvirtinate, kad esate pilnametis dalyvis, neturintis veido nervų problemų, didelių odos problemų (nepatartina liesti, erkutė, aktyvi aknė, stiprus kapiliarų tinklas, didelis paraudimas, šiuo),
Taip pat patvirtinate, kad:
- nesergate epilepsija
- neturite itin aukšto kraujo spaudimo
- nevartojate psichotropinių preparatų ar vaistų
- neturite daugybės ataugų ar karpų, apgamų dekolte ir/ar veido srityje
- nesergate astma
- nesergate odos ligomis (dekolte, veidas)
- neturite šiuo metu padidėjusios skydliaukės
- neturite širdies stimuliatoriaus
- neturite alergijos kontaktui oda/oda

Jeigu turite alergiją medžiagoms (kosmetikoje ar pan.), ĮRAŠYKITE KAM

LYGI KAKTA BE ŠVIRKŠTO – MISIJA ĮMANOMA!

Pasodinti veidą “ant adatos” – juokingai nejuokingas kai kurių specialistų terminas. Tačiau adatų baimė, komplikacijų rizika, dozės didinimas, auganti kaina ir ne iki galo apsisprendęs medicinos mokslas, jog “tikrai nekenkia!” paskatino mane sukurti naują programą visiems, kas nori turėti puikią kaktą ir zoną tarp antakių NATŪRALIAI ir SAVO RANKOMIS! “Antibotoks” – tai “V FaceFit” metodikos nauja dalis, manualinės veido technikos – veido mankšta, savimasažas, estetinis teipavimas arba kita raumenų fiksacija ir kitos manualinės technikos. Autorinė ir revoliucinė programa yra metodiška, natūrali, fiziologiška, veiksminga ir remiasi medicinos mokslu. Programa “Antibotoks” yra mišri ir vyksta gyvai “Jaunas veidas studijoje” su namų darbais virtualioje platformoje video formatu su mano priežiūra, patarimais, asmeniniu būklės įvertinimu ir rezultatų garantijomis.

PROGRAMOS TURINYS

KAKTAI

VISIEMS

15 DIENŲ

GYVAI

NAMIE

tik 99 

TIKSLAI

Užsiėmimų tikslas – efektyvus raukšlių mažinimas, visos kaktos ir zonos tarp antakių lyginimas, odos būklės šioje zonoje gerinimas, jauninimas bei išmokimas patiems veikti ir palaikyti puikią savo kaktos būklę ilgus metus. Prisiminkite – visas veidas slenka arba traukiasi aukštyn ir dėl kaktos, kuri yra centrine veido dalimi, tad labiausiai “krenta į akis”! Programos metu sužinosite kaktos anatominę struktūrą, raukšlių tipus ir atsiradimo priežastis, nes turite suprasti kas vyksta jūsų kaktos viduje. Kiekvienai dalyvei bus atlikta kaktos (zonos tarp antakių) aktyvumo diagnostika ir dedami asmeniniai akcentai (patarimai, pagalba, papildomos užduotys) vykstant programai. 

UŽSIĖMIMAI

Programą veda jos autorė – Viktorija Baltramiejūnienė. Trukmė – 15 dienų. Programoje taikomi: veido mankšta, savimasažas, estetinis teipavimas, biologiškai aktyvių taškų stimuliacija ir kt. Užsiėmimai vykta mažoje, 8 žm. grupėje. Gyvi užsiėmimai (45-60 min.) vyksta “Jaunas veidas studijoje” (Konarskio g. 4A, Vilnius). Programos “Namų darbai” – trumpesni (10-20 min.) užsiėmimai video formatu, vyksta internete, reikia turėti internetą bei ekraną. Pirmas užsiėmimas yra mišrus – teorija+trumpa praktika. Visi kiti užsiėmimai – praktika. Paskutinis užsiėmimas  – teorinis apibendrinimas+praktika. Gyvi užsiėmimai vykta 3 kartus per savaitę (darbo dienomis). “Namų darbai” atliekami tomis, dienomis, kai nėra gyvų užsiėmimų (darbo dienos ir savaitgaliai).

KAINA

Pirmosios 2 programos grupės (naujos studijos atidarymo proga) vyks už šventinę kainą 99  (vietoje 189 €). Į kainą įeina visos programoje naudojamos priemonės. Svarbu: programos metu, savimasažo dalyje naudojamas geriausias Pasaulyje natūralus alyvuogių aliejus**.

**Būtina pažymėti registstruojantis. Alergiškiems žmonėms bus naudojama speciali masažo bazė. 

jaunas veidas studijA,KONARSKIO G. 4A, VILNIUS

Facebook
Facebook
YouTube